Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Marco Van Dj

Pikinier
Wynik reakcji
89
Niestety jutrzaki nic nie pokazali, gadać umie każdy choc teraz to nawet oni zamilkli. A tak było głośno jak mieli przewagę 4 członów czy tam nawet więcej
Masz szczera rację
Teraz wy szczekacie mając przewagę 4x
Różnica ta, że my się z tą przewagą nie ukrywaliśmy, a wasze ukryte człony bimbrowników ujawniły się dopiero jak składy były blokowane.
 

Załączniki

  • IMG_20221115_132705.jpg
    IMG_20221115_132705.jpg
    157 KB · Wyświetlenia: 120

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
Masz szczera rację
Teraz wy szczekacie mając przewagę 4x
Różnica ta, że my się z tą przewagą nie ukrywaliśmy, a wasze ukryte człony bimbrowników ujawniły się dopiero jak składy były blokowane.
Atakowaliśmy was od początku.
Pomagaliśmy deff mag tak jak mogliśmy
= kryliśmy się XD


Różnica jest taka że wy mieliście przewagę x4 i dostaliście w papę.
teraz gdy macie strate x4 też dostajecie w papę
 
Wynik reakcji
531
Masz szczera rację
Teraz wy szczekacie mając przewagę 4x
Różnica ta, że my się z tą przewagą nie ukrywaliśmy, a wasze ukryte człony bimbrowników ujawniły się dopiero jak składy były blokowane.
No tak, my zamiast wykorzystać sojusznika jak wy i pozwolić, żeby padły to współpracowaliśmy i działamy dalej razem :p Jak tak można ? :O
 

kryha

Miecznik
Wynik reakcji
74
witam, to znowu ja.

2 dni temu informacja o rozpoczeciu mojego sledztwa cieszyla sie dosc duza popularnoscia, wiec czuje sie zobowiazany do poinformowania Was o dotychczasowych efektach poszukiwan. duzo wskazuje na to, ze laczna kwota naszego zlodziejaszka zerujacego na swoich podopiecznych w plemieniu wynosi kilkaset zlotych. dodam rowniez, ze kilka godzin po rozpoczeciu sledztwa na moje male, rodzinne plemie, w ktorym jestem radnym zostal odpalony fejkomat (pierwszy raz na tym swiecie). do tego udalo mi sie zlokalizowac w radzie agresywnego plemienia graczy grajacych na swiecie 182, ktorzy grali na 111 w plemieniu, ktorego liderem byl poszukiwany oszust.

dodam rowniez, ze glowny podejrzany opowiada wszystkim, ze wygral 4 swiaty (w tym 111, na ktorym zakonczyl gre pozostawiajac po sobie 20 wiosek oraz dlugi wsrod kolegow z plemienia) i jest profesjonalnym pozeraczem darm. osoba podejrzana czesto tez tutaj bywa, ale malo sie odzywa i prawdopodobnie juz wie, ze chodzi o nią.

a więc uważajcie kochani na plemienne /pożyczki/ i /zrzutki na PP/ jak juz bedziecie miec ciezka sytuacje na froncie. wiecej informacji wkrotce.

pozdrawiam,
Detektyw Kryspin, pseudonim nołnejm


hannibal zleakowales postępy mojego sledztwa... motyla noga! <klotnia><klotnia><klotnia>
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
kolejnej osobie nasz potezny sarbinowianin wisi kase? :D
Pare fejkow dostałeś i musiałeś mnie aż stalkować XD?
Mojego ojca na profil zdj wrzucać?
Już MC jest bardziej ogarnięty niż ty.

Ha tfu.


Jakiś chłop bedzie mi tu pisał. Ha tfu
 
Ostatnia edycja:
Do góry