Dyskusja o sytuacji na świecie 182

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Jeśli Cię nie interesuje moja opinia, to po prostu zamknij mordę i mi nie odpowiadaj.
Nie rozumiem jaki masz problem? Zmuszam Cię do dyskusji? Ktoś z siekierą nad głową Ci stoi?
a co ty tak się unosisz Śnieżku, nie przystoją klaunowi takie nerwy, masz nas bawić i rozśmieszać a nie się rzucać jak karpik w sieci

ubrałeś już choinkę?
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.395
Jaki żart? Pon z Jutrem, które przyszli tu pojechać, nazywasz żartem?
A najpierw gorączkowe tłumaczenia były jak to z pewnych powodów z całym południem się podpisaliście.
To żart czy strategia?
A może neutralność jak pisał zordon?

Jesteście tak zakłamani, że to się w pale nie mieści. Jest was tu z pięciu i każdy podaje inną wersję.
A finalnie jesteście kłamcami, krętaczami i tchórzami

I tak, stygmatyzuje, bo bez względu na to jaki login z waszego plemienia się tu nie pojawi, to każdy wciska swój kit i nikt nie ma honoru napisać - obsraliśmy się Jutra
Tak, nazywam to żartem. Mam gdzieś tak szczerze co Tam sobie o nas myślisz, po prostu byłem ciekaw czy jestem w stanie Ci to wytłumaczyć i się dogadamy, ale chyba nie xD

Ps. Skontaktowałem się wcześniej z szeregowym Kanarem, więc akurat w naszym przypadku to jest ta sama wersja
1671726608254.png
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Szeryf po co się tłumaczysz, przecież to gra w szachy z gołębiem.

Blacku ma fobię odkąd został wyjebany z Jutra i po prostu w taki sposób odreagowuje. jeszcze z 5 lat terapii i może się odważy zagrać w Plemiona, ale póki co ma tylko FO
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Tłumaczyłem bo liczyłem że za którymś razem zrozumie, ale teraz już widzę że masz rację
ale on nie wypisuje głupot bo nie rozumie tylko dlatego że powodują one reakcję. w ten sposób go karmisz i umożliwiasz mu pielęgnowanie swoich traum. Blacku to taki piesek ganiający za swoim ogonem. widać że lota z Jutra głęboko zraniła mu ego i psychę, ale trzymam kciuki za jego terapeutów by podołali wyzwaniu.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.395
ale on nie wypisuje głupot bo nie rozumie tylko dlatego że powodują one reakcję. w ten sposób go karmisz i umożliwiasz mu pielęgnowanie swoich traum. Blacku to taki piesek ganiający za swoim ogonem. widać że lota z Jutra głęboko zraniła mu ego i psychę, ale trzymam kciuki za jego terapeutów by podołali wyzwaniu.
Ogólnie karmienie go jest dobre, bo on pisze śmieszne rzeczy potem. Po prostu już zaczął mnie nudzić po raz pięćdziesiąty tym samym tekstem, więc miałem nadzieję że uda nam się żyć dalej
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.259
Widzę, że masz Stefany w opisie to może już raz oklep od nas dostałeś i stąd te uprzedzenia.

Były już ss na FO że pe robiło to samo z jutrem xd Do tego się nie odniesiesz?
Stefany mam w opisie, bo lubię ich forum, jak i użytkowników jak @pippin @100dni @KRZYSZTOF III OSTRY czy @ANIMOWANA DZIEWCZYNKA, których często tam spotkać można i lubię pograć z nimi do drugiej wioski i pospamować <3

