Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.319
Tyle co z ojcem gadałem to 90 dni jest wystarczająco żeby w miarę kogoś wyszkolić. 60 dni pozwoli poznać jakieś podstawy, a 30 to może jakoś przeciętnie nauczysz się strzelać, ale nie nauczysz się najważniejszego - dyscypliny.

Ja miałem 60 dni przeszkolenia, ale to 6 lat temu i w sumie od biedy musiałbym to odnowić, bo poza regularnym strzelaniem to nic mi nie zostało :D
No a ma byc tylko 30 dni, wiec caly chuj :p przez 30 dni to oni beda maszerowac do przysiegi :D
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Dzień dobry,

Mówicie, że Snow nie odróżnia PON od Soja, ale ma rację, że jak się z kimś wchodzi na świat "rozwiązać konflikt" z poprzedniego świata. To z nim innej dyplomacji niż wojenka nie ugaduje.

I żeby była jasność, nie znam Dyplo tego świata, czytam sobie forum 2razy w tygodniu i tak sobie obserwuję, więc analiz Dyplo nie mam zamiaru jak potężny blow snow.

Chodzi o to, że słowo to słowo. A taki Pon z Jutrem to raczej słabe jak tak patrzę na P.

Ogólnie GL wszystkim bo świetne ustawienia świata macie do zabawy.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209423

Guest
Dzień dobry,

Mówicie, że Snow nie odróżnia PON od Soja, ale ma rację, że jak się z kimś wchodzi na świat "rozwiązać konflikt" z poprzedniego świata. To nie z nim innej dyplomacji niż wojenka nie ugaduje.

I żeby była jasność, nie znam Dyplo tego świata, czytam sobie forum 2razy w tygodniu i tak sobie obserwuję, więc analiz Dyplo nie mam zamiaru jak potężny blow snow.

Chodzi o to, że słowo to słowo. A taki Pon z Jutrem to raczej słabe jak tak patrzę na P.

Ogólnie GL wszystkim bo świetne ustawienia świata macie do zabawy.

Daj spokój, toć to strategia i neutralność, żaden PON.
Przecież wielkie Pee podpisało się z całym światem, nie mogli pominąć Jutra. Jak to by o nich świadczyło.

Banda tchórzy i nieudaczników, załganych bardziej niż politycy.
Pierwszego lepszego od nich wziąć i o żadnym nie można powiedzieć nic dobrego, za to wielu idealnie sprawdza się w roli pajaca.

Weźmy zordona. Tyrał graczy Elite za 'walkę z darmami', szydził z takiej gry i dyplomacji, pouczał, wyśmiewał.
A teraz sam walczy z barbami i co ciekawe jeszcze obrywa tracąc wioski, ja pierdziele to wyczyn stulecia.

Kolejny weźmy taki @Sayyid, zakłamane toto bardziej niż horoskop. A gdzie na świecie się nie pojawi - w łeb. Naprawdę chłop dokonał wyczynu podobnego do wyczynu zordona, bo gdzie nie grał zawsze dostał bułę. Ale pierwszy do pouczania innych i wyśmiewania z gry.

@Kanarinios. - bajkopisarz i to sam w te swoje legendy wierzy. No ewidentnie chory umysł.

@Szeryf z Nottingham - jego akurat pajacem bym nie nazwał, ale swoje wady ma, najpierw przez x stron udawał prawilniaka, obiektywnego, a jak dorwał się do koryta, to ślepy nagle i głuchy. Żadne argumenty nie docierają, kochane Pee zrobiło wszystko super uczciwie, słownie i nara.


I tak można bez końca.
Tak wiem, za chwilę usłyszę, że jak w takim razie ja gram skoro tak się wymądrzam.
Ja w przeciwieństwie do udającego prosów Pee, nie przedstawiam siebie jako wybitnej jednostki pod względem gry. Wręcz przeciwnie.
 

songotehn

Miecznik
Wynik reakcji
82
View attachment 43242

KEY po dwóch swoich akcja na zero z przodu sześciu dniach oficjalnej wojny i -1 podczas drugiej akcji szuka sposobu innego niż wojna aby nas pokonać, a że przycisk "zaproś gracza" nie działa to sprawy się nieco pokomplikowały bo kolejny człon by może coś pomógł :)
Nie ma to jak chwalić się że nic wróg nie przejął na akcji burzącej xDDD tak tylko obłudnicy z P potrafią
 

DeletedUser209423

Guest
Nie ma to jak chwalić się że nic wróg nie przejął na akcji burzącej xDDD tak tylko obłudnicy z P potrafią

Apeluje o bardziej rzetelne i dosadne dobieranie słownictwa.
Obłudnicy, to zbyt delikatnie określenie.
Załgańcy dużo lepiej odzwierciedla ich postawę


@Szeryf z Nottingham - aaa koledzy z Jutra Ci o moim avatarze opowiadali.
Ci sami których tak obrażaliście i do których na kolanach poszliście błagać o sojka?
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.402
No nie wiem czy koledzy bo się nie znamy w sumie, ja nigdy nie grałem ani w jUTRZE ani nawet po jednej stronie z nimi (poza tym światem oczywiście). Cały miesiąc im musiałem śniadanie robić zanim się zgodzili na tego pona.

Też nie przypominam sobie żebym ich obrażał, pewnie Ci się zlało z innymi graczami P!. Ja wiem że my dla Ciebie jesteśmy jak mrówki, trudno odróżnić na pierwszy rzut oka to i o pomyłkę łatwo
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.402
Mieliśmy naradę z BNK i technicznie rzecz biorąc, to to wszystko są wioski bogusia a nie nasze. Po prostu plemiona.pl i twstats.com jeszcze o tym nie wiedzą, musisz z nim pogadać
 

DeletedUser209423

Guest
No nie wiem czy koledzy bo się nie znamy w sumie, ja nigdy nie grałem ani w jUTRZE ani nawet po jednej stronie z nimi (poza tym światem oczywiście). Cały miesiąc im musiałem śniadanie robić zanim się zgodzili na tego pona.

Też nie przypominam sobie żebym ich obrażał, pewnie Ci się zlało z innymi graczami P!. Ja wiem że my dla Ciebie jesteśmy jak mrówki, trudno odróżnić na pierwszy rzut oka to i o pomyłkę łatwo

Patrzcie, prawdziwy Szeryf.
Jak się wzbrania przed przyjaźnią z Jutrem, 'nigdy' po jednej stronie nie grał z 'wyjątkiem tego świata'. To nic, że te dwa zwroty wzajemnie się wykluczają.
Jeszcze w nawias wsadził, żeby obniżyć znaczenie tej kompromitacji.
Napisz dużymi kulfonami - GRAŁEM W SOJUSZU Z JUTREM.
A moje Peee właziło im w dupsko na poprzednich światach.

Tak wygląda rzeczywistość i żadnym wstawianiem w nawias i zabiegami propagandowymi tego nie zamieciesz pod dywan.

Nie, nie jesteś dla mnie mrówką. Jesteś wielkim propagandzistą Pee na tym forum. Przy czym bardzo mi przykro, bo byłeś świadomą osobą a teraz wyprali Ci mózg.
 
Wynik reakcji
13
Abstrahując od tematu, darcie łacha z jutra bo mieli x członów było modne, a magów to sie już nie tyra za granie na 5 plemion :>?
fetchimage



No chyba, że to same darmy to trzeba to zgłosić do prokuratury
 
Do góry