Dyskusja o sytuacji na świecie 182

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Oby tylko te żałosne pety z jutra z zakalisem na czele się tu nie udzielały. Pośmiewisko:)
Ofiary losu pokroju Tajemnicy powinny mieć dożywotni zakaz wstępu na to forum. Zwłaszcza, takie randomowe gówna jak psychoteq, który cały świat gnił w 8 lini , chuja robiac, a ma czelnosć szczekać, lachudra jebana^^
 

DeletedUser209035

Guest
Swoją drogą ta podróba Jutra, niby lekceważy moje posty, niby taki ma ubaw a analizują je i grzecznie słuchają.

Wystarczyło, że uświadomiłem im, że nie mają zdolności dyplomatycznych i wystartowali na 4 człony rekrutując wszystko co się rusza, byle samemu sterować dyplomacją.
Ciekawość też, czy nie siedzi tam gdzieś koń trojański
 
Wynik reakcji
2.628
O tym razem będziesz tylko obserwował? Myślałem, że aktywnie zagrasz w radzie plemienia i będziesz 90% plemiennego defa słał do siebie.
A potem rozłożenie nóg i wio na następny świat

Wstydu nie masz tu włazić
Widzę że znów cie wyrzuciło z ignorowanych pchełko. Ale już wracasz gdzie Twoje miejsce i to ostatni post na jaki Ci odpisze.

Fajne fantazje masz. Szkoda że 90% mózgu bez szarych komórek je produkuje.
 

DeletedUser209035

Guest
Widzę że znów cie wyrzuciło z ignorowanych pchełko. Ale już wracasz gdzie Twoje miejsce i to ostatni post na jaki Ci odpisze.

Fajne fantazje masz. Szkoda że 90% mózgu bez szarych komórek je produkuje.

Wyobraź sobie, że jeśli tutaj zgadzam się z Jutrzakami, to naprawdę musisz być ogromną łachudrą.
Ile Ty się im nie naodgrażałeś, potem okazało się, że plemiennym deffem zabunkrowałeś wiochy a i tak dostałeś w łeb.
Mistrzostwo
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.354
Liczysz chyba na kontrowersję Black Snow skoro masz wynik reakcji do postów około 1:3, gdzie ludzie zwykle mają 1.5:1.
Ale w końcu z Darwina i Kopernika też się śmiali, nie?
 

DeletedUser209035

Guest
Liczysz chyba na kontrowersję Black Snow skoro masz wynik reakcji do postów około 1:3, gdzie ludzie zwykle mają 1.5:1.
Ale w końcu z Darwina i Kopernika też się śmiali, nie?

Naprawdę sądzisz, że interesują mnie jakieś reakcje, przy produkcji około 100 wpisów dziennie?

Jestem pokornym, uniżonym sługą plemion.
Walczę o dobro gry a nie własne ambicje
 

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
Ciekawe czy w końcu trafi się jakiś mocny przeciwnik co się postawi bez wołania całego członu xD
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.354
Ja nie miałem na myśli żadnego prestiżu ani nic takiego, tylko to że jakoś brakuje choćby pojedynczych osób które by popierały to co piszesz
 

DeletedUser209035

Guest
Ja nie miałem na myśli żadnego prestiżu ani nic takiego, tylko to że jakoś brakuje choćby pojedynczych osób które by popierały to co piszesz

Poza tym, poparcie nie jest mi w żaden sposób potrzebne.
Walę prawdę, prosto w oczy, każdemu kto postępuje niewłaściwie, bez względu na barwy plemienne.
Ciężko oczekiwać pochlebstw.
Na szczęście ja ich nie oczekuję. Robię swoje, wczoraj, dziś i jutro.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.354
Okej ale spójrz na to tak:
Zwracasz się przede wszystkim do osób takich jak ja, czyli grających na tym świecie, ale nie znających zbyt wnikliwie przeszłości plemienia JUTRO. Twoje wypowiedzi na ich temat są nacechowane pejoratywnie, rzuciłeś jakimś "dowodem" anegdotycznym odnośnie światów których nie wygrali a byli blisko i to tyle. Na resztę tez nie masz ani dowodów ani poparcia.

1662627328736.png

Nie mówię że nie masz racji albo kłamiesz, tylko wskazuję że jesteś mocno niewiarygodny. Ale skoro nie bardzo Cię to obchodzi to spoko, w końcu to FO a nie czasopismo naukowe ;)
 

DeletedUser209035

Guest
Okej ale spójrz na to tak:
Zwracasz się przede wszystkim do osób takich jak ja, czyli grających na tym świecie, ale nie znających zbyt wnikliwie przeszłości plemienia JUTRO. Twoje wypowiedzi na ich temat są nacechowane pejoratywnie, rzuciłeś jakimś "dowodem" anegdotycznym odnośnie światów których nie wygrali a byli blisko i to tyle. Na resztę tez nie masz ani dowodów ani poparcia.


Nie mówię że nie masz racji albo kłamiesz, tylko wskazuję że jesteś mocno niewiarygodny. Ale skoro nie bardzo Cię to obchodzi to spoko, w końcu to FO a nie czasopismo naukowe ;)


Ale mi naprawdę nie zależy na przekonaniu Ciebie. Skoro nie znasz historii Jutra, to znaczy, że nie interesujesz się grą, nie jesteś tu osobą powszechnie znaną i nie odegrasz żadnej roli na tym świecie.
Z całym szacunkiem tak to postrzegam.
Nie mam też pojęcia skąd pomysł, że akurat do Ciebie się zwracam

Swoją drogą, to ciekawe, że chcesz bym udowadniał Ci np kosę Jutra na ś145.
Czyli co mam zrobić?
Cofnąć się w czasie do dnia kosy i nagrać Ci film jak atakowali?
Myślałem, że jesteś poważnym człowiekiem a Ty przyszedłeś po prostu się pośmiać.
 
Do góry