Dyskusja świata 188

Arda26 and Azdro

Łucznik
Wynik reakcji
592
Co za pieprzenie, a to my za przeproszeniem, zakazujemy się bronić DISCO? Kempej jakoś daje radę więc to chyba brak umiejętności/psychiki/aktywności, a to już nie nasza sprawa xD
Po drugie kiedy Wy wszyscy ładnie się rozwijaliście, to my mieliśmy wojny z każdej strony oprócz północy (NM) i jakoś wtedy nie płakaliśmy tak jak Grzybki teraz :D
 

Sorath.

Łucznik
Wynik reakcji
363
Nie wiem też co wam przyszło do głowy pisząc o jakiś wymówkach, ja po prostu jakby to ująć mam śmiechawe z tego jak plemie które wygrało x światow postępuje , zero pokazania skilla czy wytrwałości.

Czekam z niecierpliwością na konfrontację z grzybami. Zapiszę sobię tego posta i przypnę go za jakiś czas. Zobaczysz co to wymagający przeciwnik, skończy się sielanka.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.200
A na forum nic się nie zmienia , 2 posty prowokacyjne banda szalików się zbiera i się poci ;p



Ale ta gierka musi dla was dużo znaczyć :D Give me more
 
Wynik reakcji
120
Co za pieprzenie, a to my za przeproszeniem, zakazujemy się bronić DISCO? Kempej jakoś daje radę więc to chyba brak umiejętności/psychiki/aktywności, a to już nie nasza sprawa xD
Po drugie kiedy Wy wszyscy ładnie się rozwijaliście, to my mieliśmy wojny z każdej strony oprócz północy (NM) i jakoś wtedy nie płakaliśmy tak jak Grzybki teraz :D
EJ EJ !
Ja Ci dam kempej XD
 
Do góry