Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.220
Nie mów o Jutrze - oni.
Bo Ty jesteś częścią tego plemienia.

Nadal nie udaje Ci się mnie sprowokować. Słabiutko. A mój jeden wpis wystarczył, byś wpadł z pianą
Tak jak i Ty w takim razie mój współplemieńcu. Ja Ci pisze prawdę i tylko prawdę jak zawsze zresztą a to Cie najbardziej boli zreszta to widać odrazu jak ze swojego ofensywnego stylu pisania po kilku wymianach spokorniałeś
 

DeletedUser209423

Guest
Tak jak i Ty w takim razie mój współplemieńcu. Ja Ci pisze prawdę i tylko prawdę jak zawsze zresztą a to Cie najbardziej boli zreszta to widać odrazu jak ze swojego ofensywnego stylu pisania po kilku wymianach spokorniałeś

Możesz przyjść z tłumaczem? Ciężko się to czyta.

Nie sądź, że Twoje posty będą traktowane poważnie. Po świecie 176, każdy przyzwoity człowiek pod nosem przeklina widząc Twój login.
To Ty publicznie na forum wyśmiewałeś osoby chore, biorące psychotropy. Gęba Ci się zamknęła dopiero, gdy okazało się, że Twój wódz sam z takiej pomocy korzystał.
Obrzydliwe!

Dlatego nie sądź, że teraz będę się odnosił do Twoich kolejnych kłamstw.

--

No proszę, kolejna linijka z gotowca xD
To jest już chyba taki styl mieszany - prywata + gotowiec
Mógłbym chyba powiedzieć dosłownie to samo

A może po prostu wszyscy po kolei tam w Pee, jesteście tak mierni intelektualnie, że można jednym tekstem was gasić? Nie pomyślałeś o tym?

Straszną furię dziś macie, po obnażeniu waszego sposobu gry.
Tego się spodziewałem, wiedziałem, że jak się temat ruszy to zacznie śmierdzieć.
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.936
o takiej gdzie walisz akcje ofoszlachtami na plemię i odbijasz sie jak pizda, a potem chwalisz się na fo (!) że masz kreta w tym plemieniu?

oszczędzę sobie komentarza :D
Nie ma żadnego kreta xD ludzie po prostu beke z was cisną niemiłosierną, nie wyciagaja info z plemienia tylko was wysmiewaja xD

w tym przypadku nawet matematyka jest osmieszana xD
 

DeletedUser209423

Guest
Nie ma żadnego kreta xD ludzie po prostu beke z was cisną niemiłosierną, nie wyciagaja info z plemienia tylko was wysmiewaja xD

Z Peee? W życiu w to nie uwierzę. Przecież to najlepsze i najbardziej szanowane plemię w historii!
A zordon, to wielki wojownik, który na tym świecie w swoich wioskowych zasobach ma 99% barb i kilka wiosek straconych. Ale jaja. Rycerz na jakiego Pee nie zasługuje.

--

@Szeryf z Nottingham kiedy zaczniesz odpowiadać na moje pytania? Pajacujesz potem, że ja nie potrafię rozmawiać a jak zadaję pytania, to nawet na jedno nie potrafisz odpowiedzieć.
Ponawiam
Co sądzisz o grze swoich kolegów, którzy średnio mają w swoich zasobach 85-90% darm. Co sądzisz o ich i swojej oszukańczej grze, z toną darm na start?
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety
bzdura.

ma żonę, pisał że bardzo ładną.

na początku też mu nie wierzyłem, ale mój kumpel @BNK KRUL potwierdza.
 

DeletedUser209423

Guest
No i nie doczekam się wyjaśnień od Pee. Szkoda, zbyt trudne pytania.


To może łatwiejsze?
Dlaczego dopuściliście się zdrady dyplomatycznej wobec Magów?
Bo tym było połączenie z Mniam.
Dlaczego wbiliście Magom kosę?
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
No i nie doczekam się wyjaśnień od Pee. Szkoda, zbyt trudne pytania.


To może łatwiejsze?
Dlaczego dopuściliście się zdrady dyplomatycznej wobec Magów?
Bo tym było połączenie z Mniam.
Dlaczego wbiliście Magom kosę?
czyżbyś sugerował że Mniam nie jest suwerennym plemieniem tylko szóstym czy tam siódmym członem magów?
a to ciekawe
 

DeletedUser209423

Guest
czyżbyś sugerował że Mniam nie jest suwerennym plemieniem tylko szóstym czy tam siódmym członem magów?
a to ciekawe

Jak zwykle głęboko musiałeś pogrzebać w dupie, że wyciągnąłeś taki wniosek. Nie żebym był zaskoczony.
Wytłumaczę jak dziecku, być może zbyt trudne.

Jak sami napisaliście z Mniam przeprowadziliście fuzję.
Tak więc, mając umowę z Magami, wbiliście się w teren im zagrażający.
To jest kosa.
Zatem pytam, dlaczego wbiliście kosę Magom?

