Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
Dzień dobry
Może mi ktoś streścić co i jak na tym świecie?
Black znowu aktywny? <lol>

Oczywiście, niezmiennie.

W skrócie:
Klękające przed wszystkimi i podpisujące się z wszystkimi Pee, od 200 stron płacze, że muszą w końcu walczyć i to na dwa fronty.
Nie idzie im na żadnym, ale próbują nadrabiać na FO.
Key i Mag prezentują niezwykły skill i umiejętności w walce z Pee.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.015
Daj spokój, to wariat.
Zaraz zajrzę do moich screenów i wariata wyjaśnię.

Na początek @Zapraszam na Lemoniadę





Następny proszę


Ty blaznie chyba bez kitu na kompie masz cala baze danych o graczach i pod kazdym nickiem masz jakies brudy i dokumenty przygotowane xDDD

serio jestes kurwa klaunem
 

DeletedUser209423

Guest
Piszę, że mam screeny wypowiedzi moich wrogów, żeby prostować ich obłudę.

Wchodzi @Choriel i pisze, że mam chyba wszystkie screeny.

Po czym to mnie nazywa klaunem.

Tak, yhy. Biznesmen pełną gębą, z myśleniem tak samo jak z finansami.
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
Oczywiście, niezmiennie.

W skrócie:
Klękające przed wszystkimi i podpisujące się z wszystkimi Pee, od 200 stron płacze, że muszą w końcu walczyć i to na dwa fronty.
Nie idzie im na żadnym, ale próbują nadrabiać na FO.
Key i Mag prezentują niezwykły skill i umiejętności w walce z Pee.
A to Pee, to pedalsy? sorki jeśli źle wywnioskowałem. Bo taka nazwa jakby znajoma.. ;)
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.015
Piszę, że mam screeny wypowiedzi moich wrogów, żeby prostować ich obłudę.

Wchodzi @Choriel i pisze, że mam chyba wszystkie screeny.

Po czym to mnie nazywa klaunem.

Tak, yhy. Biznesmen pełną gębą, z myśleniem tak samo jak z finansami.
nie czytam twoich wypocin, sprawdzilem tylko screeny wiec sklej jape
 

kryha

Miecznik
Wynik reakcji
74
No tak bo mam 36h Dobe by prowadzić full random plemie i jeszcze grać na froncie, jebane Gowno

Słysza i niech mowia pewnie to co zawsze o wielkim speed 133 świat gdzie full random plemie zrobione przezemnie by wygrać robił falszywe zbiorki pieniędzy.
Jebany rynsztok.
W każdym plemieniu którym grasz robią tak liderzy XD - Oni to wszyscy maja Jeszce składy a ja randomem ich pobilem juz kilka razy. XD



Przeciez wasze pro elo umiejętności takie plemie jak my na 2 akcje powinno ściągnąć -- tym bardziej ze nawet na obrzeżach nie bylo funkcji zaproszenia znajomych.


Wstyd byloby mi pisać ze ekipki ktore kilka św wygrały nie potrafia 5 wiosek przejac na full random plemieniu XD Ciekawe co byłoby jakbym z tymi ludzmi pogral kilka lat.

Więc zamknij pizde , klikaj w tego bota bo mogę tutaj dac potwierdzenia.

Stwórz full random i coS osobnij - Ja tak grajac wygralem 3 światy i mimo mając ekipie na koniec startuje zawsze solo.

Byly tez przegrane jak 164 albo 160 ale tu i tu jako full random odpadlismy w ostatniej walce.


Więc sklej pIzde , bo dzięki takim osobą jak ja ta gra zyje.

aplaty boobku PRO ELO ;)
przepraszam, ze sie wtrace, ale moim kolegom pisales, ze wygrales 4 swiaty, a nie 3. gdybys mial blaszki za wygrane swiaty to latwiej by to bylo wszystko zliczyc... ale niestety blaszek nie ma :(

blejko naucz sie poprawnie pisac odmiany rzeczownikow w liczbie mnogiej! nie pisze się osobĄ pod żadnym pozorem! poprawna pisownia w liczbie mnogiej to osobOM.

kolejna i bardzo wazna uwaga. nie stawiaj spacji przed przecinkami. poteznemu liderowi, ktory wygral tyle swiatow full random skladem nie wypada napierdalac takich bledow...

no i ostatnia kwestia; wydaje mi sie, ze jednak masz 36h czasu na dobe, aby grac w plemiona, bo potrafiles calymi dniami pisac i blagac moich kumpli, zeby doszli do twoich bimbrownikow.
 
Wynik reakcji
331
Daj spokój, to wariat.
Zaraz zajrzę do moich screenów i wariata wyjaśnię.

