Dyskusja o sytuacji na świecie 182

TypowyMirekHandlarz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.789
Ej a mówiłem wam jak sTEFANY skosowaly Trybów? Jak nie to juz tlumacze moze @Black Jutro bedzie ciekawy.

Podpisali sie stefany z TRYBAMI no i AT no i wszystko pięknie cacy i mieli wkoncu się bic AT z TRYBAMI I stefany musiały wybrać stronę po której stanął.
Stefany upozorowały fejk rozmowę z Wędkarzem[dyplomatą wtedy aT] że niby wypowiadają pona dla AT a wędkarz jest niby oburzony I przesłali to dla trybów.
Tryby podniecone ze maja dowod że stefany stanęły po ich stronie przeciwko AT . Nawet screna rozmowy wysłali dla trybów że pon wypowiedziany


I wiecie jak historia się skończyła? Dzień czy dwa po tej fejk akcji z fejk wypowiedzeniem PONa, stefany bez słowa, wjeżdżają w trybiki na PONie i kosują ich i jeszcze są z tego dumni.

Screenshot_20220808-160556_Facebook.jpg
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Ej a mówiłem wam jak sTEFANY skosowaly Trybów? Jak nie to juz tlumacze moze @Black Jutro bedzie ciekawy.

Podpisali sie stefany z TRYBAMI no i AT no i wszystko pięknie cacy i mieli wkoncu się bic AT z TRYBAMI I stefany musiały wybrać stronę po której stanął.
Stefany upozorowały fejk rozmowę z Wędkarzem[dyplomatą wtedy aT] że niby wypowiadają pona dla AT a wędkarz jest niby oburzony I przesłali to dla trybów.
Tryby podniecone ze maja dowod że stefany stanęły po ich stronie przeciwko AT . Nawet screna rozmowy wysłali dla trybów że pon wypowiedziany


I wiecie jak historia się skończyła? Dzień czy dwa po tej fejk akcji z fejk wypowiedzeniem PONa, stefany bez słowa, wjeżdżają w trybiki na PONie i kosują ich i jeszcze są z tego dumni.

View attachment 42147
Screenshot_2022-10-20-23-00-20-38_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg



Źle wybrałeś kosowniku :*
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.191
Co tam wariaty?


notrean dzisiaj o 05:53
Cześć, jak zapewne wiesz niedługo zamyka się skład plemienia do wygrania świata. Dostałem informację o tym, że rozwijasz się słabiej niż inni i mam cie przejąć siłowo :/ Ogólnie nie powinienem Ci pisać, ale każdy wkłada w te grę część swojego czasu, więc jest to przykre kiedy kogoś trzeba zredukować.
Ja niestety wpływu na decyzję z góry nie mam, niemniej pisze, abyś miał możliwość pożegnania się z szacunkiem. Oczywiście dziękuję również za wspólną grę i za to że pomagałeś deffem całemu plemienia. Widziałem też że na Arkadii ładnie ciśniesz, więc powodzenia i kto wie do zobaczenia na innych światach.

Daj znać czy pozwolisz przejąć czyste wioski, czy musimy słać ataki według rozpiski.

Pozdrawiam, notrean

XD




Albo bierzecie się w garść i zaczynacie wysyłać wszystko jak należy, albo ta 1/4 naprawdę zaangażowanych zje pozostałych i przynajmniej problemu z wysyłkami nie będzie. - O Tutaj JUTRO napisało prawdę XD
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
331

TypowyMirekHandlarz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.789
@GINEKOLOG X BJOEN mam nadzieję, ze mimo wszystko dalej będę brać udział w turnieju na najgłupszego gracza akademii Stefanów
w AT bez zmian xDD Mankovsky jeszcze gorszy od wedkarza jest XD chlop prawie najwiecej wiosek i pkt z plemienia a 2 wioseczki dla niego xDDDD
rozbiorke dostał gondor jeden z najspokojniejszych graczy z jakimi grałem te stefany to jednak chore łby są xD
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Rzeczywiście, straszne rzeczy robią w tym AT, rozbierają ludzi co tylko zrobili akcje na wioskę sojusznika i próbowali to jeszcze na forum uzasadnić, ale katy z tej rady AT :eek::eek::eek:
 

icPr

Chłop
Wynik reakcji
14
Rzeczywiście, straszne rzeczy robią w tym AT, rozbierają ludzi co tylko zrobili akcje na wioskę sojusznika i próbowali to jeszcze na forum uzasadnić, ale katy z tej rady AT :eek::eek::eek:
To nie ja :/
Ale reszta przynajmniej sensownie uargumentowana, a przerobionej rozpiski sojusznika dalej nikt nie wyjaśnił xD

Ale są plusy, w koncu bez kuwety
 

TypowyMirekHandlarz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.789
Rzeczywiście, straszne rzeczy robią w tym AT, rozbierają ludzi co tylko zrobili akcje na wioskę sojusznika i próbowali to jeszcze na forum uzasadnić, ale katy z tej rady AT :eek::eek::eek:
kto cie pytal? jakim prawem stefan udziela sie w sprawach AT? przyznajcie sie ze AT to wasz człon na którym żerujecie i po problemie. A teraz do budy
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
w AT bez zmian xDD Mankovsky jeszcze gorszy od wedkarza jest XD chlop prawie najwiecej wiosek i pkt z plemienia a 2 wioseczki dla niego xDDDD
rozbiorke dostał gondor jeden z najspokojniejszych graczy z jakimi grałem te stefany to jednak chore łby są xD
Rzeczywiście, straszne rzeczy robią w tym AT, rozbierają ludzi co tylko zrobili akcje na wioskę sojusznika i próbowali to jeszcze na forum uzasadnić, ale katy z tej rady AT :eek::eek::eek:
kto cie pytal? jakim prawem stefan udziela sie w sprawach AT?

Zdecyduj się gosciu, ok?
 
Ostatnia edycja:
Do góry