Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Wynik reakcji
331
mordko, mi w Key jest bardzo dobrze, rodzinna atmosfera, Matik na sledzika zaprasza, Serek wspolnego Sylwka proponuje, Ksantu pisala ze moze karpia przygotowac i podrzucic, Vojlinek to juz w ogole mordeczka przysłał karton mojego ulubionego Jamesona :)
To jest plemię, co Ci bede tłumaczył, Bogo już od 3 godzin najebany u mnie na kanapie spi XD
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.485
Przecież z tych 14 wiosek co podbiliście to 5 są odbitkami, które zrobiliście vegeta XDD

Akcja bez polotu, łatwa do odczytania - zabrakło zgrania i dopilnowania. Ogrywamy się dopiero, wiec takie -9 w dupe nwm czy jest złym wynikiem skoro Wy na naszej -6 dostaliście. Gratuluje podbojów, diody wbite, ale czas pokaże ile Wam to przyniesie. AOS i MAG kończą swoje tematy na południu. Zobaczymy jak to będzie wyglądać potem :)
Serio juz do Mag i Aos piszecie zeby wam pomogli? Czy to taki wigilijny joke?
Po 2 akcjach w sumie bardziej pod burzenie?
Przeciez tym wlasnie swoja slabosc pokazujecie.
 
Wynik reakcji
331
Alez porownanie dales xD zerknij na mape i sie zastanow
No patrzę i widzę że klepneliscie 2 sojusze na zasadzie łykania wiosek tych że sojuszników i co? XD widzisz coś więcej? Czy wy się zlitowaliscie po prostu i dlatego tak wyszło że teraz gracie razem w 3 plemiona podczas gdy każde inne gra solo co w ustawieniach świata jest sugerowane? No wytłumacz mi jak to widzisz mordeczko :p
 
Wynik reakcji
331
Nie dążę do kłótni tylko namawiam do obiektywnego spojrzenia na to co odwaliliscie, nie sądzisz chyba że tylko wam można sobie gry ułatwiać XD
 

CHAPON.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.405
No patrzę i widzę że klepneliscie 2 sojusze na zasadzie łykania wiosek tych że sojuszników i co? XD widzisz coś więcej? Czy wy się zlitowaliscie po prostu i dlatego tak wyszło że teraz gracie razem w 3 plemiona podczas gdy każde inne gra solo co w ustawieniach świata jest sugerowane? No wytłumacz mi jak to widzisz mordeczko :p
xd, vege padało, wykorzystali okazję że oddali im wioski, co do Mniam to wystarczy pomyśleć, nie mieli chłopaki drogi rozwoju prawie, mogli się skasować albo podpisać.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.289
No patrzę i widzę że klepneliscie 2 sojusze na zasadzie łykania wiosek tych że sojuszników i co? XD widzisz coś więcej? Czy wy się zlitowaliscie po prostu i dlatego tak wyszło że teraz gracie razem w 3 plemiona podczas gdy każde inne gra solo co w ustawieniach świata jest sugerowane? No wytłumacz mi jak to widzisz mordeczko :p
sojusz na zasadzie łykania wiosek? to na cholere wczoraj siedziałem i broniłem 9h konta w vege? :D
my nie zostawiamy sojuszników, a jak ktoś chce dalej grać to gra, a dodatkowo pomagamy w czym możemy
i tak właśnie wygląda sojusz

a @CHAPON. top jak zwykle
 

DeletedUser209423

Guest
Ale jakim to trzeba być zaprzańcem i krętaczem, żeby wciskać kit o 14 wioskach i tworzyć tu propagandę sukcesu. Skoro po pierwsze nie 14 a 9, po drugie ani to, ani to, nie jest jakimś przełomowym sukcesem.
Ból dupy Bulwiszona i tego śmiesznego Peee jest nieprzeciętny.
A przypomnę, że klęknęli przed malutkim Mniam i walczą na jednym froncie.
Jak dojdzie z Magami, to będzie przecież rzeź
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.485
No patrzę i widzę że klepneliscie 2 sojusze na zasadzie łykania wiosek tych że sojuszników i co? XD widzisz coś więcej? Czy wy się zlitowaliscie po prostu i dlatego tak wyszło że teraz gracie razem w 3 plemiona podczas gdy każde inne gra solo co w ustawieniach świata jest sugerowane? No wytłumacz mi jak to widzisz mordeczko :p
Gramy tak bo Twoj sojusznik z Mag wbijal sie nam w teren i lamal Pona na Mniam.

Przeciez my nie zjadamy Mniam, tylko podmieniamy wioski i swoje tez im oddajemy.

Tak gracie solo, ze blagacie Mag i Aos zeby nas juz tlukli xD przeciez wy najslabiej stoicie i jeszcze to pokazujecje, wiec tak czy siak was pojada z czasem

Ty no wasz sojusz z Mag to terenowo jak my z Vege i Mniam, nawet lepiej mysle.

A juz do Aos klekacie przeciez :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry