Dyskusja świata 188

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.194
Wrzuciłem tutaj 1 screen , co czemu się nie odniesiesz?
kilku innych też było zgłaszanych banów 0 :)

właśnie sam sobie odpowiedziałeś xD

To już kolejne bany w Waszym składzie podczas gdy u nas żaden ban się nie trafił pomimo Waszych masowych zgłoszeń.

Największa beką jest to, że automatyzujecie rozgrywkę jak tylko sie da a i tak ledwo na plus wychodzicie na akcjach na martwe konta w NM xD
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.200
właśnie sam sobie odpowiedziałeś xD

To już kolejne bany w Waszym składzie podczas gdy u nas żaden ban się nie trafił pomimo Waszych masowych zgłoszeń.

Największa beką jest to, że automatyzujecie rozgrywkę jak tylko sie da a i tak ledwo na plus wychodzicie na akcjach na martwe konta w NM xD

Martwe konta to konta typo Ru3ek w Disco.
A nie konto na którym nie gra właściciel a gra jakiś inny chłop na zascie. Także nie wiem co stosujesz za pokrętną polityke :)

Tak oczywiście to z ręki było wysyłane daj spokój , układy układziki :)
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.194
Martwe konta to konta typo Ru3ek w Disco.
A nie konto na którym nie gra właściciel a gra jakiś inny chłop na zascie. Także nie wiem co stosujesz za pokrętną polityke :)
Ale to nasza wina że Wasz KO to debil i rozpisuje konta które się bronią zamiast tych na których nikt nie gra? XD


układy układziki :)
Nie. Po prostu Ty jesteś debilem i nakazujesz innym korzystać z botów a potem kwiczysz ze bany Twoi gracze dostają
 
Wynik reakcji
474
Dotychczas rusek podczas każdej naszej akcji był aktywny. Wsadzał kliny w burzaki, odbijał wioski i pewnie też słał deffa bądź klinował kolegom. Teraz ewidentnie puścił kierownicę( nie mam pojęcia z jakiego powodu, bo mogło być ich wiele) i nagle blejko ogłasza go mianem martwego konta:) może po prostu zdał sobie sprawę, że poświęcanie swojego czasu dla przegranej sprawy mija się z celem, całkiem rozsądne by to było nie powiem.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.200
Dotychczas rusek podczas każdej naszej akcji był aktywny. Wsadzał kliny w burzaki, odbijał wioski i pewnie też słał deffa bądź klinował kolegom. Teraz ewidentnie puścił kierownicę( nie mam pojęcia z jakiego powodu, bo mogło być ich wiele) i nagle blejko ogłasza go mianem martwego konta:) może po prostu zdał sobie sprawę, że poświęcanie swojego czasu dla przegranej sprawy mija się z celem, całkiem rozsądne by to było nie powiem.

Widzisz mam to szczęście że wiem więcej niż ty w tej sprawie :)
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.200
Ale to nasza wina że Wasz KO to debil i rozpisuje konta które się bronią zamiast tych na których nikt nie gra? XD



Nie. Po prostu Ty jesteś debilem i nakazujesz innym korzystać z botów a potem kwiczysz ze bany Twoi gracze dostają

Ale o czym ty piszesz?

w ciągu 2 dni na nm zrobiliśmy jakieś + 60/70.

Tak samo piszesz tutaj że nie potrafimy przejmować martwych kont a po chwili piszesz że macie tam zasty eh.
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.364
Cyber specjalnie to pisał bo wiedzieliśmy co jest pięć z tym ten ma nerwy , sam wiesz zresztą bo miałeś tam zasta więc po co wgl to wrzucasz ? XD ;)

tak bolą mnie wielkie szaliki XD - Na zascie po 13h wam wioski idzie odbić ;) Jebany hipokryta. Wrzuciłem tutaj 1 screen , co czemu się nie odniesiesz? kilku innych też było zgłaszanych banów 0 :)

View attachment 53266

to wrzucam raz jeszcze :)

Czemu ciagle wrzucasz jednego screena?
 

Załączniki

  • kua 5.png
    kua 5.png
    21,4 KB · Wyświetlenia: 35
  • kuba 2.png
    kuba 2.png
    33 KB · Wyświetlenia: 35
  • kuba 4.png
    kuba 4.png
    35,3 KB · Wyświetlenia: 32
  • kuba 6.png
    kuba 6.png
    15,6 KB · Wyświetlenia: 27
  • kuba 7.png
    kuba 7.png
    22,1 KB · Wyświetlenia: 27
  • kuba 8.png
    kuba 8.png
    20,1 KB · Wyświetlenia: 24
  • kuba 11.png
    kuba 11.png
    30 KB · Wyświetlenia: 23
  • kuba 13.png
    kuba 13.png
    29,5 KB · Wyświetlenia: 21
  • kuba 12.png
    kuba 12.png
    43,4 KB · Wyświetlenia: 12
  • kuba 9.png
    kuba 9.png
    23 KB · Wyświetlenia: 30

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.364
I wiecej bo jest limit 10 zalacznikow xD
 

Załączniki

  • kuba folder.png
    kuba folder.png
    130,5 KB · Wyświetlenia: 16
  • kuba nowe 8.png
    kuba nowe 8.png
    33,5 KB · Wyświetlenia: 11
  • Kuba1.png
    Kuba1.png
    34,2 KB · Wyświetlenia: 9
  • kubanowe3.png
    kubanowe3.png
    36,7 KB · Wyświetlenia: 10
  • kubanowe6.png
    kubanowe6.png
    24,7 KB · Wyświetlenia: 13
  • kuybanowe4.png
    kuybanowe4.png
    13,3 KB · Wyświetlenia: 16
  • aze 1.png
    aze 1.png
    16 KB · Wyświetlenia: 24
Do góry