P! nic takiego odgórnie jak wynika z mojej wiedzy nie chciało robić, a stricte propozycję odrzuciło. Wy chcieliście to robić, a nie zrobiliście tylko dlatego że my o tym doskonale wiedzieliśmy. Taka różnica
On się nie odnosi do 3/4 wypowiedzi nie ma sensu z nim dyskutować :)
To pokaż jakieś, może mi umknęło. Sorka, mam życie i nie siedzę tutaj za często, w przeciwieństwie do np blacka co tu całe dnie spamuje i nikt go nie czyta XD Dobrze że mam go w ignorze i jest dla mnie chociaż zupełnie nieszkodliwy, odklejus z jUTRA
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
Ni chu chu nie pojmę inteligentnych, dojrzałych emocjonalnie ludzi, którzy widząc jak łachudra rozmawia z innymi, wyrabiają sobie o nim racjonalną opinię dopiero po tym jak sami w to wdepną :D Kariera trwa podobno już 5 lat <rotfl> Serio, tutaj jakiś facet może pierdyknąć doktorat z socjologii. Psychologia tłumu... to się obserwuje z otwartymi ustami i coraz głupsza miną :D
 

daronono

Miecznik
Wynik reakcji
113
Zakończyłem rozmowę z Tobą już dawno a ty cytujesz mnie już enty raz.

No to się dowiedz a potem pisz, bo PODOBNO to robisz laske bulwie. Myślę że to większa szansa na prawde.

A takie oskarżenia to poważna sprawa :)

Ja to chłopaką bimberek wysyłam kurierem a ty mi tu piszesz że kogoś okradłem xD

CHŁOPAKĄ XD
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.395
Ni chu chu nie pojmę inteligentnych, dojrzałych emocjonalnie ludzi, którzy widząc jak łachudra rozmawia z innymi, wyrabiają sobie o nim racjonalną opinię dopiero po tym jak sami w to wdepną :D Kariera trwa podobno już 5 lat <rotfl> Serio, tutaj jakiś facet może pierdyknąć doktorat z socjologii. Psychologia tłumu... to się obserwuje z otwartą i coraz głupsza miną :D

Ale Ty myślisz że ja nie wiem kim on jest i co tu robi xD?
 

daronono

Miecznik
Wynik reakcji
113
Black Ty jako porządny strateg powinieneś wiedzieć skąd ten pon, a sytuacje na świecie często zawalają plany ze startu. Ale podpowiem Ci, według mnie pon został podpisany aby nasi z południa nie meczyli jutrzakow i nie przyspieszali ich znikania, co umocniłoby przyszłego wroga - mag. To ze będzie wojna z Mag każdy sie spodziewał, a więc tym ruchem staraliśmy sie ich spowolnić i nie pomagać im z jutrem. Wyszło jak wyszło za bardzo nie spowolnilismy.

Postaram sie tez argumentem zgasic Twój drugi ostatnio modny tekst o nieudanej akcji, a wiec dołączam bo chyba nikt nie wrzucał stosunek ubitego wojska z dnia tej potężnej akcji na 50 karet, z czego ich ra to ~42 offy ubite na diodzie. A my na syzbko licząc zburzylismy ponad 300k, chyba mi nie powiesz ze to akcja z całym potencjałem patrząc po liczbach i ciekaw jestem co teraz wymyślisz.
Tylko nie pisz o lewym ssie bo czuje sie boomerem i nie umiem takich rzeczy.
Nie kłam, prawda jest taka, że PON z jutrem został podpisany, żeby black mógł dłużej oglądać swoich braci jak klęczą na froncie. To miało być ukojenie dla blacka za to, że go wyjebali. Ale black snow jest jebanym debilem i tego nie rozumie.
 
Ostatnia edycja:

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Ni chu chu nie pojmę inteligentnych, dojrzałych emocjonalnie ludzi, którzy widząc jak łachudra rozmawia z innymi, wyrabiają sobie o nim racjonalną opinię dopiero po tym jak sami w to wdepną :D Kariera trwa podobno już 5 lat <rotfl> Serio, tutaj jakiś facet może pierdyknąć doktorat z socjologii. Psychologia tłumu... to się obserwuje z otwartymi ustami i coraz głupsza miną :D
ja myslę że można rozprawę habilitacyjną pierdolnąć na podstawie tego fo

wiem że terapeuci Black śniega robią z psychologii i to dzięki niemu
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.395
Wystarczy zacząć od tego, że to forum się pięknie wpisuje w trend - im więcej postów napisał dany użytkownik, tym jego treści są odbierane jako bardziej słuszne. Przykładów nie zabraknie
 
Do góry