Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
Turkuć sobie da radę na luzaku, ale co do buczka to lepiej uważajcie na niego @Frezee bo jak się odpali to się takie rzeczy dzieją: (a ja nawet wiosek obok niego nie miałem)



Husqa bardzo spoko coopik, czasami z nim słaby kontakt jest ale jak gra to wszystko w porządku. W moim rankingu forumowiczów to będzie tak: Blacka kocham jak brata którego nigdy nie miałem, BNK szanuję, Husqę lubię, Stefany to najlepsi sojusznicy, FOnt Key poza Kiedysiek spoko, Magi jak udowodnią skilla na tym świecie to ich docenię - na razie czekam jak się rozwinie sytuacja

Pozdrawiam
Chłopie nie masz podjazdu , strugasz bałwana większego niż jest black XD

I przestań o mnie mówić jak mnie tu nie ma i zaglądam raz na jakiś czas , zadbaj o swojego coopika lepiej by tyle nie szczekał
 

Deleted User - 849095943

Guest
Smietniku jebany wypierdalj z tad i nie cwianiakuj jak bnk bo jesteś zwykłym psem do szczania. Gdybys miał umiejętności by cię nie wjebali na coopa tylko wzięli twoje konto a szeryf jednak jest klasę wyżej a ty możesz pałkę co najwyżej zrobić wiec WYPIERDALAJ
KIM TY JESTES PSIE WGL ZEBY MOJ NICK WYMIENIAC W SWOICH GOWNIANYCH POSTACH ? @boguś987 OGARNIJ SWOJĄ DZIWKE
 
Wynik reakcji
22
Smietniku jebany wypierdalj z tad i nie cwianiakuj jak bnk bo jesteś zwykłym psem do szczania. Gdybys miał umiejętności by cię nie wjebali na coopa tylko wzięli twoje konto a szeryf jednak jest klasę wyżej a ty możesz pałkę co najwyżej zrobić wiec WYPIERDALAJ
Stąd*. Skąd się biorą takie cymbały bez szkoły, strach pomyśleć co będzie dalej
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
to kto wygrywa Pe, czy Magowie i Key?
Bo zastanawiam się gdzie sroksi przejdzie do zwycięskiego...
Oh wait, tu się nie da.. Biedna XD
Pe to popierdółki. Są jedynie tarczą Key. Stoją nam na drodze do Key, więc nie wiem po co ich w ogóle liczyć jako plemię. Jako worek treningowy owszem, ale jako potencjalnego zwycięzcę?
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
Ciekawi was o czym dzisiaj myślę?
Bo jak nie to mam was w dupie głęboko i już tu nigdy więcej nic nie piszę bo nie warto skrobać złamanego słowa dla takich skurwoli i zjebów co tu wysiadujom.

pozdro.
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
To jest zbyt delikatne xd
Wystarczy, że będziemy nagminnie używać tych emotek, aż w końcu staną się synonimem czegoś złego, czegoś na kształt "wypierdalajki".

Zadziala to tak samo jak z Pe. Niby każdy wie, że walczą z darmami i barbami, ale tak dosadnie nam wmawiają, że są niepokonani, że się ich boimy :D

P. S. Możemy zacząć od przedmówcy xd
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
@Maciejos323 wyraził zainteresowanie, toteż mówię, co następuje:
Dzisiaj rozmyślałem o: kebabie, o wołowinie, o sosie mieszanym, o nędzy tego świata, o grze Fable, o sosie czosnkowym, o piccy, o owadach, oraz o sztuce. Mam nadzieję, że owe myśli były wystarczające jak na jeden dzień.

Karaluchy pod poduchy
a sos czosnkowy na rano
 

DeletedUser209423

Guest
Dzień dobry

Jeśli są państwo ciekawi mojego stanu zdrowia, a jesteście na pewno gdyż niektórzy mieli nadzieję, że zdechnę...nic z tego.
Dziś jest duża poprawa, złapała mnie zwyczajnie grypa.

Dziękuję @Pietrek z Sosnowca za przypominajkę, prawdziwy przyjaciel.

BulwaŻenady widzę znowu się odpalił i wypisuje takie kocopoły, że mając widelec w ręku człowiek ma ochotę wydłubać sobie oko. Najśmieszniejsze jak chłopy widzą upadający mit wielkiego Pee i non stop prują się o renomę plemienia.
Zaklinajcie rzeczywistość, renoma to coś, czego już nie zaznacie.
Jesteście już na etapie schyłkowego Jutra, szybko poszło.
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
Dzień dobry

Jeśli są państwo ciekawi mojego stanu zdrowia, a jesteście na pewno gdyż niektórzy mieli nadzieję, że zdechnę...nic z tego.
Dziś jest duża poprawa, złapała mnie zwyczajnie grypa.

Dziękuję @Pietrek z Sosnowca za przypominajkę, prawdziwy przyjaciel.

BulwaŻenady widzę znowu się odpalił i wypisuje takie kocopoły, że mając widelec w ręku człowiek ma ochotę wydłubać sobie oko. Najśmieszniejsze jak chłopy widzą upadający mit wielkiego Pee i non stop prują się o renomę plemienia.
Zaklinajcie rzeczywistość, renoma to coś, czego już nie zaznacie.
Jesteście już na etapie schyłkowego Jutra, szybko poszło.
Dostosowują się do poziomu husqy i cipki z nottingham
 

Profesor Sz0P1nX

Miecznik
Wynik reakcji
78
Wbiłem tu zobaczyć co się dzieje i widzę że snowowi dalej się odkleja. Ale chciałbym, żeby nie mylono JUTRA Rajmunda z moim Jutrem z tego świata. Bo mieliśmy taką nazwę tylko dlatego, że chcieli jej gracze, a z JUTREM Rajmunda mieliśmy tyle wspólnego co Black z myśleniem. Bo poziom tego plemienia drastycznie upadł odkąd nie kieruje nim Krzysiek i dopóki jemu się nie zachce to nie poczujecie tej potęgi :) a to że ruszamy pod tą nazwą wynika tylko i wyłącznie z sympatii do niej. Także nie ma co wkładać do jednej szuflady tego plemienia ze świata 145 czy 162 do tego ze 182 czy nawet 170, bo tam też byliśmy mocno okrojonym składem z innym zarządem.
 

