Dyskusja świata 188

Sir B

Chłop
Wynik reakcji
20
8hxlmv.jpg
 

jacho99

Miecznik
Wynik reakcji
807
Czasami mam wrażenie, że szaliki zamiast demotywować przeciwnika to go bardziej pompują i motywują ..
W moim odczuciu nie będzie wstydu czy dla Poli czy dla Wihury czy dla Grzybów gdyby wcisneli magiczne DELETE, kazda ze stron wytrzymala sporo ilości akcji.
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.194
Czasami mam wrażenie, że szaliki zamiast demotywować przeciwnika to go bardziej pompują i motywują ..
W moim odczuciu nie będzie wstydu czy dla Poli czy dla Wihury czy dla Grzybów gdyby wcisneli magiczne DELETE, kazda ze stron wytrzymala sporo ilości akcji.
o to właśnie chodzi zeby nie wciskali. Co my będziemy robić jak się skasują? Tylko by nam na złość zrobili, że trzeba iść na kolejne światy
 

Qegarg

Pikinier
Wynik reakcji
81
Na złość to nam robią, że tyle offów wraca :( Chcą nas wykończyć dużymi wysyłkami z naszej strony
 

Frejas933

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.559
Czasami mam wrażenie, że szaliki zamiast demotywować przeciwnika to go bardziej pompują i motywują ..
W moim odczuciu nie będzie wstydu czy dla Poli czy dla Wihury czy dla Grzybów gdyby wcisneli magiczne DELETE, kazda ze stron wytrzymala sporo ilości akcji.
A czego tutaj się wstydzić? To tylko gra. Jedni grają lepiej, inni gorzej, a niektórzy grają mega chujowo jak Pola, Grzyb czy Wihura.
 

Ryba9431 x Diil3r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
995
Dobra
Ja to widzę tak
Południowe wioski grzybów zjada pola
Północne wiadomo WIELKA wichura


Oczywiście jakis 4 tygodniowy pon na święta
A potem 3 tygodniowy na majówkę

Ustawiacie od nowa front i wracamy tutaj za 6msc by zobaczyć efekty
 
Do góry