Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Deleted User - 849095943

Guest
HUSQA NIE MIESZAJ ICH Z BŁOTEM TAK BO CHŁOPAKI Z KEY JUZ MI PISZA NA PW CZY MIEJSCE W P MAMY, SZKODA ŻE SKŁAD Y ZABLOKOWANE BO BYŚMY MIELI SPORO NOWYCH TWARZY PO DZISIAJ
 

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
679
WGL beka z ludzi z tego forum znalazł sie jeden z drugim pryszczatym nerdem i liza se dupe brandzlując sie jakis zjebanych pikseli przegrywy zyciowe
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.221
2 WIOSKI TO BNK PRZEJMUJE DO 7:30 W DNIU AKCJI JAKOS TO WIESZ NIE MA CZYM SIE CHWALIC BNK TO TURBOKOZAK JAKBY ON ROZPISYWAŁ AKCJE 6000 VS 2700 WIOSEK TO DZISIAJ Z 50 BY WAM WPADLO LUZNO ALE NA SZCZESCIE JEST U NAS TERAZ RADNYM I NASTEPNA NASZA AKCJA NA WAS TO BEDZIE PIERDOLNIĘCIE KONKRETNE PIŁECZKA PO NASZEJ STRONIE KURWY JAZDA Z KEYAMIII AUUU

A Z KEY BEKA BO SAMI CHCIELI TEJ WOJNY JEDEN OD WAS MI DZISIAJ PISAL ZE CZUJE SIE OSZUKANY I RADA SABOTUJE ROZWOJ A WOJNA ZDECYDOWANIE ZA WCZESNIE, WIEC AMI MORDO NIE OCZEKUJ ODE MNIE SZACUNKU DO WASZEJ RADY JAK ONI NIE MAJA SZACUNKU DO WAS

DUZO TU GADANIA O ŻOŁNIERZACH A JAK WIADOMO ŻOŁNIERZ MA JEDNO PODSTAWOWE PRAWO - BYĆ DOBRZE DOWODZONYM DLATEGO SZARYCH GRACZY OD WAS JEST MI NAPRAWDE SZKODA I SRAM NA LUDZI CO MARNUJA IM ZYCIE POZDRO
 

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
679
2 WIOSKI TO BNK PRZEJMUJE DO 7:30 W DNIU AKCJI JAKOS TO WIESZ NIE MA CZYM SIE CHWALIC BNK TO TURBOKOZAK JAKBY ON ROZPISYWAŁ AKCJE 6000 VS 2700 WIOSEK TO DZISIAJ Z 50 BY WAM WPADLO LUZNO ALE NA SZCZESCIE JEST U NAS TERAZ RADNYM I NASTEPNA NASZA AKCJA TO BEDZIE PIERDOLNIĘCIE KONKRETNE

A Z KEY BEKA BO SAMI CHCIELI TEJ WOJNY JEDEN OD WAS MI DZISIAJ PISAL ZE CZUJE SIE OSZUKANY I RADA SABOTUJE ROZWOJ A WOJNA ZDECYDOWANIE ZA WCZESNIE, WIEC AMI MORDO NIE OCZEKUJ ODE MNIE SZACUNKU DO WASZEJ RADY JAK ONI NIE MAJA SZACUNKU DO WAS

DUZO TU GADANIA O ŻOŁNIERZACH A JAK WIADOMO ŻOŁNIERZ MA JEDNO PODSTAWOWE PRAWO - BYĆ DOBRZE DOWODZONYM DLATEGO SZARYCH GRACZY OD WAS JEST MI NAPRAWDE SZKODA I SRAM NA LUDZI CO MARNUJA IM ZYCIE POZDRO
husqa znamy sie nie od dzis prosze cie nie wyciagajmy brudów bo wiem dużo za czasów gry w speed i szybkich jako ze jestem normlanym człowiekiem zachowam to dla siebie jak powinno być ;)
 

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
679
Nie wszyscy rodzice sa warci uznania ziomek. Nie, zebym sie tu wstawial za kogos czy cos :)
Nie nie zle zrozumieliście to tylko metafora nie miałem na celu urazić nikogo rodziny itp Poprostu nie lubie takich akcji bo co one komuś dają ? Ale jeśli komu kolwiek osiągnięciem jest odbicie akcji w tej grze to jedyne co mi zostaje to Pomodlić sie za tą osobę może bedzie lepiej Miłego pora wracać do rodziny<przytul>
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
Nie nie zle zrozumieliście to tylko metafora nie miałem na celu urazić nikogo rodziny itp Poprostu nie lubie takich akcji bo co one komuś dają ? Ale jeśli komu kolwiek osiągnięciem jest odbicie akcji w tej grze to jedyne co mi zostaje to Pomodlić sie za tą osobę może bedzie lepiej Miłego pora wracać do rodziny<przytul>

Jasne, Ja tez nie twierdze ze chciales komus rodzine obrazic.

Osiagnieciem to chyba jest beka na forum przez P!atusy xD Tak to przynajmniej rozumiem
 
Do góry