Dyskusja o sytuacji na świecie 182

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.285
Jebać cITY, kEY i hUSQE!
Jebać rEAL, mAG i aRCWELANA

rEAL za bycie klubem z faszystowskimi korzeniami, zbudowanym za krwawe pieniądze za rządów franco, faworyzowanym przez obecne władze la ligii, z piłkarzami jak vINI i z prawdopodobnie najgorszym fanbasem kibicowskim jaki istnieje na świecie

mAG za systemowe wspieranie bocenia na swoich kontach, wspólnych narad nad pisanymi nielegalnymi skryptami, braku ambicji (niepodpisaniu się z P! mimo tego że oznaczało to dla nich przegraną), wsparcie odklejenca bLAKA i za dyplomację klękaną polegającą na ssaniu pały każdego byle nie walczyć

A aRCWELANA za to że łączy te dwie zjebane rzeczy
Chuj ci w dupe!
 
Wynik reakcji
59.447
Jebać rEAL, mAG i aRCWELANA

rEAL za bycie klubem z faszystowskimi korzeniami, zbudowanym za krwawe pieniądze za rządów franco, faworyzowanym przez obecne władze la ligii, z piłkarzami jak vINI i z prawdopodobnie najgorszym fanbasem kibicowskim jaki istnieje na świecie

mAG za systemowe wspieranie bocenia na swoich kontach, wspólnych narad nad pisanymi nielegalnymi skryptami, braku ambicji (niepodpisaniu się z P! mimo tego że oznaczało to dla nich przegraną), wsparcie odklejenca bLAKA i za dyplomację klękaną polegającą na ssaniu pały każdego byle nie walczyć

A aRCWELANA za to że łączy te dwie zjebane rzeczy
Chuj ci w dupe!
A za jakie pieniądze abramowicz zbudował cZELSI?
 
Wynik reakcji
59.447
W ogóle, była rozmowa o poważnych klubach, United, City, Real a tu nagle temat zszedł na cHELSEA xDDDDDDDDDD
Nie lubię żyć przeszłością i imo poważny klub to klub który na przestrzeni ostatnich 10 lat coś wygrał. Dodatkowo patrzę też na to ile klub wydał kasy na transfery, więc imo takie Lille to większy klub niż United czy Tottenham. cZELSI to niestety poważny klub którego bardzo nie lubię bo zawsze grali nudną piłkę i praktycznie wszyscy ofensywni zawodnicy się tam marnowali xD no i dochodzi fakt, że klub został zbudowany za pieniądze koleżki pUTINA, więc tym bardziej tfu na nich


No i tutaj wychodzą podwójne standardy hUSQI który wypomina Realowi historię od której kibice się odcięli bo nie widziałem żeby normalni kibice Realu nosili szaliki z herbem klubu i generałem fRANCO a takiej cZELSI mocno kibicuje xDDD
 
Ostatnia edycja:

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.285
Nie lubię żyć przeszłością i imo poważny klub to klub który na przestrzeni ostatnich 10 lat coś wygrał. Dodatkowo patrzę też na to ile klub wydał kasy na transfery, więc imo takie Lille to większy klub niż United czy Tottenham. cZELSI to niestety poważny klub którego bardzo nie lubię bo zawsze grali nudną piłkę i praktycznie wszyscy ofensywni zawodnicy się tam marnowali xD no i dochodzi fakt, że klub został zbudowany za pieniądze koleżki pUTINA, więc tym bardziej tfu na nich


No i tutaj wychodzą podwójne standardy hUSQI który wypomina Realowi historię od której kibice się odcięli bo nie widziałem żeby normalni kibice Realu nosili szaliki z herbem klubu i generałem fRANCO a takiej cZELSI mocno kibicuje xDDD
Patrząc na to, że cały świat nabrał się na mit odmienionej rosji to nie wiem czy dobre jest obwiniać mnie za kibicowanie Chelsea.

Szczególnie kiedy franco mordował ludzi za koszulki Barcelony, a jakoś sobie nie przypominam żeby abramowicz strzelał do ludzi za koszulki no Arsenalu. Szczegolnie kiedy cale struktury la ligii od lat faworyzują real (nawet obecny prezes jest zadeklarowanym wrogiem Barcelony i fanem realu), szczegolnie kiedy real dostawal mnostwo kasy z wewnetrznych zrodel co tworzy jakis tam konflikt interesow

Chelsea to przyklad sport washingu przeprowadzonego ze smakiem dla samej historii klubu i tak naprawde niewiele sie to rozni od Newcastle, Man City czy PSG. Takie czasy, ale nikt nikogo nie morduje za inną koszulkę.

Czy popieram abramowicza? Oczywiście że nie, ale porównywanie go do franco to dwie różne ligi zbrodniarzy i dwie różne historie problemów wiążących się z nimi
 

Sasukee

Uchiha leader
Wynik reakcji
216
Plemię Magiczni Magowie było uznawane za najlepszą ekipę w historii Tribal Wars dopóki Kuosik nie zasilił naszych szeregów.
 

DeletedUser209423

Guest
A ten Konfederata @BNK KRUL, który dostał wpierdziel od Magów nadal brzęczy.
Leć tam podatki obniżaj naiwniaku.
Już pod domem masz helikopter? Bo nieźle odlatujesz.
A partia obiecała Ci, że będzie Cię stać

Iks de XD XD XD

'Nie idziemy po stołki'

No tak, dla idei XD
 
Do góry