Swoją drogą mało zabawne sarkastycznie pisać o jakimś szóstym członie, gdy sami wystartowaliście na 6 a i tak musieliście podpisać się z 70% świata
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Nie ma żadnego kreta xD ludzie po prostu beke z was cisną niemiłosierną, nie wyciagaja info z plemienia tylko was wysmiewaja xD

w tym przypadku nawet matematyka jest osmieszana xD
no jeśli rozbiórki typów którzy po 4 miesiącach gierki nie udostępnili stanów wojsk czy komend to dla ciebie beka, to fajne tam macie standardy w tym kej, już się nie mogę doczekać aż wbijemy głębiej pod to wasze plemię darm albo pod tych botów co się siłują z obrzeżami i biorą po 10 wsi na akcje.
 

DeletedUser209423

Guest
no jeśli rozbiórki typów którzy po 4 miesiącach gierki nie udostępnili stanów wojsk czy komend to dla ciebie beka, to fajne tam macie standardy w tym kej, już się nie mogę doczekać aż wbijemy głębiej pod to wasze plemię darm albo pod tych botów co się siłują z obrzeżami i biorą po 10 wsi na akcje.

Ty weź przestań się odgrażać, bo zajady już mam ze śmiechu.
Chłop co tłucze się z barbami a i tak traci wioski (o cholera, to niesamowite) pisze tekst - 'wbijemy głębiej'
Ty wbij głębiej do pustego łba, że jesteś tam chyba ostatnią osobą, która powinna się w tym stylu wypowiadać.

Ogólnie to śmieszne jak znowu grozisz, a jesteście darmozjadami, którzy tracili masę wioch w walce z Mniam
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.936
no jeśli rozbiórki typów którzy po 4 miesiącach gierki nie udostępnili stanów wojsk czy komend to dla ciebie beka, to fajne tam macie standardy w tym kej, już się nie mogę doczekać aż wbijemy głębiej pod to wasze plemię darm albo pod tych botów co się siłują z obrzeżami i biorą po 10 wsi na akcje.
Oj zabolalo udostepnienie wiadomosci :( jak cos mam jeszcze wasze w p i w mniam grupowe xD
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Jak sami napisaliście z Mniam przeprowadziliście fuzję.
Tak więc, mając umowę z Magami, wbiliście się w teren im zagrażający.
To jest kosa.
Zatem pytam, dlaczego wbiliście kosę Magom?
nie dość że pomyliłeś dzisiaj lekarstwa, to jeszcze chyba zapiłeś, co? :D

Oj zabolalo udostepnienie wiadomosci :( jak cos mam jeszcze wasze w p i w mniam grupowe xD
raczej śmieszy mnie twoja głupota, fo chyba za mocno wjechało :D
 

DeletedUser209423

Guest
nie dość że pomyliłeś dzisiaj lekarstwa, to jeszcze chyba zapiłeś, co? :D


raczej śmieszy mnie twoja głupota, fo chyba za mocno wjechało :D

Lekarstw nie biorę.
Tak, piłem. Niewiele, ale tak. Natomiast już wytrzeźwiałem.

No zordon wojowniku, kiedy robimy pojedynek na barby? Taki Twój i mój poziom.
Jak widać takim jesteś dobrym graczem, że nie dziwne nawet, że jak dostawałeś lotę, to żalu nikt nie miał.

--

Ponawiam
Czemu wbiliście kosę Magom?
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Ty weź przestań się odgrażać, bo zajady już mam ze śmiechu.
Chłop co tłucze się z barbami a i tak traci wioski (o cholera, to niesamowite) pisze tekst - 'wbijemy głębiej'
Ty wbij głębiej do pustego łba, że jesteś tam chyba ostatnią osobą, która powinna się w tym stylu wypowiadać.

Ogólnie to śmieszne jak znowu grozisz, a jesteście darmozjadami, którzy tracili masę wioch w walce z Mniam
będe się odgrażał komu będę chciał bo w przeciwieństwie do ciebie gram w tą gierkę i siedzę na froncie. jeżeli komuś nie podobają sie moje słowa to wie gdzie mnie znaleźć. nie widzę zatem problemu.

z tobą jest inna historia, otóż jesteś ostatnią osobą by cokolwiek analizować, krytykować czy oceniać, bo po prostu nie grasz. najprawdopodobniej dlatego że nie umiesz. w końcu trzeba być jednostką wybitną by dostać lotę z jutra. wydaje mi się że wywalili cię nie tylko za wygadywanie głupot, ale i za zerową wartość jako gracz. boisz się powtórki takiej sytuacji, dlatego prowokujesz zawsze tam, gdzie nie posiadasz konta w grze. tylko wtedy czujesz się bezpiecznie, a papier - jak wiadomo - wszystko przyjmie.
 
Do góry