Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.991
Czy wszystkie jebane no name'y i gowna niz nie znaczace w tej grze moga przestac spinac sie z @Black Snow. Na poczatku fajnie sie czytalo jak sie wyzywaliscie ale teraz to juz nudne sie zrobilo.

jUTRO TO PSY
mNIAM TO SMIECIE
WILEKIE KEY WSZYSTKICH ROZGNIECIE.

Mam nadzieje ze wam wyjasnilem ze i tak nie macie szans ugrania czegos na tym swiecie wiec mozecie juz wszyscy pakowac walize.

Milego Dnia wszystkim zycze


PS. Smieci podpisalem celowo z malej.
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Wyobraźcie sobie, jakby ten skończony kretyn @kangurek mao miał zmierzyć się z @Paka X Rafcio na przykład w dyktandzie.
Albo jakimś nawet pseudo teście na inteligencję
O kurna, większy pogrom niż Jutra na 176
Oj Wacuś, podejrzewam, że twój Patryß obsraniec, mógłby zostać rozjechany,
w każdej jednej kategorii i to sromotnie, a już na pewno w dyktandzie, czy innym pojedynku inteligencji, przecież ten typ ma iq gumofilca, co wielokrotnie pokazywali z Wareczkiem, mając problemy ze sklejeniem AŻ DWÓCH, dłuższych zdań na konfie xD

Poponowałem mu solówkę na pięści, w końcu to jego kategoria, kreuje się przecież na wielkiego fightera mma, ale niestety, kupa do majtek się przykleiła i zapomniał mnie odblokować na czas xDDD

Możesz go wziąć na plecy, to obydwu Wam wypierdolę ^^
 

Niverson

Chłop
Wynik reakcji
4
Mi osobiście czyta się ciężko cała ta gówno burze która zaśmieca całe te forum. Żadna ze stron nie swieci intelektem, a próbuje nim błysnąć żeby udowodnić swoją racje. Prawda jest jedna to TYLKO gra..
 
Wynik reakcji
3.001
Czy wszystkie jebane no name'y i gowna niz nie znaczace w tej grze moga przestac spinac sie z @Black Snow. na poczatku fajnie sie czytalo jak sie wyzywaliscie ale teraz to juz nudne sie zrobilo.

jUTRO TO PSY
mNIAM TO SMIECIE
WILEKIE KEY WSZYSTKICH ROZGNIECIE.

Mam nadzieje ze wam wyjasnilem ze i tak nie macie szans ugrania czegos na tym swiecie wiec mozecie juz wszyscy pakowac walize.

Milego Dnia wszystkim zycze


PS. Smieci podpisalem celowo z malej.
Jeszcze zapomniałeś o Ps2 - szukam plemienia bo i tak nas rozbiorą za to ze nie mówimy na per pan i pani w tym plemieniu starych dziadów i boomerow
 

NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
858
Czy wszystkie jebane no name'y i gowna niz nie znaczace w tej grze moga przestac spinac sie z @Black Snow. Na poczatku fajnie sie czytalo jak sie wyzywaliscie ale teraz to juz nudne sie zrobilo.

jUTRO TO PSY
mNIAM TO SMIECIE
WILEKIE KEY WSZYSTKICH ROZGNIECIE.

Mam nadzieje ze wam wyjasnilem ze i tak nie macie szans ugrania czegos na tym swiecie wiec mozecie juz wszyscy pakowac walize.

Milego Dnia wszystkim zycze


PS. Smieci podpisalem celowo z malej.

Mówi to pet którego śmieszne speed w 8 dni pozbyło się członu na classicu
Front z wami był łatwiejszy niż z bellumami i ggwp
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.991
Mówi to pet którego śmieszne speed w 8 dni pozbyło się członu na classicu
Front z wami był łatwiejszy niż z bellumami i ggwp


To dlatego frontowcy speed pisali do mnie czy siedze gdzies na zascie bo nie chcieli grubych tracic :)
To daltego WARIAT bylo do samego konca i speed musialo powyciagac ludzi od nas zeby przepchnac front xD

Rozumiem twoj ból nieudaczniku, ale wielki chujrel znow wygral


EDIT, Gralem w WARIATach przyjebie xD
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
59.447
To dlatego frontowcy speed pisali do mnie czy siedze gdzies na zascie bo nie chcieli grubych tracic :)
To daltego WARIAT bylo do samego konca i speed musialo powyciagac ludzi od nas zeby przepchnac front xD

Rozumiem twoj ból nieudaczniku, ale wielki chujrel znow wygral
Reaktywujecie Wariatów w najbliższym czasie jak Vermira wróci z ośrodka?
 
Do góry