Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.745
Nie ma dla mnie problemu żebym przyjechał i rozjebał Ci pysk, myślisz że jesteś cwaniak bo porobiles w woju 2 lata. Chłopie nie masz podjazdu, a jak sie dowiem w której jednostce jesteś to nie masz życia.
XDD chłopie, a to wojo ma jakies znaczenie? znacznie wiecej juz na siłke chodze niz do tego woja takze przyjezdzaj zobaczymy jakis kozak przez neta szczekaczu

Wysmieja Cie chłopie jak tam zadzwonisz, powiem im ze jakas pizda z internetowej gierki sie spruła i udaje bóg wie kogo, to pękna ze smiechu XDDD
 

TOCZEKs

Zwiadowca
Wynik reakcji
691
XDD chłopie, a to wojo ma jakies znaczenie? znacznie wiecej juz na siłke chodze niz do tego woja takze przyjezdzaj zobaczymy jakis kozak przez neta szczekaczu

Wysmieja Cie chłopie jak tam zadzwonisz, powiem im ze jakas pizda z internetowej gierki sie spruła i udaje bóg wie kogo, to pękna ze smiechu XDDD
Podaj jednostkę cwaniaczku internetowy to zobaczysz ile mogę xD
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.745
Już Ci powiedziałem co mogę, podaj jednostkę w której stacjonujesz chyba że jesteś pizda.

18. Białostocki Pułk Rozpoznawczy dzwon i co powiesz, ze przez internet sie do mnie napinasz bo nie masz co robic i mnie w kolko oznaczasz jak jakis przychlast xD? i przyjezdzaj zobacyzmy kto jest pizda

Smieszny typ po jednostkach bedzie dzwonil, bo zgrywa kozaka na jakims smiesznym forum, nie no hit XD
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.244
Już Ci powiedziałem co mogę, podaj jednostkę w której stacjonujesz chyba że jesteś pizda.

Akurat chwalnie się że jest się we wojsku to takie XD zwlaszcza 2 lata czy tam nawet 5.

Mam rodzinne wojskową i wiem co sie tam odpierdala a dla takich podbutków to juz calkiem - takze groznosci mu to nie dodaje, wrecz przeciwnie:D
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.745
Jeśli dobrze podałeś to możesz czekać spokojnie na konsekwencje. Mam znajomości tu i ówdzie.
Ja tez mam i co z tego, ale nie jestem jakims zjebem zeby uzywac pleców dla swoich korzyści

@Blejkoo Bo to juz nie jest to samo co kiedys w wojsku i chyba kazdy sobie zdaje z tego sprawe i nie ma sie czym chwalic, to on chce na mnie dzwonic przeciez po jednostkach zeby nie wiem co mi tam zrobili XDDD i co powie, ze oznacza mnie na jakims forum plemion z internetowej pixelowej gierki i sie napina?
hitttt
 

Artemida i lewy X

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.230
Obserwując to wszystko,to rozumiem że każdy facet tutaj to napakowany koks,który tylko by się napierdzielał:)

A co do czego to pewnie zwyczajny przecietniak:)
Lepiej juz napierdzielajcie się na tym froncie
 

DeletedUser209423

Guest
Obserwując to wszystko,to rozumiem że każdy facet tutaj to napakowany koks,który tylko by się napierdzielał:)

A co do czego to pewnie zwyczajny przecietniak:)
Lepiej juz napierdzielajcie się na tym froncie

Nie prawda Artesiu, czuję się obrażony.
Napakowany nie jestem, 180 cm i 88 kg
Ponadto nie umiem się bić.

Więc nie każdy, po prostu ja zawsze piszę prawdę
 
Do góry