Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
A ty jakiejś pomocy potrzebujesz ze tak podkreślasz temat pieniądza? I to czyjegoś

Mam koło tyłka Twoje pieniądze. Rozrzucałeś tu, proponowałeś, więc mówię sprawdzam.
Nie proponuje dla siebie, bo nie potrzebuję a na szczytny cel.
Zapewne skończysz jak Choriel, czyli jak pajac. Biznesmen w monopoly
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
Mam koło tyłka Twoje pieniądze. Rozrzucałeś tu, proponowałeś, więc mówię sprawdzam.
Nie proponuje dla siebie, bo nie potrzebuję a na szczytny cel.
Zapewne skończysz jak Choriel, czyli jak pajac. Biznesmen w monopoly
XD.

Przecież jesteś gitem tej gry to wiesz kim jestem prywatnie , bo kompletnie sie z tym nie kryje :)

Z mojej fundacji przekazałem pieniądze - musiałeś czekać bo jesteś zjebem ktory nadal się uczy i nie ma pojęcia jak niektóre rzeczy przebiegają razem z kolegą @kris czy jak mu tam

Mogę i 2000 wplacic , tylko mysle czy może wy pomocy nie potrzebujecie. - Bo kilkukrotnie udowadniasz ze jesteś totalnym spoceńcem.

Proszę następny cel- dajmy 2000 tylko teraz dzieciaki proszę.


Czekam na wypowiedzi co robię z pieniędzmi bo ten atak ze komuś coś w grze oferowalem to tylko i wyłącznie moja sprawa :) XD
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209423

Guest
XD.

Przecież jesteś gitem tej gry to wiesz kim jestem prywatnie , bo kompletnie sie z tym nie kryje :)

Z mojej fundacji przekazałem pieniądze - musiałeś czekać bo jesteś zjebem ktory nadal się uczy i nie ma pojęcia jak niektóre rzeczy przebiegają razem z kolegą @kris czy jak mu tam

Mogę i 2000 wplacic , tylko mysle czy może wy pomocy nie potrzebujecie. - Bo kilkukrotnie udowadniasz ze jesteś totalnym spoceńcem.

Proszę następny cel- dajmy 2000 tylko teraz dzieciaki proszę.


Czekam na wypowiedzi co robię z pieniędzmi bo ten atak ze komuś coś w grze oferowalem to tylko i wyłącznie moja sprawa :) XD

Skąd mam wiedzieć kim jesteś prywatnie? Gdybyś czytał moje wypowiedzi, to wiedziałbyś, że prywata NIGDY mnie nie interesuje.

Patrzę na wpłaty, dotrzymałeś słowa jeśli Ty jesteś Piotrem, wpłata widoczna.
A zatem przestaje się Ciebie czepiać, zgodnie z daną obietnicą

Pozdrawiam
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
Skąd mam wiedzieć kim jesteś prywatnie? -Black

To potwierdza jakim jestes zjebem i każdy co tutaj zaglada Powinnien miec w Ciebie wyjebane. Bo twoj idiotyzm uderzył mega - Typie prócz tego świata nie spotkaliśmy się. A cały czas mnie oceniasz , gdyby mi to nie powodowalu zabawy dawno bym zamilknąl ale jest w pyte XD

Zapłaciłem ten pieniądz żeby ci e-benis nie rósł tylko dlatego ze prowadze podobna fundację i generalnie dla mnie 250 zl to śmieszna kasa a pomagać trzeba.

Trzymaj się gicie zjebow. Kończę z wami , jak potrzebujesz pomocy albo którys z tych co mial ból dupy ze MOJE pieniądze gdzieś oferuje to też zapraszam.
 
Ostatnia edycja:

kryha

Miecznik
Wynik reakcji
74
wielki bogacz i milioner się znalazl. fajnie, ze w community pieknej gry TRIBAL WARS mamy takich ludzi przy forsie. a tak serio to widac, ze zylka ci pekla po wplaceniu tych 250zl, bo sie znowu rzucasz jak zjebek. o pomoc dla mnie nie musisz sie martwic, ale dzieki za troske, radze sobie bez krzywych akcji z moimi kolegami z plemienia.

najwiekszym spocencem z naszej trojki jestes ty, wiec daruj sobie takiego pierdolenia juz xd

reasumujac; szacun piotrek, niezly kox jestes. przewieziesz mnie kiedys swoja piekna trzydrzwiowa audicą A3 i opowiesz jak doszedles do sukcesu?
 

