Dyskusja o sytuacji na świecie 182

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.342
no widzisz ciebie cały dzień nie było w grze a black pajac zdążył się już pięć razy spocić i trzy razy zesrać
Ja jak prawdziwy wygryw cały dzień spędziłem z kobietą, a całą noc siedziałem na plemionach - fajnie mieć coopa z którym jasno można się dogadać co do obowiązków :)
A black zapachu kobiety nie powąchał odkąd mu koleżanka dała kosza w 5 klasie
 

DeletedUser209423

Guest
Mówiłem, że pajac Husqa próbuje mnie naśladować? Przyszedł i przerabia moje posty, tylko w drugą stronę

HA HA HA HA HA

Beka
Problem w tym, że Husqa to zwykły kłamczuch, więc wątpliwe by ktoś z Key był na tyle głupi, by dać się tym sprowokować
 

DeletedUser209423

Guest
Widzę w końcu powoli coś do Ciebie dociera. Po prostu wolno Ci idzie przyswajanie faktów, ale pomożemy Ci blackus, fajny chopok z Ciebie tylko trochę głupi

W jednym poście chwalisz i ganisz ehh

To jak, kiedy można się spodziewać kolejnego potężnego uderzenia?
Bo dziś chyba się zgodzimy, że zaliczyliście wtopę?
Może czas przestać piłować jęzor przed akcją i jej efektami?
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.342
Widzę w końcu powoli coś do Ciebie dociera. Po prostu wolno Ci idzie przyswajanie faktów, ale pomożemy Ci blackus, fajny chopok z Ciebie tylko trochę głupi
mordo ja polecam blacka do ignora, nie ma nic ciekawego do powiedzenia, a jego posty są tak związane z rzeczywistością, jak filmy andrew tate (dobrze że śmiecia zawinęli btw) - czyli w sumie w ogóle XD

gość gada od rzeczy, a życiowkę 30 wiosek miał, wyleciał nawet z jutra

to już wolę mAGów odklejusów poczytać, bo mam folder ze screenami ich wewnątrz plemienia na paru komunikatorach i folder ich screenow z fo i jak już się rozwalą z 3 akcje z rzędu to chyba kompilacje zrobie XDD bo i tak najlepsze przed nami jak będą w swoim gronie tadki z arhelanem reagowały na hehe magię co się będzie działa na froncie z nimi
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.886
Kanar nie lubię się tutaj wypowiadać, ale trochę śmieszy jak piszesz co zrobiło Key, które wysłało jakieś fejkkarety pod diody i burzące w dalszą linie.

Po prostu hipokryzja wybija zbyt wysoko lub propaganda.

Gratuluję akcji, ale KEY idzie dalej i będzie wam coraz ciężej. Nie będę się tłumaczył, bo to sensu tutaj nie ma, po prostu spodziewaj się, że KEY będzie walczyło i troszkę Cię uciszy, ale akcjami itd.

Nie potrzebuje tutaj tego robić, ale wiedz, że czeka nas długa wojna ;p powodzonka
Ten moj post sie odnosil to tego goscia co nawial z psychiatryka :p

Wam tez bedzie ciezej bo teraz ja przysiade cos do rozpisek, bo dotychczas jeszcze nic nie rozpisalem.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.473
Nie, to Ty sobie jak zwykle tworzysz urojenia.
Nie mogą wykorzystać całego potencjału, bo będą mieli front również z Uwu i Mniam (te z którym zrobiliście fuzje, mięso armatnie).

Więc chcąc lub nie, macie szczęście, że jeszcze przez jakiś czas będziecie walczyć nadal w dużej przewadze wiosek

Nie, ja tylko pytam Cię o rzeczy które napisałeś.
A zatem od zaraz Mniam, już nie będzie w stanie wykorzystać potencjału na Key czy oni są czarodziejsko wielozadaniowi kiedy Ci to pasuje przyjacielu? <3
 

DeletedUser209423

Guest
To kolejny raz, gdy Pee przeprowadza akcje i muszą od rana dyżur pełnić na FO, żeby robić fikołki.
Nic z tego miernoty, możecie prezentować swoją ekwilibrystykę a ja i tak będę wszystko prostował.

Co to za akcja, skoro zaraz po niej musisz wpadać na FO i tłumaczyć się przez 10 stron?
Zdaniem Pee udana heh

--


O jak @Kanarinios. zacznie rozpisywać akcje, to drżyjcie gracze Mniam i Vege
Wielki szturm na darmy się szykuje
 

@strzelec@

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.254
totalna dominacja +11 na zwiadowczej akcji grupy alfa na 69% potencjalu
w tym samym czasie obrona akcji key na 110 % potencjalu która to odbiliśmy deffem paczkowanym, pleminenni analitycy wyliczyli że odbudowa do stanu sprzed akcji zajmie nam około 73 godziny i 15 minut.
 

DeletedUser209423

Guest
To może czas podsumować już dzisiejszą akcję?

Podsumowanie akcji Peee

- Plemie, które uważa się za najlepsze w historii przygotowało trzecią już akcje na Key, po dwóch nieudanych.

- Zapowiadany był totalny nokaut Key, które nazywane było plemieniem na strzała, ciotami i gówno plemieniem

- Efekty: beznadziejny stosunek RA

- Pada 9 wiosek, przy przewadze atakujących do broniących 1.5 : 1

- Z samego rana propagandziści Pee drukują wyniki, wmawiając społeczności jak poszło wszystko zgodnie z planem

- Do oczekiwanego efektu zabrakło zdobycia jeszcze 41 wiosek. Tylko 41

- Od rana trwa rozpaczliwa próba wmówienia, że taki był plan


Wnioski

Key niewyobrażalnie dobrze poradziło sobie w obronie.
Ofensywa Key zdecydowanie do poprawy, ale jeśli pójdzie tak jak z budowaniem defensywy, można być spokojnym.

Peee to totalni nieudacznicy i miernoty.
 

Nezus

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.752
Nie gram o tylko obserwuje świat z boku jednak wydaje mi się, że P ani nie jest zadowolone ze swojej akcji ani zawiedzione.
Ważne ile wiosek było rozpisanych.
Z jednej strony bicie w diody zwolni sporo deffa z drugiej zaraz otwiera się drugi front i jednak wyniki trzeba kręcić lepsze.
Na pewno key musi się skupić głównie na defensywie i poczekać aż P będzie bite z dwóch stron. +20(pewnie w tych okolicach się skończy) nie jest złe,(dalej ważne ile było rozpisane ) ale wydaje mi się że nie wystarczające, do tego po stosunku RA:RO widać że sporo offow P padło.
Chyba na tej akcji diod nie było warto ruszać a poszukać przełamania frontu aby lepsi frontowcy P mogli się wykazać. A tak teraz nic nie przepchną
 
Do góry