Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
Gdzie byłeś cały świat? XD

A Ty gdzie?
Toć to Ty chodzisz i stękasz, że Cię nie było i zawaliłeś.
A prawda jest taka, że stałeś się dyplo matołkiem i w zasadzie na rękę Ci była nieobecność. Masz teraz tanie usprawiedliwienie.

Wymyśl jeszcze usprawiedliwienie dla swoich kumpli, bo taka parówa jak @Kanarinios. jąka się jakby mu język podwiązali.
Choć wiadomo, że dostawał bułę nawet od Mniam
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
Akurat Ochrona to jeden z nielicznych graczy z KEY, z którymi da się podyskutować. Nie jest to zjeb typu Kiedysiek Kick Destru czy inny pies Czarny zjeb zawodów.
Ja cię nie obrażam od tygodnia czy dwóch wiec może łaskawie się odpierdolisz , możemy porozmawiac na jaki kolwiek temat jak chcesz :)
 

Kubaston

Pikinier
Wynik reakcji
41
Co do samej gry z kretami to w jakimś stopniu masz rację, że jak jest możliwość to warto z informacji korzystać. Tyle, że jak sam wspomniałeś jesteście w tym mistrzami i w dużym stopniu opieracie się na tym. Też kwestia skali. Jakiś okazjonalny kret spoko może np. uprzedzić o planowanych ruchach sąsiednich plemion (np. tak mogłem odpowiednio szybko zareagować jak Morfus chciał w nas wjechać na 133, gdy walczyliśmy z innymi sąsiadami). Grając przeciw Wam trzeba się liczyć z tym, że jest to raczej liczba mnoga a przez to nie tylko informacje mogą wychodzić ale w większym lub mniejszym stopniu może to rozwalać wewnętrznie plemię. Inna sprawa też jak plemię zabezpiecza się na grę z kretami. Tutaj mam wrażenie, że Key do tej pory pod tym względem mocno leżało i działania kreta w dość małym stopniu były niwelowane. Sam z reguły jak prowadziłem/współprowadziłem plemię to grałem z przypadkowymi osobami (18, 35, 50, czy 133) i byłem świadomy tego, że mam kretów (np. na 50 ze strony 12 czy na 133 ze strony SPEED, PDX czy =DUE=) ale w jakimś stopniu starałem się temu przeciwdziałać i np. nie rozpisywać akcji dla wszystkich na te same cele. Zresztą z reguły też po jakimś czasie wiedziałem kto kretuje a wiedząc to mogłem nawet czerpać z tego korzyści (np. spreparowane info dla 12 na 50). Tam akurat 12 jeden z błędów jakie zrobiła to to, że trzymali u mnie 3 duże konta z ogonami zamiast je zabrać razem z dużym kawałkiem terenu.
I przechodząc do tego. Bardziej destrukcyjne imo jest wyciąganie kosowników, radnych plemion do siebie. Tutaj na szczęście blokada składów i wsparcia w obrębie plemienia ale gdyby tego nie było to mogłoby to wyglądać jak na 170. Można by stawać na głowie ale co z tego jak co chwilę kogoś byście wyciągali. Niestety inne plemiona nie mają takiego przebicia bo w końcu macie najwięcej wygranych światów a sukces jak nie ma to chce mieć wielu ojców :)
Jeszcze ktoś wspomina Dwunastkę <3:)
 
Do góry