Dyskusja o sytuacji na świecie 182

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Nie będziesz mi dobierał sojuszników. Jeśli chcesz kogoś poduczyć jak postępować z ludźmi, to Pipka z Nottingham czeka. Chłop zagubiony jak dziecko we mgle.
Sam się na przemian ora i reanimuje.

--

No jak narazie nie trzeba na was zbyt wiele, bo po samych moich wpisach dostajecie codziennych konwulsji.
Zwłaszcza Ty blado wypadasz, dzień dnia tak prujesz dupsko, że aż żal ściska.
nie wiem, tak szczerze to ja nawet większości nie czytam.

to jest nawet zabawne że wystarczy sobie jebnąć posta i kliknąć krzyżyk w gównym prawym rogu a ty pół dnia się pocisz i silisz na jakieś wypracowania w które każdy chuja wbija. nie spotkałem jeszcze trolla tak podatnego na trollowanie, doprawdy jesteś wyjątkowy Śnieżku.

no i te twoje analizy i inne ekspertyzy pisane z pozycji gościa dla którego wyczynem jest wystartować i rozwinąć wioskę do pałacu.

Śnieżek nie zmieniaj się!
 

DeletedUser209423

Guest
Może niedługo jak się jednego cepa uda upić i zmusić do startu xd

@Bl-ack Sno-w szykuj się, zastąpisz Mefisto

Proszę się tu ze mnie nie śmiać.
Przypomnę, że to Black Snow pierwszy napisał na 174 - BET i Witam to naturalni sojusznicy, walka bezsensu.
I co? I razem wygraliście świat.
Ale ja jestem enteligentny.

Ej kumpel @mefisto75 x BranD pakuj manatki i ruszaj dupsko. Plemiona wzywają. Kto wie, może to Twoja ostatnia szansa zagrać z błogosławieństwem i forumową ochroną wielkiego Blacka

--

@GoD oF PaiN zrozumiał i rechocze
Cep @BNK KRUL jak zwykle nic

Tamten pyta o ataki co do sekundy, a ten pogrubia moją odpowiedź i nic nie czai xD
Boże, czemuś mnie pokarał takim durniem

--

@z0rd - dziękuję. Tak myślałem, że jestem wyjątkowy. Upewniłeś mnie. To zaszczyt i przywilej
 

DeletedUser209423

Guest
Zordon edytowałeś post, nieładnie.
Czuję się jednak zobowiązany odnieść do dodatkowych wpisów.

To zawsze śmieszne, gdy wchodzi np kanar i pisze: zobaczymy jak was spiore, krzykacze nic nie potraficie poza FO.
A potem - weryfikuję
I okazuje się, że ten wojownik ma 90% darm.

Teraz zordon czepia się mnie sposobu gry, choć ja nigdy nie kryłem i mówię to po raz setny, że jestem warzywem.
Ale on hmmm
Ile on tu wyśmiewał ludzi za brak umiejętności.
No to mówimy: weryfikuje

Sprawdźmy co zrobił na tym świecie wielki wojownik Zordon.
Uuuu grubo poszedł.

1 wioska przejęta od wroga
13 darm
44 przejęte barby

No i jeszcze dał radę stracić 2 wioski dla Key

Fiu fiu zordon, ale nawalasz się z wrogiem i z barbami. Grubo.
To co Ty tam brzęczałeś o mojej grze? Chyba prezentujemy ten sam poziom, co?

I nie martw się kolego, nie planuje się zmieniać. Jestem taki sam od 5 lat, przecież widzisz

@Forgiven Des
@Morfus

Proszę tu przyjść i nauczyć się od Zordona jak się gra w tę gierkę. Trzeba walczyć a nie.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.289
Psycha sitting temu kto dał ignora śniegowi :D Łatwiutko ma z wami <3
Jestem z wiekiego GO, u mnie psycha zawsze bardzo mocna
Ale w sumie to w chuju mam posty gościa, co nie gra na tym świecie, a jego życiówka to 30 wiosek, zagra kiedyś świat do końca to zrozumie że jego analizy są tyle warte co sperma jego ojca

