Dyskusja o sytuacji na świecie 182

CHAPON.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.407
tak sobie czytam te wypociny i chyba kilka osób dalej nie rozumie jak działa ten świat.
MNIAM jest w najgorszej pozycji czy jak miało pona z KEY czy nawet teraz.
Brak możliwości rozwoju dla tego plemienia skutkuje tym, że i tak byłoby zdane na pożarcie, czy to przez MAG/P!. (inne plemiona z nimi nie graniczą aktualnie).
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.217
Pona z nimi mieliscie "potajemnego".
Wiec tak jakby mozna to tak interpretowac.

Pe sie o nic nie kloci, po prostu ludzie zarzucaja nam ten sojusz z mniam, czy tam fuzjosojusz zwal jak zwal.
A to tak naprawde stalo sie dopiero po tym, jak zaczeliscie sie tam wbijac w ich srodek.
Nam tez nie bylo na reke odpuszczenie latwych wiosek.
A druga sprawa, to tez nie wiadomo jak interpretowac jeden punkt z podpisanego Ponu pomiedzy P!/Mag, ktory jest odnosnie nie wbijania sie w teren.
Bo wtedy by wychodzilo, ze lamiecie Pona.
My tez moglismy go lamac wbijajac sie w wasz teren po wsiach i zastach proponowanych od jutrzakow, a tego nie zrobilismy.

Wiec tak czy siak, zmusila nas do tego wszystkiego sytuacja, bo nikomu sie nie usmiechalo zaprzestac walki na przeoranym juz terenie.
Gdybysmy tego nie zrobili, to zyskalibyscie wiecej terenu przy nas przez co P! By mialo juz o wiele ciezej.
A tak moze uda sie cos jeszcze ugrac i ustawic sensownie front, czas pokaze jak to wyjdzie.
Tak Bulbiszon zdecydowal, to trudno gierka toczy sie dalej.
Byc moze mieliscie w tym wszystkim jakis interes, nie wiem mozna tutaj tylko gdybac.

@Podeszwa

Taa, tak sie was boimy ze szok xD
Przeciez sie podpisaliscie z Key.

Dlatego jak bedziemy juz przegrywaaac to celowo caly deff przesuniemy pod was, a caly teren oddamy za darmo Keyom i Aos, dobry deal co?
Kto wam zarzuca niby podpisanie się z MNIAM XD?

Ja zarzucam frajerskie zachowanie MNIAM i nie mów że nie było, bo dla mnie stali się osobami do kasacji na każdym świecie.
Skoro ugadujesz się z kimś że lecisz tu i tu, że potem wypowiedzenie itd.
A on nagle ubija ci wojsko i dogaduje się z tymi których miało być bite to chyba jest mega frajerskie :)

A co do tego czy nas zjadą czy nie, zauważ że mocniejsze PLEMIONA teoretycznie z tego świata już odpadły, a my jako full random skład z obrzeży nadal się trzymamy i jesteśmy w TOPCE także już mamy duży sukces, zrobimy coś więcej super sprawa, nie zrobimy nikt nie będzie płakał i pewnie większość z nas już będzie ze sobą grała dalej bo powstało na prawdę coś mega ;)
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.217
Już przy analizie Marshalla? Marshallona? Pardon jeśli pomyliłem nick, natomiast już w tamtej dyskusji przecierałem oczy ze zdziwienia analizując co mogło sprawić, że nie gracie z MNIAMkami do jednej bramki. Dodatkowy gracz bardzo urozmaicił rywalizację, a przede wszystkim dyplomację :p

Tak zostały 4 plemiona z potencjałem na grę bo chociaż wielki szacunek zwłaszcza dla MNIAM za ducha walki, na 99% procent nie przetrwają do stycznia, podobnie jak Chaos/Klasyk :p


Żeby nie było, nie odbieram uznania żadnej z ekip a nawet trzymam kciuki za underdogów tego świata :D

Powodzenia z kuponami mundialowymi i miłego dnia wszystkim :D
ten 1% jednak się spełnił , ah ci pedalsy.
 

DeletedUser209423

Guest
@Podeszwa

Taa, tak sie was boimy ze szok xD
Przeciez sie podpisaliscie z Key.

Dlatego jak bedziemy juz przegrywaaac to celowo caly deff przesuniemy pod was, a caly teren oddamy za darmo Keyom i Aos, dobry deal co?

Toci podobno wczoraj tak zbili Key, że już mają plan przygotowany na wypadek gdy już będą dostawać po łbie.
Wielka akcja, wielki sukces.

Przecież Kanar sam by tego nie wymyślił, za głupi jest na to.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.217
Dobra juz mi sie nie chce , 3 strony przejrzałem i na każdej niezły wylew był na MNIAM i na odwrót :D

To co było po lodzie i zgoda?


Gdyby mnie ktoś jechał w ten sposób nic bym nie chciał mieć doczynienia.
Normalnie jak Cwele w wiezieniu XD
 

DeletedUser209423

Guest
no i właśnie mniam wypowiedziało nam pona……dzięki @Blejkoo

Jesteś takim baranem czy udajesz?
Przecież Mniamom wszystko jedno po której stronie stoją, więc raczej mało kto chce ich przekonać do ponownego bycia anty Peee.

Te posty pięknie pokazują wasze załganie i krętactwa. I wyśmienicie wpisują się w scenariusz prostowania bzdur, które teraz wypisujecie.
Orka
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.217
Jesteś takim baranem czy udajesz?
Przecież Mniamom wszystko jedno po której stronie stoją, więc raczej mało kto chce ich przekonać do ponownego bycia anty Peee.

Te posty pięknie pokazują wasze załganie i krętactwa. I wyśmienicie wpisują się w scenariusz prostowania bzdur, które teraz wypisujecie.
Orka
No jo ,ja to już z MNIAM nawet w znajomych na fb bym nie chciał nikogo ;p
 

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
289
Dobra juz mi sie nie chce , 3 strony przejrzałem i na każdej niezły wylew był na MNIAM i na odwrót :D

To co było po lodzie i zgoda?


Gdyby mnie ktoś jechał w ten sposób nic bym nie chciał mieć doczynienia.
Normalnie jak Cwele w wiezieniu XD
A daj spokój to są idioci i tyle.Szkoda czasu na nich marnować i prowadzić konserwację.Jeden gorszy toxic od drugiego .Podbijają swoje ego na FO bo nawet w grze pixelowej im nie idzie xd
 
Do góry