Dyskusja świata 188

srr patryk44

Pikinier
Wynik reakcji
67
Tak, to prawdziwy honor grać w koalicji 70 vs 30. To z pewnością będzie honorowa wygrana/przegrana.
No 3 plemiona noobów kontra plemię weteranów to chyba wyrównana walka. Przecież wygrywacie z nami więc dlaczego wgl zakładasz że mamy z wami wygrać ? O czymś nie wiemy ?
 

kubakuba997

Miecznik
Wynik reakcji
121
Kurde, wypuścili szczekaczy z NM z piwnicy, serio się trzeba zawijać xd
Ten pierwszy memik chociaż śmieszny
 

Frejas933

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.575
Łatwiej napisać, że przegrywa się mając 2x więcej wiosek, bo wróg oszukuje, czy że jest się zbyt głupim, żeby wykorzystać gigantyczną przewagę?

Tak samo nie rozumiem czepiania się Poli, że dawali jakieś zasty do obrony, a teraz grają z Grzybami. A niby co mieli zrobić? Bić się finalnie z nami przy naszej przewadze wiosek? Przecież to nie byłoby nawet śmieszne.
 

ZŁOTEDZIECIE

Miecznik
Wynik reakcji
125
Od zawsze wiadomo, ze nie ma nic bardziej honorowego niz bicie sie 3 na 1. Dla +1 do honoru trzeba jeszcze oskarzyc to samotne plemie o boty, bedac w sojuszu z najczesciej banowanymi plemionami GRZYB2/WIHURA.
Też mogę odpalić niewykrywalnego bota, bo wiem, że taki jest na dogrywanie co do ms, ale się tym brzydzę i dlatego mówię o honorze. To, że macie więcej skillowych graczy niż my i grzyby razem wzięci pewnie to jest fakt i nie mam problemu z tym żeby to przyznać.
My jesteśmy „zbieraniną” z tego świata i osiągneliśmy i tak już zadowalający nas wynik.
Możecie być skillowi, ale nie wierzę, że kilka klinów pod rząd za 1 razem ktoś wbija na kilka 2-5ms.
 

Arda26 and Azdro

Łucznik
Wynik reakcji
592
Czekaj, czekaj a skąd tyle ataków dogranych na 2-5 ms, że tak, je musimy klinować często?? Skoro to świadczy o bocie w Twoim mniemaniu, to dziękuje za przyznanie się :D
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
14.042
cute-adorable.gif
 
Wynik reakcji
190
Aż mnie korci by kiedyś wskoczyć na steryd i udowodnić Wam, że dokładnie wiem kiedy kto i czym kłuje dupsko. No ale możecie udawać, że wcale tak nie jest - dla mnie nie ma problemu xd.

A ogólnie tendencja wzrostowa jest grana cały czas, więc nie powiedział bym że źle nam poszło :p
Spoko wbijaj- dla mnie nie ma problemu też xd
 
Wynik reakcji
40
Aż mnie korci by kiedyś wskoczyć na steryd i udowodnić Wam, że dokładnie wiem kiedy kto i czym kłuje dupsko. No ale możecie udawać, że wcale tak nie jest - dla mnie nie ma problemu xd.

A ogólnie tendencja wzrostowa jest grana cały czas, więc nie powiedział bym że źle nam poszło :p
Czyli wy zadowoleni my zadowoleni kolejny piękny dzień na 188?
 

kubakuba997

Miecznik
Wynik reakcji
121
A nie wiem do kogo koledzy nawiązują, ale mi chodzi tylko o jednego gracza od Was, który robi to tak chamsko, że moglibyście w sumie zwrócić uwagę xd

Czekaj, czekaj a skąd tyle ataków dogranych na 2-5 ms, że tak, je musimy klinować często?? Skoro to świadczy o bocie w Twoim mniemaniu, to dziękuje za przyznanie się :D

Ile Ci takich wrzucilem? Jeden? XD
 
Do góry