Dyskusja świata 188

SirUrlich

Miecznik
Wynik reakcji
142
Grzyby tez z tego świata sie usuwaja więc życzymy giga koxą z lam powodzenia wybitni gracze bijacy w żołte kropki:)

Chętnie zobaczę dalsze poczynania tego giga kox plemienia które bije jedyne plemie na tym świecie które umożliwiłoby im jaką kolwiek dalsza walke.

Ciekawe jakie to uczucie starać się o cos wiedząc że i tak będzie sie przegranym:] -- Aa wiemy wiec takie kroki są a nie inne


U nas dzis po zebranku wiec widzimy sie na kolejnych swiatach , a może juz nie :)

Gratuluję Poteżnym Szalą wbicia na gówno serwer i wygranie go z 10 mln RO myśle że serwer był potęzny jak wy.
Co by nie było i tak Powal i Lamy zrobiły dobra robotę.
Osobiście po cichu liczyłem że Disco pomoże mi się szybko zawinąć z tego świata i zakończy kolejna przygodę w tej gierce ale nie było nawet blisko :(
 

Załączniki

  • Screenshot_20230825_075845.jpg
    Screenshot_20230825_075845.jpg
    396,3 KB · Wyświetlenia: 49

kubakuba997

Miecznik
Wynik reakcji
118
Grzyby tez z tego świata sie usuwaja więc życzymy giga koxą z lam powodzenia wybitni gracze bijacy w żołte kropki:)

Chętnie zobaczę dalsze poczynania tego giga kox plemienia które bije jedyne plemie na tym świecie które umożliwiłoby im jaką kolwiek dalsza walke.

Ciekawe jakie to uczucie starać się o cos wiedząc że i tak będzie sie przegranym:] -- Aa wiemy wiec takie kroki są a nie inne


U nas dzis po zebranku wiec widzimy sie na kolejnych swiatach , a może juz nie :)

Gratuluję Poteżnym Szalą wbicia na gówno serwer i wygranie go z 10 mln RO myśle że serwer był potęzny jak wy.
Skoro szale już wygrały ten świat to my też niedługo usuwamy konta. Ale oficjalnie byliśmy top2, ok?

Chyba, ze to tylko pierdolenie jak każdego dnia :oops:
 

ZŁOTEDZIECIE

Miecznik
Wynik reakcji
125
Grzyby tez z tego świata sie usuwaja więc życzymy giga koxą z lam powodzenia wybitni gracze bijacy w żołte kropki:)

Chętnie zobaczę dalsze poczynania tego giga kox plemienia które bije jedyne plemie na tym świecie które umożliwiłoby im jaką kolwiek dalsza walke.

Ciekawe jakie to uczucie starać się o cos wiedząc że i tak będzie sie przegranym:] -- Aa wiemy wiec takie kroki są a nie inne


U nas dzis po zebranku wiec widzimy sie na kolejnych swiatach , a może juz nie :)

Gratuluję Poteżnym Szalą wbicia na gówno serwer i wygranie go z 10 mln RO myśle że serwer był potęzny jak wy.
„Co ty pierdolisz człowieku?!” - Marcin Najman
Jakby nie kumam o chuj ci chodzi XD żeś odklejony to inni wiedzą nie od dziś, ale po chuj sie przypierdalasz? Przychodzimy tu i codziennie wstawiamy staty, chwalimy sie, że bijemy DISCO i że jesteśmy najlepsi, a inni są słabi? No nie kurwa, sam sobie stworzyłeś tą narracje i tak na prawdę sam na siebie pierdolisz głupoty. Także zacznij grać albo skończ pierdolić, elo
 

srr patryk44

Pikinier
Wynik reakcji
67
Grzyby tez z tego świata sie usuwaja więc życzymy giga koxą z lam powodzenia wybitni gracze bijacy w żołte kropki:)

Chętnie zobaczę dalsze poczynania tego giga kox plemienia które bije jedyne plemie na tym świecie które umożliwiłoby im jaką kolwiek dalsza walke.

Ciekawe jakie to uczucie starać się o cos wiedząc że i tak będzie sie przegranym:] -- Aa wiemy wiec takie kroki są a nie inne


U nas dzis po zebranku wiec widzimy sie na kolejnych swiatach , a może juz nie :)

Gratuluję Poteżnym Szalą wbicia na gówno serwer i wygranie go z 10 mln RO myśle że serwer był potęzny jak wy.
Jak wy wszystkimi członami grzybów +blachy i disco ,tlukliscie OC które też miało ogromne problemy z aktywnością to cały czas na forum się podniecaliscie jak to OC znika z mapy xD ale my nie możemy wytykać błędów disco.
Gdy disco w nas ładowalo ofy na początku to wielokrotnie wypisywali że znikniemy zaraz z mapy zamiast wziąć się za grę a teraz mamy im współczuć bo nie potrafią się zorganizować? Nie zasługują na szacunek bo nikomu go nie okazywali. Jak się zrobiło masówkę to są teraz tego efekty.
 

SirUrlich

Miecznik
Wynik reakcji
142
Panowie nie wszystkich do jednego worka.
Czas rozliczeń niedługo nadejdzie, ale jeszcze nie mam grubych żeby was atakować
DISCO z dnia na dzień coraz silniejsze, widać, że boita się odwetu
Pozdro
Hehe to dlatego oddajesz wioski dla randomow żeby mieć na darmy z plemienia grubych.
Myślę że nie doczekamy się Twoich grubych.
Również pozdro.
 

Załączniki

  • Screenshot_20230825_105013.jpg
    Screenshot_20230825_105013.jpg
    214,8 KB · Wyświetlenia: 54
Wynik reakcji
120
Widzisz jak mało wiesz;p
Jedną wioskę miałem bardzo daleko,pusta stała to sobie podbił ziomeczek kratkę obok,w sumie nawet mi na rękę,bo jeden gruby więcej,by okolice zagęścić,co nie zmienia faktu,że nie widziałem jego karety z bliska,bo klikałem tylko etykiety i odkładałem telefon :D
Dobrze,że jest bez plemienia,inaczej mógłby zwojować ten świat;D
 

SirUrlich

Miecznik
Wynik reakcji
142
Mało wiem ale trochę więcej jak mogłoby Ci się wydawać.
Mimo wszystko szanuję za stawianie oporu dalej. Jak miałbym tyle warzyw w plemieniu już dawno bym to rzucił.
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.194
jeden mówi, że dobrze, że go burzymy to będzie miał łatwiej bo morale.
Drugi pisze, że mu na rękę, że wioski traci bo będzie miał więcej szlachty.
Trzeci pisze do graczy wrogiego plemienia (tj. OC) z zapytaniem czy nie chcą wejść do nich na konta i grać, bo ludzi nie ma.

Dziwne te schematy obrony w tym Disco
 
Do góry