Na początek @Zapraszam na Lemoniadę





Następny proszę
Racja, pogorszyło Ci się na tyle że musiałem dołączyć do grupy ludzi którym wcześniej zaszedłeś za skórę haha

W przypadku jutrzaków jeszcze Cię rozumiałem, wiele z zarzutów przeciwko P sam podkreślałem, ale ty się zjebie brandzlujesz do screenów z forum i prowadzisz notatniki nienawiści w jebanej gierce XD Typowy frajer donosiciel co z dumą obwieszcza że jest pizdą co nie wyjdzie zza monitoru kiedy już ludzie chcą się skonfrontować po męsku xd Jak ty masz żonę, to albo jest garbata, pryszczata i jebie zeszłorocznym karpiem że daje z tobą radę, albo wkleiłeś ją sobie na screenie w kolejny z folderów na pulpicie bo nie widzę innej opcji xd

A co do screenów które tutaj wyciągnąłeś, to już Cię wyjaśniam. Jesteś tutaj niczym więcej niż żartem który się podjudza żebyś się odpalił i wkurwiał drugą stronę, natomiast w końcu każdemu się nudzi, każdy pisze Ci żebyś poszukał pomocy u psychologa i wtedy tworzy się zaszczytne grono obecnych na liście nienawiści śmierdziela który marnuje powietrze tylko po to żeby zatracić się w pogardzie do samego siebie xd
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.192
przepraszam, ze sie wtrace, ale moim kolegom pisales, ze wygrales 4 swiaty, a nie 3. gdybys mial blaszki za wygrane swiaty to latwiej by to bylo wszystko zliczyc... ale niestety blaszek nie ma :(

blejko naucz sie poprawnie pisac odmiany rzeczownikow w liczbie mnogiej! nie pisze się osobĄ pod żadnym pozorem! poprawna pisownia w liczbie mnogiej to osobOM.

kolejna i bardzo wazna uwaga. nie stawiaj spacji przed przecinkami. poteznemu liderowi, ktory wygral tyle swiatow full random skladem nie wypada napierdalac takich bledow...

no i ostatnia kwestia; wydaje mi sie, ze jednak masz 36h czasu na dobe, aby grac w plemiona, bo potrafiles calymi dniami pisac i blagac moich kumpli, zeby doszli do twoich bimbrownikow.
Kim ty wgl jestes wez wypierdalaj;)

O temacie Blaszek potwierdziles jakim jestes gownem.
Zegnaj i szukaj atencji dalej ale odpowiedzi juz nie dostaniesz.
 

TOCZEKs

Zwiadowca
Wynik reakcji
691
Racja, pogorszyło Ci się na tyle że musiałem dołączyć do grupy ludzi którym wcześniej zaszedłeś za skórę haha

W przypadku jutrzaków jeszcze Cię rozumiałem, wiele z zarzutów przeciwko P sam podkreślałem, ale ty się zjebie brandzlujesz do screenów z forum i prowadzisz notatniki nienawiści w jebanej gierce XD Typowy frajer donosiciel co z dumą obwieszcza że jest pizdą co nie wyjdzie zza monitoru kiedy już ludzie chcą się skonfrontować po męsku xd Jak ty masz żonę, to albo jest garbata, pryszczata i jebie zeszłorocznym karpiem że daje z tobą radę, albo wkleiłeś ją sobie na screenie w kolejny z folderów na pulpicie bo nie widzę innej opcji xd

A co do screenów które tutaj wyciągnąłeś, to już Cię wyjaśniam. Jesteś tutaj niczym więcej niż żartem który się podjudza żebyś się odpalił i wkurwiał drugą stronę, natomiast w końcu każdemu się nudzi, każdy pisze Ci żebyś poszukał pomocy u psychologa i wtedy tworzy się zaszczytne grono obecnych na liście nienawiści śmierdziela który marnuje powietrze tylko po to żeby zatracić się w pogardzie do samego siebie xd
@Bl-ack Sno-w sory ale kolega wyzej pomylił leki i wziął od husqa.
Dostał reprymendę słowna i nie będzie wiecej tu takich bzdur opowiadał.
AVE MAG, pE do wora a wor do jeziora.
 

ZabojcaaChomikow

Łucznik
Wynik reakcji
184
@Bl-ack Sno-w ale Ty to jednak masz nudne życie nie ? Specjalnie tyle osób oznaczasz bo tak bardzo nudzi Ci się samemu w piwnicy ?
Naprawde coraz bardziej mi Ciebie żal.
Zgarbiony, pryszczaty karzeł zamkniety przez rodzine w piwnicy z regałami na których układasz kartotaki na każdego kto sie udziela na FO.
Tylko Ty, komputer, kartoteki i fapowanie do FO.

Będę miły dam Ci dobrą rade. Zmień swoje życie. Oprócz FO jest jeszcze piekny świat za ta piwnica. Wyjdz z niej, znajdz prace, znajomych, kobiete. Chociaż niestety wydaje mi się że byłeś całe życie gnębiony ale są jeszcze specjaliści, którzy mogą Ci pomóc.

Jesteś dla mnie irytującym człowiekiem ale życze Ci aby ktoś Ci pomógł.

Pamietaj FO 24/7 to nie jest życie.
Pozdrawiam środkowym palcem.
 
Do góry