Dyskusja o sytuacji na świecie 182

TOCZEKs

Zwiadowca
Wynik reakcji
691
Że oni chcieli wam coś udowodnić hahaha

Z 3razy większą przewaga walczą i na dodatek lepsze położenie, a tu co ?

Śmiech na sali, jak wroci ktoś z suportu niech ich wypierdoli z tego świata

Chcieli, ale oni nigdy nie byli mocni, tutaj jest to samo. Nie dają sobie rady z nami Magami a już powoli mogą czuć ciepły oddech wujka na plecach w postaci P!
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Kolego spójrz najpierw na swoich frontowców :) My redukujemy rozbiórkami i wy nam również pomagacie w tym. Chcesz paplac na FO to nie ze mną bo takie rzeczy mnie nie kręcą. Chcesz pogadać to możemy na pw I też wam wytknę kilka krzywych akcji.

A co do was to już raz niektórzy dostali ode mnie oklep na 174. Uśmiechnie się do mnie los to jeszcze raz dostaną, chyba że karma wróci to ja dostanę... no co życie.
Redukujemy rozbiórkami xD
 

TOCZEKs

Zwiadowca
Wynik reakcji
691
Kleomenes l powinien zmienić nick na Kleomenes dzban nr 1 w jutrze. Aczkolwiek konkurencja jest duża.
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Akcja jUTRA 4.10

+7

RA: 1.035.381
RO: 1.724.496

Akcja MAG 07.10

+7

RA: 240.104
RO: 257.500

PEŁNA DOMINACJA
jUTRO się męczyło by zdobyć tyle samo ile MAGI ponad 4x niższym nakładem sił
jak zwykle beka z jUTRA
Wydaje mi się, że nie odróżniasz etapów świata. Teraz to jest głównie zbrojenie i szykowanie się do wojen bo wysłania 10 "offow" po 3k topora i podbicia kilku wsi to akcją nazwać nie można :)

Jak nie są w stanie ani jedni ani drudzy rozjechać strony przeciwnej to tylko stracą, a ktoś inny zyskuje. Dużo sensowniej byłoby się dozbroić i wrócić do wojny z całym impetem no ale w sumie nazbierali taką masę to mają jakiś margines na odchudzanie <rotfl>
etap jest taki że za trzy tygodnie (tak, za trzy tygodnie) każde z plemion musi wyklarować potencjalnie zwycięski skład.
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.134
jUTRO się męczyło by zdobyć tyle samo ile MAGI ponad 4x niższym nakładem sił
jak zwykle beka z jUTRA

etap jest taki że za trzy tygodnie (tak, za trzy tygodnie) każde z plemion musi wyklarować potencjalnie zwycięski skład.

Nie każdy ma takie parcie na blachę za wszelką cenę jak Ty i Twoje grono. Poza tym, nawet jakby mieli to większość plemion i tak nie wygra więc czy przegrają na 2 czy 4 człony to im wiele różnicy nie zrobi, no poza tym, że będą większym "utrudnieniem" dla Ciebie.
 
Do góry