Dyskusja świata 188

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.194
@Kulpix płaczesz o boty to proszę bardzo. Zgłaszaj. Narazie to Twoi koledzy i Twoi sojusznicy dostają bany za boty, skrypty i łamanie regulaminu. Ciekaw jestem czy im także piszesz zeby "ojebali Ci gale" czy jednak nie masz odwagi do nich otworzyć pyska.

Z ciekawości sprawdziłem sobie Twoje statystyki wojenne.
W ciagu wszystkich naszych akcji na Was nabiłeś 3 mln RW podczas gdy nie masz praktycznie ŻADNYCH wiosek na froncie podczas gdy ja od 07.01 nabiłem 13 milionów a mam dostęp do frontu . Postanowiłeś wyskoczyć ze swoimi wieśniackimi statementami podczas gdy jesteś jedną z kotwic, które ciągną PoLe w dół grając absolutny piach i nawet nie wspierając defem w obronie swoich kolegów. Na Twoim miejscu wstydziłbym się zarzucać cokolwiek komukolwiek no zapewniam Cię, że na Was nie trzeba odpalać nawet legalnych skryptów więc po co ryzykować z tymi nielegalnymi.
 

de Talleyrand

Pikinier
Wynik reakcji
47
View attachment 59148
Proszę bardzo - faktycznie jak można zauważyć zaznaczony zielony wykres jest dokładnie taki sam jak pozostałe czerwone, więc nie da się podważyć tego, że wam dorównaliśmy :(

Dodatkowo dorzucam też staty utraconych wiosek, żeby można było się lepiej przyjrzeć:
View attachment 59149
czasami rozmowa z wami jak rozmowa z idiotami ale ładnie żonglować danymi i wykresami potraficie i zamiast pokazać statystyki z 19.02 ( tylko tego dnia bo o nim piszę iż akcję zrobiliście ) to wrzucasz te parodniowe dane które ni jak sie mają do tego o czym piszę a straty moje tych wiosek to zupełnie inny dzień więc co one maja do 19.02 i do waszej akcji tego dnia, gdzie zakonczyliście ja na minusie hehe
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.194
tylko tego dnia bo o nim piszę iż akcję zrobiliście
to nie akcja tylko kąsanie przyjacielu

zresztą jak już patrzysz na 19.02 to spójrz w perspektywie 18.02 gdyż offy na Sikorova wlatywały 18-19 lutego. Wioski, które podbiliśmy o 23:50 18 lutego odbijaliście 19ego i stąd ten minus tego dnia
1708461596240.png
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.548
czasami rozmowa z wami jak rozmowa z idiotami ale ładnie żonglować danymi i wykresami potraficie i zamiast pokazać statystyki z 19.02 ( tylko tego dnia bo o nim piszę iż akcję zrobiliście ) to wrzucasz te parodniowe dane które ni jak sie mają do tego o czym piszę a straty moje tych wiosek to zupełnie inny dzień więc co one maja do 19.02 i do waszej akcji tego dnia, gdzie zakonczyliście ja na minusie hehe
napisz grupówke o tej heroicznej obronie że teraz już z górki i szale są w odwrocie
 

Frejas933

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.559
Ja tam się ogólnie zgadzam z tym, że robimy przeciętne wyniki. Jak mierni i głupi gracze dojdą do finałowej walki, bo fuzje, rekrutacja itd., to co z tego, że mają 2x więcej wiosek, że nielegalne skrypty/boty? To nadal jest miernota, dla której plemiona są zbyt skomplikowane.
 
Do góry