Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Wynik reakcji
542
Tak jak myślałem, ubzdurasz sobie jakas wersję i sie jej stanowczo trzymasz nie przyjmując prawdy. Bo jakbyś mógł sie pomylić i nie mieć racji co? Dalsza polemika nie ma sensu.
 

DeletedUser209035

Guest
Tak jak myślałem, ubzdurasz sobie jakas wersję i sie jej stanowczo trzymasz nie przyjmując prawdy. Bo jakbyś mógł sie pomylić i nie mieć racji co? Dalsza polemika nie ma sensu.

No nie ma, zgoda.
Zacznijmy od tego, że Moxi wydatnie przyczyniła się do waszej klęski na ś178, więc ciężko byś teraz napisał prawdę. Napiszesz każdą bzdurę, byle ją upokorzyć.
Wkładam pelerynę i na to nie pozwolę.
Są jakieś granice dobrego smaku i regularnie ją przekraczasz. Wciskasz ciemnotę ludziom o tym, jakie to Jutro jest honorowe.

Za chwilę, żeby dowalić Moxi zaczniesz nam wmawiać, że ziemia jest płaska.
 

DeletedUser209035

Guest
Możemy dyskutować o tym jak zachowała się Moxi. I jestem otwarty na argumenty.
Ale pisać o tym, że Jutro wywala kogoś, bo kosuje?
Nie róbmy cyrku.
 
Wynik reakcji
542
Nigdzie nie napisałem ze jutro jest honorowe, nie wciskaj mi proszę słów ktore nie "wypowiedziałem"
Napisałem tylko ze nie chcieli ja w jutrze, a na wstępne tam wbiła, oo czym radni sie dogadali ze jej nie wezmą.
Ciężki typ jesteś nic nie dociera, w szkole czytania ze zrozumieniem nie nauczyli jeszcze, ale może dobre hipki z kasztanów na przyrke przynosisz. Tak jak pisałem, kończę ten dialog bo nie ma co trącić czasu, masz swoje w tej bani i nie przyjmujesz żadnych argumentów.
Pozdrawiam
 
Wynik reakcji
531
Łamagi już możecie wrzucać kasację. Podtrzymajcie tradycje.
Gdzie wasi kuzyni? Eh.. zapomniałem, zostali pożarci na 162 .]

270 osób (Jutro) + ukryte darmy vs 140 (Mag)

No powiem Ci, jak to wygląda.

Idziesz sobie na mieście, nagle idzie na ciebie 10 chudych, małych osób. Totalnie dałbyś radę każdym z nich pojedynczo, bo wiesz, że każdy z nich to laluś. Jednak jest ich 10 i kończy się inaczej :)
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
Jutro już się nauczyło, że nie wbija się jednym członem na świat, potem podpisuje "niezrywalny" sojusz, potem wysyła połowę członu na urlop żeby oberwać kosę :D Teraz widzę ze skrajności w skrajność :D
 

Death of Darkness

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.043
270 osób (Jutro) + ukryte darmy vs 140 (Mag)

No powiem Ci, jak to wygląda.

Idziesz sobie na mieście, nagle idzie na ciebie 10 chudych, małych osób. Totalnie dałbyś radę każdym z nich pojedynczo, bo wiesz, że każdy z nich to laluś. Jednak jest ich 10 i kończy się inaczej :)

Wytłumaczysz skąd wyliczyłeś to 270 osób? XD
 
Wynik reakcji
1.011
270 osób (Jutro) + ukryte darmy vs 140 (Mag)

No powiem Ci, jak to wygląda.

Idziesz sobie na mieście, nagle idzie na ciebie 10 chudych, małych osób. Totalnie dałbyś radę każdym z nich pojedynczo, bo wiesz, że każdy z nich to laluś. Jednak jest ich 10 i kończy się inaczej :)

To dlatego ściągaliście tysiące kuzynów na 162 żeby dobić do tej proporcji 10 na 1?
 

Mero

Łucznik
Wynik reakcji
441
270 osób (Jutro) + ukryte darmy vs 140 (Mag)

No powiem Ci, jak to wygląda.

Idziesz sobie na mieście, nagle idzie na ciebie 10 chudych, małych osób. Totalnie dałbyś radę każdym z nich pojedynczo, bo wiesz, że każdy z nich to laluś. Jednak jest ich 10 i kończy się inaczej :)
z tego co mozna wyczytac z twoich liczb to przewaga jest dwukrotna a nie dziesieciokrotna,takie kozaki miastowe powinny dac rade 1 na 2
a jeszcze jak dodasz przy napisie "mag"+ukryte darmy jak zrobiles to w przypadku jutra:)
 
Wynik reakcji
531
z tego co mozna wyczytac z twoich liczb to przewaga jest dwukrotna a nie dziesieciokrotna,takie kozaki miastowe powinny dac rade 1 na 2
a jeszcze jak dodasz przy napisie "mag"+ukryte darmy jak zrobiles to w przypadku jutra:)
To anegdota. Dobrze wiesz, że taka przewaga jak 2:1 ogólnie, a na niektórych kratkach 15x15 zdarzy się 10:3 w plemionach na etapie 1 wioski to bardzo dużo.
 

Jan Paweł II

Jutrzański Mur
Wynik reakcji
334
270 osób (Jutro) + ukryte darmy vs 140 (Mag)

No powiem Ci, jak to wygląda.

Idziesz sobie na mieście, nagle idzie na ciebie 10 chudych, małych osób. Totalnie dałbyś radę każdym z nich pojedynczo, bo wiesz, że każdy z nich to laluś. Jednak jest ich 10 i kończy się inaczej :)

Zapomniałeś dodać przy Magach + ukryte darmy, których też mają sporo;)
 
Do góry