Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Nie lament bo ja nie gram w jutrze tylko jeszcze kilka tygodni to wy plakaliscie że mają przewagę teraz rolę się odwróciły to wy gracie jak pizdy w ogromnej przewadze i jeszcze się podniecacie ze p nadchodzi żeby wam pomóc
to było, geniusze, zamiast wpierdalać darmy po czym natychmiast budować tam monety, zostawić gracza i wykorzystać jego wojsko - wasz natomiast jedyny plan to była chyba próba wystraszenia magów ilością punktów XD

ale co ja tam wiem <shrug>
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
134
Siema, wstałem, co mnie ominęło? Oprócz tego że klinami mi wpadło 11k pomocnika dnia nie wiem jak? xD a jak wyśle deffa na bunkry to mam 500 #lowbudgetgame
 

MówMiTadzio

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
994
1666175909905.png
1666176196612.png
Od początku wojny Magusy są już na plus. Widać ewidentnie różnicę klas pomiędzy plemionami, pomimo takiej przewagi wiosek nie udało im się nas przełamać, teraz w końcu nastąpi wyrównanie potencjałów i zobaczymy jak jUTRO poradzi sobie w defensywie.

Można zauważyć również jak statystyka przejęć jest pompowana przez jUTRO odbijaniem wiosek barbarzyńskich, średnie przejęcie MAG 4888pkt, a jUTRA 3572pkt.

Widać też po statach jak słabo rozpisywane są ich akcje, w samym stosunku RO:RA jest przepaść, od ostatniej akcji jUTRA - MAG 1,26, jUTRO 1,66.

Ktoś mi potrafi wytłumaczyć w jaki sposób takie plemię wygrało 3 światy? xD
 
Do góry