Dyskusja o sytuacji na świecie 182

songotehn

Miecznik
Wynik reakcji
82
Nawet dać możliwość wysłania zaproszenia 10 osobom - w ciągu trwania całego świata ...
Ale nie od dzisiaj wiadomo, że światy bez farmienia support ma w dupie, bo są one nie dochodowe.
oho, zebys mógł wyciagać graczy?? tak jak mowilem, wygrywacie swiaty tylko podstepami i wyciaganiem graczy.
 

DeletedUser209423

Guest
Bardzo dobrze pracuje support.
Jeśli Pee przegrywa, znaczy, że to jeden z najuczciwszych światów od dawna.

Piąteczka dla supportu
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
oho, zebys mógł wyciagać graczy?? tak jak mowilem, wygrywacie swiaty tylko podstepami i wyciaganiem graczy.
I co z tego?
Jest to wpisane w startegię. Ja komuś tak robię ktoś mi też może tak zrobić - przecież KEY już zaczęło pisać, żeby wbili nam kosę nasi.
Wiesz jaka jest różnica - my przez te lata mieliśmy sprawdzony skład, wejście tylko po znajomościach - na każdym świecie ktoś chciał znaleźć kreta u nas, więc o co ten ból dupy akurat w tym przypadku to nie wiem. Akurat w grze spiskowej, kretami itp myślę, że nie ma plemienia które może z nami się mierzyć.
Owszem, jakby tu była możliwa rekrutacja pewnie z 10 osób z KEY jużby doszło do nas dawno XD
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
476
Czy to prawda, że P poddaje się bez walki?

/Obserwuję tylko świat i mnie takie głosy doszły.
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
FORUM SRAOSÓW (182):
WWWWWWW.png
FORUM STEFANÓW (186):
EEEEEEE.png
ah lolittek pacz co przegapiasz, popacz co cie omija chłopecku...
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.921
dobra jak i tak padacie to oddajcie kumpla
I co z tego?
Jest to wpisane w startegię. Ja komuś tak robię ktoś mi też może tak zrobić - przecież KEY już zaczęło pisać, żeby wbili nam kosę nasi.
Wiesz jaka jest różnica - my przez te lata mieliśmy sprawdzony skład, wejście tylko po znajomościach - na każdym świecie ktoś chciał znaleźć kreta u nas, więc o co ten ból dupy akurat w tym przypadku to nie wiem. Akurat w grze spiskowej, kretami itp myślę, że nie ma plemienia które może z nami się mierzyć.
Owszem, jakby tu była możliwa rekrutacja pewnie z 10 osób z KEY jużby doszło do nas dawno XD
No nie wiem nie wiem na 150 Nuppo dobrze sobie radzil w tym aspekcie xDDD
 
Ostatnia edycja:
Do góry