DeletedUser209423

Guest
Wbiłem tu zobaczyć co się dzieje i widzę że snowowi dalej się odkleja. Ale chciałbym, żeby nie mylono JUTRA Rajmunda z moim Jutrem z tego świata. Bo mieliśmy taką nazwę tylko dlatego, że chcieli jej gracze, a z JUTREM Rajmunda mieliśmy tyle wspólnego co Black z myśleniem. Bo poziom tego plemienia drastycznie upadł odkąd nie kieruje nim Krzysiek i dopóki jemu się nie zachce to nie poczujecie tej potęgi :) a to że ruszamy pod tą nazwą wynika tylko i wyłącznie z sympatii do niej. Także nie ma co wkładać do jednej szuflady tego plemienia ze świata 145 czy 162 do tego ze 182 czy nawet 170, bo tam też byliśmy mocno okrojonym składem z innym zarządem.

Mi się podobno odkleja

A chłop napisał - 'poziom drastycznie upadł'.
Nie mógł drastycznie upaść, bo zawsze był na dnie. Za Rajmunda byliście jedynie jeszcze bardziej załgani.

'Nie poczujecie tej potęgi'.
Tu już widać, że chłop naprany zdrowo. Potęga xD


Graliście w Jutrze, tym samym składem co zawsze, ale to nie było Jutro.
BulwaŻenady chyba się przebrał i nadaje z nowego konta.
Pon nie był ponem. A darmy nie są darmami.

Swoją drogą miłe, że wstydzisz się swojego loginu i zmieniłes. Brawo

--

Zachęcam do zajrzenia do wątku 'Wszystkie grzechy Peee'
Dziś w roli głównej łaps, wyłudzacz zastów @Sayyid
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sayyid x deska

Łucznik
Wynik reakcji
924
Dziś w roli głównej łaps, wyłudzacz zastów @Sayyid

Jakbyś znał temat to byś takich bredni nie pisał, Roogha mój coop zna z poprzednich światów on tego posta do niego pisał. To było tydzień temu czyli troszkę opóźniony z tematem jesteś, to było po informacji już że gracz chce oddać wioski keyom i oni tam lecą by wbić nam diody w środku Vege, coopek mój zagadał do niego żeby mógł wyjść z tego z twarzą i nie kosować nie tyle P co własne plemie któremu chciał w centrum zostawić obstawione wioski KEY wiec zapytaliśmy o możliwość jako że z poprzedniego świata się z nim znał Roogh odmówił i na tym temat się skończył bo oddał zasta KEYOM w odpowiednim momencie zareagowaliśmy z siłówką i dzięki temu nie mamy żadnej diody w centrum od co cała historia, gość co siędział na zascie w KEY już nas zgłosił w tej sprawie do suportu także nic więcej nie zyskasz a kto zna temat ten wie jak było :p
 

DeletedUser209423

Guest
Jakbyś znał temat to byś takich bredni nie pisał, Roogha mój coop zna z poprzednich światów on tego posta do niego pisał. To było tydzień temu czyli troszkę opóźniony z tematem jesteś, to było po informacji już że gracz chce oddać wioski keyom i oni tam lecą by wbić nam diody w środku Vege, coopek mój zagadał do niego żeby mógł wyjść z tego z twarzą i nie kosować nie tyle P co własne plemie któremu chciał w centrum zostawić obstawione wioski KEY wiec zapytaliśmy o możliwość jako że z poprzedniego świata się z nim znał Roogh odmówił i na tym temat się skończył bo oddał zasta KEYOM w odpowiednim momencie zareagowaliśmy z siłówką i dzięki temu nie mamy żadnej diody w centrum od co cała historia, gość co siędział na zascie w KEY już nas zgłosił w tej sprawie do suportu także nic więcej nie zyskasz a kto zna temat ten wie jak było :p


Ale po co się tak tłumaczysz?
Co ja ksiądz, że mi się spowiadasz?

Skoro wszystko jest ok, to daj żyć.
Trzeba było nie wyłudzać zast.
 

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.832
Wbiłem tu zobaczyć co się dzieje i widzę że snowowi dalej się odkleja. Ale chciałbym, żeby nie mylono JUTRA Rajmunda z moim Jutrem z tego świata. Bo mieliśmy taką nazwę tylko dlatego, że chcieli jej gracze, a z JUTREM Rajmunda mieliśmy tyle wspólnego co Black z myśleniem. Bo poziom tego plemienia drastycznie upadł odkąd nie kieruje nim Krzysiek i dopóki jemu się nie zachce to nie poczujecie tej potęgi :) a to że ruszamy pod tą nazwą wynika tylko i wyłącznie z sympatii do niej. Także nie ma co wkładać do jednej szuflady tego plemienia ze świata 145 czy 162 do tego ze 182 czy nawet 170, bo tam też byliśmy mocno okrojonym składem z innym zarządem.
To ilu was jest jak gracie pełnym składem? Jeszcze więcej?
 
Do góry