Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Ruda tańczy

#FRONT69
Wynik reakcji
1.490
Sypia się bany to u was, messey Desmond hetman i jeszcze jeden, w porównaniu do jednego Barteza? Taa, sypia się jak nic w takim samym tempie

A więc słabe prowo to twoja linia obrony - dosyć śmieszne jak na osobę która wkleja screena na forum z nielegalnym skryptem (który usuwa po paru minutach ale już było za późno :vvv), z którego konta leciało kilkanaście takich samych rozkazów - dalej żyjcie w tej bajce, używacie botów i sami siebie usprawiedliwiacie pisząc że omgg aos robi dokładnie to samo (chuj że co akcje nie wychodzi 5 cyfrowa liczba ataków) - dopóki robicie to w swoim własnym gronie na fb to w sumie mam wyjebane, cokolwiek zebyscie spali lepiej - za to jak przychodzi jakiś pajac wyzywając nas na fo od bociarzy, to już jest gruba przesada której nie będę tolerować
Z tego co wiem hetman nie miał bana za bota ale okej XD messey również nie miał za używanie nielegalnych skryptów więc 1 vs 1 zostało :)
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.013
Desmond też nie miał bana za bota.

PS. W końcu AoSy wróciły na FO xD witajcie przyjaciele
 
Ostatnia edycja:

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.013
Pytanie do kolegów z AoS - czy używacie tego samego bota co w CV na 152 czy zaszły jakieś modyfikacje?
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.116
Gratuluje keyom usprawnienia bota do wysyłania rozpisek i dania go kolejnym osobom, w tym nawet czajnikowi, co jako jeden z nielicznych frontowców leciał bez XD

Super się na was gra, jak 90% ataków wychodzi z bota i nawet się nie staracie tego jakkolwiek ukryć

@messeey to troche hipokryzja pisać tutaj o botach do rozpisek i samemu nie próbować się nawet z tym kryć, nie?
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.116
I nie przesadzam z tym 90% dla ludzi co obserwują tylko ten świat

Te typy akcje wysyłają teraz w zasadzie w całości z bota XDDDDD żal i upadek plemion
 

messeey

Pikinier
Wynik reakcji
35
Gratuluje keyom usprawnienia bota do wysyłania rozpisek i dania go kolejnym osobom, w tym nawet czajnikowi, co jako jeden z nielicznych frontowców leciał bez XD

Super się na was gra, jak 90% ataków wychodzi z bota i nawet się nie staracie tego jakkolwiek ukryć

@messeey to troche hipokryzja pisać tutaj o botach do rozpisek i samemu nie próbować się nawet z tym kryć, nie?
Masz rację, Lolitek nie wstyd Ci?
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.920
@husqa*strongmaman tu ci odpisze bo tam szkoda bana xD


pierdolisz takie kocopoły ze glowa mala. Rzucacie na prawo i lewo tymi oskarżeniami o boty bez zastanowienia bo wam wyszlo w excelku xD
Pokazcie białko chociaż na 1 osobe ze widac bota a nie "wiem ale nie powiem". Gosciu jedyny ban bogusia to za wypowiedzenie wojny xD
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.116
i wiadomo że nikt się do tego nie przyzna, ale fakty są takie, że widać że 90% osób od was napierdala na bocie XD

ja o tym wiem, wy, pierdoleni bociarze o tym wiecie
takie życie
szkoda że to wypacza wynik wojny, bo akcje wysyłane z ręki od nas mają 15% komend nie wysłanych i drugie tyle spóźnionych, a u was wszystko perfect xddd
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.920
i wiadomo że nikt się do tego nie przyzna, ale fakty są takie, że widać że 90% osób od was napierdala na bocie XD

ja o tym wiem, wy, pierdoleni bociarze o tym wiecie
takie życie
szkoda że to wypacza wynik wojny, bo akcje wysyłane z ręki od nas mają 15% komend nie wysłanych i drugie tyle spóźnionych, a u was wszystko perfect xddd
XDDD ty chyba konta mylisz
Jak na ostatniej akcji 50% naszego RA to byly grube z defem wspolplemiencow xD messey nam zółtą kartke dał

Co to za trudnosc we 2 wyslac akcje o czasie w widełkach kilkugodzinnych. Jak to jest ten dowód ze ktos ma czas wyslac ataki to hit
 
Do góry