Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Wynik reakcji
542
zabawny jest post takiego ruchu Zdzieszowice co pisał że stefany wysługują się innymi plemionami bo kilka osób posłało na nich offy
Jak już w nas coś leci to akurat git jest, sielanka, mądra decyzja, srefany co tam? XD
Po 1 - Proszę mi zacytować gdzie napisałem ze STEFANY wysługują sie innymi? Bo chyba pomyślałeś sobie ze niby o was chodzi jak napisałem ze w koalicji sa bardziej doświadczone ekipy - nie, nie o was, poza tym jest tam słowo klucz - chyba. Które oddaje ze nie mam pewności ze tak było, ciekawe czy przypadkiem przysłowie "uderz w stół, a nożyce sie odezwa" nie moznaby jednak podpiąć pod ta sytuację.
Po 2 - z bum nie jesteśmy w żadnej koalicji przeciwko wam, to ze w was wlecieli dowiedzieliśmy się z waszego forum, ale dodaj sobie ze nimi sterujemy, łatwiej będzie wqm znieść smak porażki.
 
Wynik reakcji
377
Chciałem tylko, żebyś miała dla kogo kotlety smażyć. Nie moja wina, że was kobiet jest tu jak na lekarstwo
ale weź obczaj, żadnych kos, kretowania, darm, krzywych zagrywek, kłamstw czy oszustw, nie grałam w JUTRO, jestem 'pupilką' Snuffiego XD.. skąd ten maniacki upór w moją skromną osobę? Tyle atencji dla pryszczatej grubaski, nie zasłużyłam!

Morfus znów zapodał 'sprawdzony fakt'?
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.529
Po 1 - Proszę mi zacytować gdzie napisałem ze STEFANY wysługują sie innymi? Bo chyba pomyślałeś sobie ze niby o was chodzi jak napisałem ze w koalicji sa bardziej doświadczone ekipy - nie, nie o was, poza tym jest tam słowo klucz - chyba. Które oddaje ze nie mam pewności ze tak było, ciekawe czy przypadkiem przysłowie "uderz w stół, a nożyce sie odezwa" nie moznaby jednak podpiąć pod ta sytuację.
Po 2 - z bum nie jesteśmy w żadnej koalicji przeciwko wam, to ze w was wlecieli dowiedzieliśmy się z waszego forum, ale dodaj sobie ze nimi sterujemy, łatwiej będzie wqm znieść smak porażki.
To co napisałeś nie ma żadnego sensu, uważasz że pisząc "chyba" nic nie insynuujesz? Każdy wie do czego piłeś <shrug>

Do Stefanów piszesz że nie zniesiemy smaku porażki? Chyba ci się plemiona pomyliły, bo kolejna porażka z rzędu to będzie dla nas zaszczyt a nie hańba
 

DeletedUser209074

Guest
Kierownictwo P założyło białe rękawiczki i jak zwykle bidule nic nie wiedzą. Ależ skąd! To jakaś akcja była? Pierwsze słyszą.

Podobnie jak nie mieli nic wspólnego ze sztucznym nabijaniem stat swoim graczom na 170
Same wojska się wysyłały
 
Wynik reakcji
146
@Black Snow w tych ciężkich czasach z jakimi jest nam się teraz mierzyć aż miło jest usłyszeć głos rozsądku za którym się kryjesz. Argumenty oraz dowody, którymi operujesz może Ci pozazdrościć niejedna kancelaria prawna. Twój sposób wypowiedzi Wacławie potrafi wzbudzić u człowieka wiele pozytywnych emocji. Nieszablonowy sposób rozkładania na czynniki pierwsze Twoich oponentów w dyskusji jest wręcz nieprawdopodobny. Czasami mam wrażenie, żę mogłeś kilka miesięcy spędzić w rynsztoku kuchni molekularnej. Sposobem swojego bycia przypominasz mi jednego z prezydentów Wenezueli Hugo Chaveza, który swoją charyzmą pobudzał miliony do działania. Zawsze, ale to zawsze miał czas, żeby porozmawiać z ludem, nie ważne w jakiej był sytuacji. Mam nadzieje, że każdy w końcu zrozumie, że cały forumowy świat jest przeciwko Tobie tylko dlatego, że zazdroszczą Ci wytrwałości oraz upartego dążeniu do celu jakim jest ukazanie prawdy. Mam nadzieje, że mały świat jakim są plemiona w końcu przejrzy na oczy, ale nie sądzę, że będzie to szybko. Z przykrością patrzy się jacy ludzie potrafią być paskudni i mogą rzucać tyle kłód pod nogi, takim Junakom jak ty. Nie poddawaj się w swoich działaniach bo takich jak ty ciężko jest zliczyć na palcach jednej ręki. Życzę Ci sukcesów i obyś nigdy nie rezygnował ze swoich celów!

Soczek
 
Wynik reakcji
542
Jasnowidz lolitek. Bardziej kojarzę nicki z innego plemienia w waszej koalicji niz wasze Stefanowe, wiec nie biłem do was - ochłoń nie uważam was za doświadczonych.
I tak, uważam ze jak napisałem chyba to świadczy o tym ze się tylko domyślam ze tak może być. Jednak za bardzo wziąłeś to do siebie.
Nie napisałem ze nie zniesiecie - znów cos sobie dopowiadasz, napisałem ze wam będzie łatwiej.

Black - tak napuszczamy cały świat na wojowanie, każda wojna na tym świecie nawet mag vs jutro to nasza zasługa.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209074

Guest
Jasnowidz lolitek. Bardziej kojarzę nicki z innego plemienia w waszej koalicji niz wasze Stefanowe, wiec nie biłem do was - ochłoń nie uważam was za doświadczonych.
I tak, uważam ze jak napisałem chyba to świadczy o tym ze się tylko domyślam ze tak może być. Jednak za bardzo wziąłeś to do siebie.
Black - tak napuszczamy cały świat na wojowanie, każda wojna na tym świecie nawet mag vs jutro to nasza zasługa.

Tak, macie ogromne zdolności sterowania dyplomacją świata. Ogromne. Co mnie dziwi, bo Bulwa za bystry w wypowiedziach nie jest. Ale ok, może w dyplomacji jest cwańszy.

I jestem przekonany, że w centrum macie już teraz wpływ na ogólną dyplomację olbrzymi. Zwłaszcza, że od początku wiedzieliscie jak będą wyglądać relacje ze Stefanami.

Nie, Mag - Jutro, to wojna spowodowana przeszłością.
Niemniej skutecznie ją podkręcacie.

Na zdrowy rozum, odrzucając moją niechęć do Jutra, jest ona absurdem.
Jutro zrobiło pierdylion członów, zamiast zrobić dwa i wziąć do siebie Magi

Ale obie strony tego najwidoczniej nie chciały. To jedna z nich się wykończy a druga poważnie ucierpi
 

Ruda tańczy

#FRONT69
Wynik reakcji
1.492
Po prostu przyznaj się do porażki, przeproś, ukorz się przed swoim oprawca i wszystko będzie między nami znowu tak jak kiedyś, przed tym
Zanim odmówiłem ci pona na jeden dzień i zwyzywałaś mnie od psa :(
a za co ja mam Cię niby przeprosić? Chyba Ci się odwaga z odważnikiem pomyliła xD
ja nie mam problemu do przyznania się jeśli chodzi o porażkę, kilku Twoim kolegom z plemienia pogratulowałam wygranej, nawet pochwalilam kilka rzeczy jeśli chodzi o funkcjonowanie plemienia, wiec nie wiem do czego Ty bijesz gościu xd
 

DeletedUser209074

Guest
a za co ja mam Cię niby przeprosić? Chyba Ci się odwaga z odważnikiem pomyliła xD
ja nie mam problemu do przyznania się jeśli chodzi o porażkę, kilku Twoim kolegom z plemienia pogratulowałam wygranej, nawet pochwalilam kilka rzeczy jeśli chodzi o funkcjonowanie plemienia, wiec nie wiem do czego Ty bijesz gościu xd

Przeproś pana @mefisto75 x BranD a na pewno Ci wybaczy. Nie jest mściwy.
Wiem o tym. Kiedyś się z nim nie zgadzałem, wyzwał mnie a następnego dnia już znowu byliśmy kumplami.
To bardzo porządny człowiek. I warto mieć takiego przyjaciela. Masz okazję
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.525
Równy świat od startu to nie postawiłbym na p, jak ktos zaznaczył wcześniej wygrywaja dyplomacja i "kombinatorstwem" a w przypadku dwóch równych ekip z góry ustawiona mapa 50 na 50 wątpię by było tak kolorowo :D są przypadki gdzie p dostawało już baty w wojnach i po prostu odwracali dyplo
A wojna z rohanem i fuzja na 121 50/50?
 
Do góry