DeletedUser209423

Guest
Skąd mam wiedzieć kim jesteś prywatnie? -Black

To potwierdza jakim jestes zjebem i każdy co tutaj zaglada Powinnien miec w Ciebie wyjebane. Bo twoj idiotyzm uderzył mega - Typie prócz tego świata nie spotkaliśmy się. A cały czas mnie oceniasz , gdyby mi to nie powodowalu zabawy dawno bym zamilknąl ale jest w pyte XD

Zapłaciłem ten pieniądz żeby ci e-benis nie rósł tylko dlatego ze prowadze podobna fundację i generalnie dla mnie 250 zl to śmieszna kasa a pomagać trzeba.

Trzymaj się gicie zjebow. Kończę z wami , jak potrzebujesz pomocy albo którys z tych co mial ból dupy ze MOJE pieniądze gdzieś oferuje to też zapraszam.

I zobacz, jak powiedziałem Ci, że odpuszczę, to prowokujesz. Widać Tobie się to podoba.

To miłe, że dotrzymałeś słowa, ale mniej miłe, że w związku z tym od razu uznajesz się za boga. I eksperta od finansów.
A więc skoro tak już ciągniesz temat panie ekspercie, to na upartego nie wywiązałeś się ze zobowiązania.
Miałeś wpłacić swoje pieniądze a nie czyjeś. Ale to szczegół.

Tak, nigdy nie prowadziłem fundacji, podobnie jak lwia część społeczeństwa.

Jednak z tego co wiem fundacje działają na zasadach dotacji państwa bądź też dobrowolnych wpłat. I każda z nich musi mieć określony statut. Nie może kasy sobie wyprowadzać na inne cele.
Zatem zastanawia mnie jak to możliwe, że ktoś pokrywa z konta fundacji swoje forumowe zakłady.
Ale to już nie moja sprawa

Swoją drogą to osobny temat.

Tak mi się wydaje, że jeśli ktoś zakłada stowarzyszenie/fundacje, zbiera pieniądze od ludzi a potem wydaje na inne cele niż określone, to chyba coś nie halo? Ale nie znam się.


Pozdrawiam serdecznie
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
I zobacz, jak powiedziałem Ci, że odpuszczę, to prowokujesz. Widać Tobie się to podoba.

To miłe, że dotrzymałeś słowa, ale mniej miłe, że w związku z tym od razu uznajesz się za boga. I eksperta od finansów.
A więc skoro tak już ciągniesz temat panie ekspercie, to na upartego nie wywiązałeś się ze zobowiązania.
Miałeś wpłacić swoje pieniądze a nie czyjeś. Ale to szczegół.

Tak, nigdy nie prowadziłem fundacji, podobnie jak lwia część społeczeństwa.

Jednak z tego co wiem fundacje działają na zasadach dotacji państwa bądź też dobrowolnych wpłat. I każda z nich musi mieć określony statut. Nie może kasy sobie wyprowadzać na inne cele.
Zatem zastanawia mnie jak to możliwe, że ktoś pokrywa z konta fundacji swoje forumowe zakłady.
Ale to już nie moja sprawa

Swoją drogą to osobny temat.

Tak mi się wydaje, że jeśli ktoś zakłada stowarzyszenie/fundacje, zbiera pieniądze od ludzi a potem wydaje na inne cele niż określone, to chyba coś nie halo? Ale nie znam się.


Pozdrawiam serdecznie


Jak ty wywnioskowales ze zaplacilem to pieniędzmi z mojej fundacji? Xd

Naucz mnie tego, cos napisałem ukrytą czcionka czy jak.
 

kryha

Miecznik
Wynik reakcji
74
Proszę:



No ciężko inaczej to zinterpretować. Najwidoczniej nie potrafisz wyraźnie przekazywać o co Ci chodzi
przeciez to zyciowy nieudacznik. jemu odpuscic jest ciezko, bo sam zaczyna prowokowac. jak zobaczylem wplate to chcialem mu pogratulowac, a tu znowu zachowal sie jak skonczony kretyn.

ta fundacja to tez pewnie zwykly farmazon xd zdziwilbym sie, gdyby ona istniala naprawde
 

DeletedUser209423

Guest
@kris00 ja w zasadzie zastanawiam się na co czekasz, na Twoim miejscu już bym szukał na SięPomaga celu na który ma wpłacić 2k na które się zadeklarował.
Zamiast się śmiać z niego, trzeba wykorzystywać jego dobroć do czegoś dobrego
 

DeletedUser209423

Guest
dobry pomysł, wrzuć może kilka linków, aby te 2000 rozdzielić na kilka dzieciaków.

tylko niech pamięta, żeby się podpisał swoim nickiem z gry, żeby ten krętacz nie sfałszował wpłat.

Narazie czekam na odpowiedź czy mogę, bo nie uzyskałem
 
Do góry