W sumie to napisałbym o @Kiedysiek to samo, ale on chociaż na tym świecie życiówę wioskową odwala i tu gra (choć raczej zaspa robi z 90% na tym koncie XD)
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.413
Czemu miałbym nie odpowiadać @Bl-ack Sno-w, dopiąłem swojego celu bo w końcu zapodałeś jakąś nowość, a nie tylko te same stare przeboje o jutrze i zakłamanym P!. A co do brania Cię na poważnie to ten błąd przecież popełniłem we wrześniu, potem już wiedziałem co jest pięć. Widziałem w Tobie przebłyski to jeszcze próbowałem w ostatnim czasie coś podebatować, ale po prostu widzę że to nie ma sensu. Jak myślisz że "sram po nogawkach" przed z0rdem, Kanarem, czy tam kimkolwiek z P! to w sumie śmieszne nawet xD
Nie jestem w stanie zliczyć ile osób było w szoku po co ja piszę z Tobą w ogóle, ale i tak to robiłem bo jeszcze mi to sprawiało jakąś namiastkę radości :*
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
802
kanar jakby rozpisał to by pewnie cała rozpiska na 500 wiosek siadła xDD nawet fejkami by przejmował, z tego co czytam już od dłuższego czasu to jest takie coś kanar chwali się akcją, że prawie wszystko co rozpisał to siadło a jak coś rozpisze i nie siądzię to mordeczki to tylko burzaki joł pocałujcie mnie w pupsko. Szkoda, że jak zawsze kret mu nie dał znać gdzie jest deff albo dał wgląd na to gdzie się deff rusza XD
U nich jedna akcja to pół strzału
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.434
kanar jakby rozpisał to by pewnie cała rozpiska na 500 wiosek siadła xDD nawet fejkami by przejmował, z tego co czytam już od dłuższego czasu to jest takie coś kanar chwali się akcją, że prawie wszystko co rozpisał to siadło a jak coś rozpisze i nie siądzię to mordeczki to tylko burzaki joł pocałujcie mnie w pupsko. Szkoda, że jak zawsze kret mu nie dał znać gdzie jest deff albo dał wgląd na to gdzie się deff rusza XD
Ja nie rozpisuje tu akcji jak cos, wiec cos slabe info masz :D przeciez key tez pisalo, ze to burzenie bylo.
kret nigdy mi nie dawal zadnego wgladu.
Po nowym roku moze cos rozpisze jak wiecej czasu bedzie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209423

Guest
Czemu miałbym nie odpowiadać @Bl-ack Sno-w, dopiąłem swojego celu bo w końcu zapodałeś jakąś nowość, a nie tylko te same stare przeboje o jutrze i zakłamanym P!. A co do brania Cię na poważnie to ten błąd przecież popełniłem we wrześniu, potem już wiedziałem co jest pięć. Widziałem w Tobie przebłyski to jeszcze próbowałem w ostatnim czasie coś podebatować, ale po prostu widzę że to nie ma sensu. Jak myślisz że "sram po nogawkach" przed z0rdem, Kanarem, czy tam kimkolwiek z P! to w sumie śmieszne nawet xD
Nie jestem w stanie zliczyć ile osób było w szoku po co ja piszę z Tobą w ogóle, ale i tak to robiłem bo jeszcze mi to sprawiało jakąś namiastkę radości :*

Wypchaj się
 

DeletedUser209423

Guest
@ArhelanLUKASZ
@MówMiTadzio

Molestowaliście mnie ostatnio o moje zdanie w kwestii Uwu.
Zakładalem, że mogę się mylić.
Przemyślałem sprawę i jak najbardziej podtrzymuję swoje zdanie.
Juz tłumaczę dlaczego.

Uwu nadal jest dość sporych rozmiarów. Bez względu na to jak łatwo wpadają wioski, nadal musicie tam poświęcić pokłady offów, grubych a i defa.
Czy to rozsądne?
To nie Uwu jest waszym wrogiem i zagrożeniem a Peee.
Im bardziej skupiacie siły na Uwu, tym front z Pee i Mniam będzie dłużej zamrożony. Niby będzie a nic się nie będzie na nim działo.
Taki stan, to sytuacja wymarzona dla Pee.

Przypomnę, że Pee też żarło jak szalone wiochy Mniam a mimo to z jakiegoś powodu zawiesili ten konflikt. Choć żniwa były przed nimi dopiero. Na tym polega strategia.
Oni i tak zeżrą Mniam, ale później. Teraz im to niepotrzebne.

Magi powinny przejąć 'polityczną' kontrolę nad Uwu. Czyli zawiesić walki na własnych zasadach. Koniec Uwu jako samodzielnego tworu, pełna kontrola Mag.
To by się Magom opłacało.

Wydaje mi się, że Pee zostaje przez Magi za bardzo lekceważone. Kibicuje wam, ale zbyt bardzo chyba lecicie na emocjach i fali pokonania Jutra.
Z Pee będzie zupełnie inna wojna, bo to chyba jedyne plemię, które dostając przez długi czas w łeb, na pewno się nie podda.
Dlatego muszą być szybko napoczęci z jednej i drugiej strony i non stop obrywać, bez chwili wytchnienia.

Czy wystarczy wam szabel? Wątpię
 
Do góry