Dyskusja o sytuacji na świecie 182

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
Widzisz a QX to jest jego przyjaciel :)
Ostatnio mamy ciche dni, trwa to mniej więcej od 137 a więc już trochę.
Oczywiście wygranej za 137 mu pogratulowałem ale nasze drogi się rozeszły mimo wszystko.

Raczej mówimy o tym samym Kuosiku Black snow ale nie byłem na 145 więc nie wiem, nie wypowiadam się.
 

DeletedUser209074

Guest
Raptem na jednym a potem odszedłem bo nudą wiało:)
Tak jak czasami sobie śmieszkujecie (Bo widzę, że nagle tonacja się zmieniła), że zwycięstwa, blaszki itp. nie są najważniejsze to ja już po 113 to zrozumiałem.
Na 105 jeszcze grałem w PLN. W sojuszu z wami ale przecież nie możesz uznać, że grałeś tam ze mną tak aby mnie poznać czy coś.
Miałeś swój świat i swoje klocki pod kryptonimem P! a ktoś taki jak ty nie schodzi z tego wyimaginowanego tronu tylko po to aby sojusznika poznać.
Mam bardzo dobrą pamięć a nie pamiętam abyś nazywał mnie odklejonym dopóki z tobą grałem a to też o czymś świadczy.


Ze dwa razy dostałem manto od plemion, które mnie nie lekceważyły ale wy na tej liście się nie znajdujecie.
Napisałbym kto od was dostał manto na 137 ode mnie i Kuosika ale na razie odpuszczę to sobie.
Swoją drogą przejście Kuosika do was na 137 miało ogromny wkład do waszej wygranej ale do tego się nie przyznacie oczywiście.

Ps. Skoro z was takie śmieszki jednak są to sugeruję abyście też sobie poustawiali klaunów na awatarze.
Co wam szkodzi?

Czekaj czekaj, bo się zamotałem i chyba źle zrozumiałem.

Ty Kuosika tu wychwalasz pod niebiosa?

Ty patologiczny klamco i nieudaczniku!
Obyś chodził po wodzie i nie miał czym popić stoperanu.

Przepadnij, zniknij, zabierz te swoje wpisy i nic już więcej nie produkuj.
Jak można wleźć na forum i promować tą obrzydliwą postać, która nie trzyma się żadnych zasad dyplomacji, uczciwości i prawdy.

Nie wierzę już w ani jedno Twoje słowo. Ty manipulatorze, dałem Ci się zwieść.
 

DeletedUser209074

Guest
Ostatnio mamy ciche dni, trwa to mniej więcej od 137 a więc już trochę.
Oczywiście wygranej za 137 mu pogratulowałem ale nasze drogi się rozeszły mimo wszystko.

Raczej mówimy o tym samym Kuosiku Black snow ale nie byłem na 145 więc nie wiem, nie wypowiadam się.

Teraz to tak? A przed chwilą razem z nim manto spuszczałeś komuś.

Nie powinieneś pojawiać się w ogóle tu z tym loginem, tego zdrajcy i miernoty.

Miałem Cię za poważnego, rozsądnego człowieka. Wszystko zepsules.
 

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
Czekaj czekaj, bo się zamotałem i chyba źle zrozumiałem.

Ty Kuosika tu wychwalasz pod niebiosa?

Ty patologiczny klamco i nieudaczniku!
Obyś chodził po wodzie i nie miał czym popić stoperanu.

Przepadnij, zniknij, zabierz te swoje wpisy i nic już więcej nie produkuj.
Jak można wleźć na forum i promować tą obrzydliwą postać, która nie trzyma się żadnych zasad dyplomacji, uczciwości i prawdy.

Nie wierzę już w ani jedno Twoje słowo. Ty manipulatorze, dałem Ci się zwieść.
Na froncie gra dobrze i o tym mówiłem a to co prezentuje swoją postawą to zdecydowanie co innego
 

DeletedUser209074

Guest
Świat nie jest czarno-biały

Jest
Albo jesteś złodziejem, albo uczciwym człowiekiem.
Nie ma porządnego złodzieja.

Albo jesteś gburem, albo sympatycznym człowiekiem
Nie ma życzliwych gburów

Sposób w jaki grasz i techniczne umiejętności, to silnie powiązane elementy. Możesz wybitnie klikać paluszkami, ale jeśli nie masz żadnych zasad, to skończysz jak Jutro.
Wyśmiewane, deprecjonowane, na które wszyscy plują
 

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
Czyli odcinasz się od tego kosownika i zdrajcy, czy nie?
Krótka piłka
Albo jesteś porządnym człowiekiem, albo zgnilizną
Albo stoisz po stronie prawdy, albo wielbisz łotrów

Określ się.
A co ja jego adwokat aby się nie odcinać od jego kosowania gdzieś tam? xD
Jak gra zgniliznę to niech sam się z tego tłumaczy.
Określam się więc jasno i wyraźnie.
To Bulwa zamącił bo napisał przyjaciel w czasie teraźniejszym a chyba widzisz kto z kim obecnie gra?
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Czyli odcinasz się od tego kosownika i zdrajcy, czy nie?
Krótka piłka
Albo jesteś porządnym człowiekiem, albo zgnilizną
Albo stoisz po stronie prawdy, albo wielbisz łotrów

Określ się.
Myślę, że milczeniem odpowiedział Ci na wszystko.
Raptem na jednym a potem odszedłem bo nudą wiało:)
Tak jak czasami sobie śmieszkujecie (Bo widzę, że nagle tonacja się zmieniła), że zwycięstwa, blaszki itp. nie są najważniejsze to ja już po 113 to zrozumiałem.
Na 105 jeszcze grałem w PLN. W sojuszu z wami ale przecież nie możesz uznać, że grałeś tam ze mną tak aby mnie poznać czy coś.
Miałeś swój świat i swoje klocki pod kryptonimem P! a ktoś taki jak ty nie schodzi z tego wyimaginowanego tronu tylko po to aby sojusznika poznać.
Mam bardzo dobrą pamięć a nie pamiętam abyś nazywał mnie odklejonym dopóki z tobą grałem a to też o czymś świadczy.


Ze dwa razy dostałem manto od plemion, które mnie nie lekceważyły ale wy na tej liście się nie znajdujecie.
Napisałbym kto od was dostał manto na 137 ode mnie i Kuosika ale na razie odpuszczę to sobie.
Swoją drogą przejście Kuosika do was na 137 miało ogromny wkład do waszej wygranej ale do tego się nie przyznacie oczywiście.

Ps. Skoro z was takie śmieszki jednak są to sugeruję abyście też sobie poustawiali klaunów na awatarze.
Co wam szkodzi?
Ustawilibyśmy sobie białe kreski na awatarze, ale trochę się boimy, że nas wciągniesz nosem.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209074

Guest
A co ja jego adwokat aby się nie odcinać od jego kosowania gdzieś tam? xD
Jak gra zgniliznę to niech sam się z tego tłumaczy.
Określam się więc jasno i wyraźnie.
To Bulwa zamącił bo napisał przyjaciel w czasie teraźniejszym a chyba widzisz kto z kim obecnie gra?

Widzę widzę i BulwaŻenady jak widzisz nie jest moim przyjacielem. Wręcz przeciwnie.

Nie oczekuję, że będziesz się za niego tłumaczył. Oczekuje, że nie będziesz wielbił i wspominał o tej prymitywnej postaci, która powinna być na marginesie tej gry
 

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
Najwyraźniej poszedł do P! Na 137 i się nauczył całego kunsztu kombinatostwa od Bulwy xDD
 
Do góry