Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209074

Guest
Najbardziej w życiu co bym chciał zobaczyć.
To BulweŻenady lub Kanara w teleturnieju
Milionerach na przykład
Pytanie nr 1
Papuga, to ptak, ssak czy owad?
Telefon do przyjaciela zordona.
Witaj tu Hubert z milionerów
A tu zordon z plemienia pozerów
Pada pytanie
Zordon pomaga: 'mój sąsiad potrzebował papugi jak zawinął whisky z monopolowego. Papuga to człowiek, czyli ssak'
Bulwa odpowiada
Kraj się śmieje
Bulwiszon zaskoczony
Zordon ośmieszony
 

DeletedUser209074

Guest
Idę spać
Dobranoc cześć i czołem.
Pytacie skąd się wziąłem
Jestem wesoły Snowek
Mam na przemieściu domek
W nim bułkę, szynkę, masło, gazu brak.
Więc marznie mi codziennie ptak
Jestem wesoły Snowek

Dobranoc
 

Mero

Łucznik
Wynik reakcji
441
No nie, pierwsza część sugeruje Podlasie a nie Podkarpacie.

PS. Ten świat to jest pierwszy świat na którego FO nie chce mi się wchodzić xd
to jeszcze gorzej malpowac od podlasia
Zamiast "lubilem Cie" to "lubilem dla Ciebie" XD kogo dla mnie lubiles?
imo lubilem dla ciebie juz w ogole byloby kombo
 

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
dla przypomnienia mapka s137 i autostrada dla P! do zwycięstwa:

View attachment 41401


bo są niedojebani?
tak mniej więcej wygląda dyplomacja P! na każdym świecie na starcie. skoro to jest klucz do wygrywania światów, to w czym problem sobie taką dyplomację ogarnąć?

a może ta wybitna "dyplomacja" to fakt, że w grupie 400 czy 500 graczy zawsze ktoś będzie chciał zmienić stronę? może to wina P! że z koalicji liczącej pierdylion członów wycieka info? xD

śmieszni jesteście
W porządku z0rd w tym momencie ukazanym na mapce faktycznie mieliście sajgon z naprawdę sporą przewagą przeciwnika a wy i tak trzymaliście się twardo, jednakże przełamywanie frontów na obrzeża zaczynaliście od rekrutacji i w efekcie ta przewaga wroga zaczęła szybko niknąć a oprócz tego morale techów się posypały.
Ktoś tutaj napisał, że jest to również część gry i ja się z tym zgadzam tyle, że jest to też chodzenie na łatwiznę.
Wiesz...
Na dobrą sprawę to ja nawet nie wykluczam tego, że przypadkiem mogę od was w końcu dostać manto bo tak się składa, że jestem w tej koalicji przeciwko wam a wy bardzo dobrych graczy macie chyba trochę więcej i jesteście solidną ekipą ale na pewno się postaram postawić opór a być może uda się nawet osiągnąć jakiś sukces.
Jest to trochę niesprawiedliwe, że odpowiadasz na moje posty kierowane stricte do Bulwy i próbujesz ze mnie zrobić kogoś ograniczonego.
Zauważ, że z tobą prowadzę zupełnie inną rozmowę czyli spokojną i merytoryczną.
W sumie to skoro z Bulwą sobie już wszystko wyjaśniłem to z tobą ewentualnie mogę czasami tutaj popisać bo wcale nie zamierzam się unosić na tym FO a z tobą dyskutuje się - okay
Ale...
W pierwszej kolejności to ja sił nabiorę po ciężkim dniu dlatego życzę wszystkim użytkownikom forum dobrej nocy i pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry