Dyskusja na temat wakacyjnego konkursu fotograficznego

  • Rozpoczynający wątek Aqriel
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Dość długie te wakacje... odszukałem ten temat by zobaczyć kto wygrał a tu się okazuje że ciągle nie ma ogłoszonych wyników... Kiedy będzie to nowe forum??
 

DeletedUser137434

Guest
Dość długie te wakacje... odszukałem ten temat by zobaczyć kto wygrał a tu się okazuje że ciągle nie ma ogłoszonych wyników... Kiedy będzie to nowe forum??

Po pierwsze, kto wygrał dawno wiadomo. Wyniki będą opublikowane dla widoczności.
Po drugie : "kiedy będzie to forum" - to nie chodzi kolego o forum, tylko o prawdziwy portal, oczywiście będzie forum , będą czaty, będą artykuły i wiele wiele innych...

Już za dnia powinien być :)

Dostaliśmy informację, że firma ukańcza test sprawdzania portalu. Powinien być bez błędów ;]
 

DeletedUser

Guest
Dzięki za wyjaśnienia, i przepraszam że moją wiadomość mogliście zinterpretować jako atak (nie chodziło mi o to)...
Pozdrawiam
 

DeletedUser137434

Guest
Dzięki za wyjaśnienia, i przepraszam że moją wiadomość mogliście zinterpretować jako atak (nie chodziło mi o to)...
Pozdrawiam

Nie szkodzi. Nas już cieszy że to koniec testów, a nie początek :)

Mieć nadzieje że już teraz myk myk i będzie ładnie postawione.
Obecnie podliczyłem.

Czekać będzie około 150 prac pisanych, około 60 map oraz sporo statystyk.
 

DeletedUser79273

Guest
imho dopiero w 2011 będzie ^_^

*a i gdzie ten zimowy konkurs? czyżby i was zima zaskoczyła? :p
 

DeletedUser

Guest
imho dopiero w 2011 będzie ^_^

*a i gdzie ten zimowy konkurs? czyżby i was zima zaskoczyła? :p

Portal już jest tylko nie chcemy dać go niestabilnego, by coś się co chwilę zawieszało itp. Każdego chyba by to zaraz odrzuciło (zwłaszcza po tym co przeżywam w grze na s48 tak zdecydowałem). Dlatego ciągle jest testowany i na bieżąco optymalizowany aż dojdziemy do żądanego efektu.

Co do konkursu to będzie. Zima wszak zaczyna się 22 grudnia więc w pierwszym miesiącu zimy zostanie ogłoszony;).
 

DeletedUser79273

Guest
kalendarzowa zima :p zima klimatyczna jest wtedy gdy temperatura spadnie poniżej 0 :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry