Dyskusja o sytuacji na świecie 182

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Ahahhahahah

Oj misiu kolorowy, tak to jest gdy Cię trochę wczoraj przeczołgałem i na siłę próbujesz się dowalić. I znowu muszę Cię obić.

Przeczytaj moją wypowiedź jeszcze raz. Celowo napisałem o zapisywaniu, bo jest więcej niż pewne, że właśnie w zeszycie ta informacja została zapisana.
Ten człowiek wykorzystuje każdą informację skądkolwiek może, żeby tylko potem pokazać jaki to wiejski gangus, który wszystko wie.

Zatem kapiszon, próbuj dalej
Weź lepiej 3m ryj śmietniku, bo jedyny pojedynek, jak wygrywasz, to walka ty vs pastylki, bo pożerasz je wszystkie na raz xDDDDDD


Człowieku, jesteś takim spierdoleńcem, że nie da się ciebie czytać, organizujesz sobie w bani wirtualne pojedynki i jeszcze uważasz, że z kimś wygrałeś, podczas gdy ten ktoś napluł ci w morde tyle razy, że już jezioro powstało. Do pięt nie dorównujesz Przemecziemu, może gdybyś się cofnął o kilka klas szkoły specjalnej, którą ukończyłeś, inaczej możesz się płaszczyć i pucować tu dalej - i tak , każda osoba traktuje cię , jak chorego i zdają sobie sprawę, że nie warto z tobą toczyć dyskusji, bo i tak nie zrozumiesz, jesteś zbyt głupi, wiec zakrzyczysz swoimi manipulacjami i kłamstwami ^^
 

DeletedUser209035

Guest
Ale to miłe, że jest tu taka pacynka, którą można uruchomić w każdej chwili.
Zapluje się zapluje wiejski gangster a potem chlup chlup na stróżówkę
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Ale to miłe, że jest tu taka pacynka, którą można uruchomić w każdej chwili.
Zapluje się zapluje wiejski gangster a potem chlup chlup na stróżówkę
Widzisz, do czego to doszło, żeby śmierdzący leń bez rączek, odklejus, nierób i patol siedzący na forum 24/7, śmieje się z uczciwie pracujących ludzi xd?

Już pomijając fakt, że nie jestem żadnym stróżem, a ty jesteś wieśniakiem i kłamcą, ale DOKĄD TEN ŚWIAT ZMIERZA? POBIERAJ TAM DALEJ ŁACHUDRO SOCJAL , nieudaczniku xD
 

DeletedUser209035

Guest
Widzisz, do czego to doszło, żeby śmierdzący leń bez rączek, odklejus, nierób i patol siedzący na forum 24/7, śmieje się z uczciwie pracujących ludzi xd?

Już pomijając fakt, że nie jestem żadnym stróżem, a ty jesteś wieśniakiem i kłamcą, ale DOKĄD TEN ŚWIAT ZMIERZA? POBIERAJ TAM DALEJ ŁACHUDRO SOCJAL , nieudaczniku xD

Nie leń
Nie patus
Nie śmieje się

Pracuj gdzie chcesz, mnie bawi jedynie, że nie wiem dlaczego tak się tego wstydzisz.
No i jednak stróż a wiejski gangster na którego się kreujesz, to słabe połączenie.
 
Do góry