Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Wynik reakcji
335
Generalnie serdeczne podziękowania dla supportu za zepsucie tej gry do końca zostaniecie nie długo sami dzisiejsza fala banów dosłownie za nic tak też dostałem nie mam pojęcia za co no w zasadzie i tak miałem kończyć ale no wraz ze mną odejdzie pewnie spora grupa graczy w tym momencie nie słusznie wybanowanych zobaczymy ilu graczy wam zostanie na kolejny świat zniszczyliście i tak już nie liczną społeczność tej gry nie wspominam już o wielu znajomych z poprzednich światów którzy właśnie przez wasze krzywe zagrywki i stronniczość (Nie wiem dlaczego obrońca sprawiedliwości BlackSnow z supportem nie walczy jeszcze )skonczyła grę już parę lat temu ^^
 
Wynik reakcji
335
Ojoj, jacyś ludzie odchodzą, plemiona to się teraz chyba na pewno skończą xD
No i tak grają te same osoby od X czasu nowi nie przychodzą xD więc myślę że jak odejdzie teraz z 200 osób to będzie to zauważalna różnica;) a fala banów była też na 180 ^^więc nie długo będziecie grali sami bo i tak poziom plemion już jest wystarczająco żenująco niski XD
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
No i tak grają te same osoby od X czasu nowi nie przychodzą xD więc myślę że jak odejdzie teraz z 200 osób to będzie to zauważalna różnica;) a fala banów była też na 180 ^^więc nie długo będziecie grali sami bo i tak poziom plemion już jest wystarczająco żenująco niski XD
Patrząć, ze praktycznie plemiona tracą na swiatach non-premium, to nawet się wami nie przejmą.
Będzie to niezauważalna różnica xD
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
No i tak grają te same osoby od X czasu nowi nie przychodzą xD więc myślę że jak odejdzie teraz z 200 osób to będzie to zauważalna różnica;) a fala banów była też na 180 ^^więc nie długo będziecie grali sami bo i tak poziom plemion już jest wystarczająco żenująco niski XD
Fala banów była na wielu światach, a jednak ludzie wracają do tej gry i masowo nie kończą bez powrotu.
 

DeletedUser209074

Guest
MOIM ZDANIEM GDYBY ODŁĄCZYLI NA CHOCIAZ JEDEN DZIEŃ PRĄD LORDOWI BLACK SNOW TO SKUTKI TEGO MOGŁYBY BYĆ NIEODWRACALNE. OKOŁO 300 MEGA MĄDRYCH WYPOWIEDZI BYŚMY MIELI MNIEJ NA FORUM A W ZAMIAN OTRZYMALIBYŚMY JAKIES ŻAŁOSNE WYPOWIEDZI OD NP @BulwaŻenady I POZIOM FO BY DRASTYCZNIE SPADŁ

No z tym prądem mądrze powiedziane.
A w telewizji niejaki Morawiecki straszył, że mogą odłączyć tej zimy. Oby nie było zimy.
 

Deleted User - 849095943

Guest
No i tak grają te same osoby od X czasu nowi nie przychodzą xD więc myślę że jak odejdzie teraz z 200 osób to będzie to zauważalna różnica;) a fala banów była też na 180 ^^więc nie długo będziecie grali sami bo i tak poziom plemion już jest wystarczająco żenująco niski XD
IM WIĘCEJ TAKICH PETÓW BOCIARZY JAK TY DOSTANIE BANA TYM POZIOM BĘDZIE WYŻSZY WIEC WYKURWIAJ, DZIĘKI , PA
 
Do góry