Dyskusja na temat wakacyjnego konkursu fotograficznego

  • Rozpoczynający wątek Aqriel
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zachęcam do wyrażania opinii. Ten wątek jest też dobrym miejscem na zadawanie pytań.
 

DeletedUser

Guest
Dodam tylko, że regulamin i zasady konkursu znajdziecie pod tym linkiem >>klik<<.

Powodzenia :)
 

DeletedUser

Guest
Koniecznie musi byś słowo "Plemiona" czy może być sam symbol, ten kruczek?
 

DeletedUser

Guest
Koniecznie musi byś słowo "Plemiona" czy może być sam symbol, ten kruczek?

Słowo jest konieczne. Co do motywu nie musi być to kruk. Pamiętajcie, że gra jest osadzona w średniowieczu więc wszelkie przedmioty nawiązujące do tej epoki na zdjęciu mogą być dobrym rozwiązaniem. Ale to tylko moja sugestia.
 

DeletedUser

Guest
Więc jeśli tak, to czy ma być dosłownie słowo "Plemiona" czy mogą być odmiany, np. "Plemię", "plemion" itp

@Dzięki za odpowiedzi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Więc jeśli tak, to czy ma być dosłownie słowo "Plemiona" czy mogą być odmiany, np. "Plemię", "plemion" itp

To zależy, jeśli umieścisz np. "gracze plemion" lub "plemię XX s32" to sądzę, że będzie to akceptowalne.
 

DeletedUser123948

Guest
A czy może to być zdjęcie pośrednio związane z wakacjami?. Tzn. czy motyw wakacyjny musi być?
 

DeletedUser

Guest
A czy może to być zdjęcie pośrednio związane z wakacjami?. Tzn. czy motyw wakacyjny musi być?

Tak motyw wakacyjny musi wystąpić. Jednakże wakacje jak każdy wie można przeżywać w różnych miejscach na świecie. Jak już jest napisane w ogłoszeniu oryginalność i kreatywność będą bardzo cenione.

Przy okazji mała informacja.

Zostały uaktualnione nagrody. Jest to ostateczna lista. Liczba punktów premium do wygrania została podwojona. Jeśli ktoś sam chciałby zostać sponsorem konkursu proszę o kontakt na mail: naczelny@kurierplemiona.pl
 

DeletedUser137285

Guest
Czy możemy modyfikować samą jakość zdjęcia, kolory (np. B&W), dodawać filtry barw czy efekty. Rozumiem, że napis plemiona musi być identyczny, tzn wykonany w świecie rzeczywistym nie w programie graficznym... co z pozostałymi w/w elementami.

P.S. Zimą mój pies zostawił ciekawy napis na śniegu... ale to jak będzie konkurs zimowy hehe ;)
 

DeletedUser

Guest
Czy możemy modyfikować samą jakość zdjęcia, kolory (np. B&W), dodawać filtry barw czy efekty. Rozumiem, że napis plemiona musi być identyczny, tzn wykonany w świecie rzeczywistym nie w programie graficznym... co z pozostałymi w/w elementami.

Można poddać zdjęcie drobnemu retuszowi, ale bez modyfikowania przekazu, kompozycji oraz treści. Jest to surowo zabronione. Jedynie można trochę (bardzo proszę nie przesadzać) podrasować jakość zdjęcia.
 

DeletedUser

Guest
...

Czy na zdjęciu muszę być ja? Czy może być sam krajobraz? :confused:
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Nie gra to żadnego znaczenia w procesie przyjmowania zdjęć do konkursu.
 

DeletedUser143910

Guest
z tym słowem plemiona to jakiś absurd...
dam głowę że 60% zdjęć to dziewczyny na plaży trzymające kartkę ze słowem plemiona --...--

Że się wtrącę.... Właśnie na odwrót. Zgłoszonych zostało kilkanaście prac, i to większość dość wysokiego poziomu. Żadna nie jest z "kartką". (Lukasz032)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie absurd, tylko próba wymuszenia na graczach własnego myślenia :)

Konkurs jest organizowany przez Kurier Plemion i administrację plemion, nagrody także są związane z grą, więc oczywiste jest, że na zdjęciach musi się pojawić taki właśnie motyw. Według mnie absurdem byłoby tworzenie napisów np. w Gimpie - zwycięstwo odniosłaby osoba nie kreatywna, a taka, która ma obycie z programami graficznymi.

Niekoniecznie muszą być to dziewczyny na plaży :) można użyć do napisu liście, trawę, jakieś szyszki, kamienie itp.
 

DeletedUser

Guest
...

A jak się wygra jakieś miejsce to przyjdzie wiadomość e-mail?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser137434

Guest
Po zakończeniu konkursu będą ogłoszone wyniki na nowym portalu Kuriera Plemion.
START już wkrótce :))
 

DeletedUser140323

Guest
Konkurs to strzał w dziesiątkę, oby więcej było takich. Niestety, nie wziąłem udziału, bo mi się nie chciało, lecz na następnych z pewnością się pojawię :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry