Dyskusja świata 188

Mantvel

Chłop
Wynik reakcji
14
No cóż , wjechali w nas przed wypowiedzeniem gdzie nie zdążyliśmy podmienić deffa spod VIDMO na zaplecze i stał tam nadal mobil - Co niestety utrudniło nam obronę. - A no i VIDMO nabił sam 6mln RO ubijając ponad 100 off które nie są wliczane do statystyk.
Choć realnie nasz stosunek to około 1:1.7 , bardzo dużo stucznie się tej obrony nabija na próbie ubijania burzaków po 500pikomiecza i wychodzi wtedy gorzej.

No ale nic fakty są takie dostaliśmy 2 akcje i my wyprowadziliśmy 2 akcje. Jesteśmy na +49 na ten moment.

Do tego licząc od Momentu Akcji NM w nas to był bodajże 2 lipiec NM głowny człon zyskał 1mln punktów a reszta tylko traci.
U nas sam tylko człon WICHURA który biję się z NM w tym samym czasie nabył 2 mln pkt.
No i rozpisujemy już kolejną akcje :)
A i OC zaraz trzeba pierdyknąć bo się nudzą coś tam , a robienie codziennie +3/4 to nudaa

Zobaczymy na kolejnej akcji NM jaki będzie stosunek - Mobile już stoją :)

Swoją drogą gdyby chłopy wtedy nie polecieli w VIDMO a uderzyli od razu w nas to ładnie by nas pocisneli, ale trzeba się cieszyć że ma się tak głupiego wroga :)
Dlaczego ciągle mówisz o łamaniu wypowiedzenia? Przecież sporo czasu przed naszą akcją złamaliście czas pokoju :)
 

Profesor R

Łucznik
Wynik reakcji
592
Dlaczego ciągle mówisz o łamaniu wypowiedzenia? Przecież sporo czasu przed naszą akcją złamaliście czas pokoju :)
Kosownicy tacy jak NM powinni być tępieni w pień. Nie należy im się żaden czas pokoju.
Zrozumcie też wreszcie, że Vidmo to ARRYN. Jakby ktokolwiek u was w radzie myślał to byście o tym wiedzieli bo to było jasne od początku gry. To ARRYN wyciągnęło Vidma do Grzybów (teraz do Wichury).
Kosownikom z NM nie należy się nic ponad jebanie na wszystkie możliwe strony i sposoby.
 

Mantvel

Chłop
Wynik reakcji
14
Kosownicy tacy jak NM powinni być tępieni w pień. Nie należy im się żaden czas pokoju.
Zrozumcie też wreszcie, że Vidmo to ARRYN. Jakby ktokolwiek u was w radzie myślał to byście o tym wiedzieli bo to było jasne od początku gry. To ARRYN wyciągnęło Vidma do Grzybów (teraz do Wichury).
Kosownikom z NM nie należy się nic ponad jebanie na wszystkie możliwe strony i sposoby.
Jeśli przegrasz 10 zł w Lotto to też chodzisz i rozpamiętujesz? Liczę, że ekspedientek nie wyzywasz, że Ci lipny kupon sprzedały.
 

NoMoreBots

Miecznik
Wynik reakcji
104
Kosownicy tacy jak NM powinni być tępieni w pień. Nie należy im się żaden czas pokoju.
Zrozumcie też wreszcie, że Vidmo to ARRYN. Jakby ktokolwiek u was w radzie myślał to byście o tym wiedzieli bo to było jasne od początku gry. To ARRYN wyciągnęło Vidma do Grzybów (teraz do Wichury).
Kosownikom z NM nie należy się nic ponad jebanie na wszystkie możliwe strony i sposoby.
A Taki przychlast jak Ty który nagrywa prywatne rozmowy I ma pedalskie zdjęcie profilowe zostaję ukarany prawnie baranie za użycie wizerunku osoby prywatnej. Trzeba być dobrze napranym dzieciakiem aby tego nie wiedzieć Podpytałem się mojego kuzyna który jest głównym komendantem policji w jednym województwie Grozi Ci Typie nawet do 5 lat za ten chłam który kilka razy wstawiłeś na forum

Ciekawe co będzie warte to nagranie jak będziesz miał nasrane w papierach no ale cóż Dzieci się bawią Ale jak to mówią Wszystko do czasu.
 
Ostatnia edycja:

Profesor R

Łucznik
Wynik reakcji
592
A Taki przychlast jak Ty który nagrywa prywatne rozmowy I ma pedalskie zdjęcie profilowe zostaję ukarany prawnie baranie za użycie wizerunku osoby prywatnej. Trzeba być dobrze napranym dzieciakiem aby tego nie wiedzieć Podpytałem się mojego kuzyna który jest głównym komendantem policji w jednym województwie Grozi Ci Typie nawet do 5 lat za ten chłam który kilka razy wstawiłeś na forum

Ciekawe co będzie warte to nagranie jak będziesz miał nasrane w papierach no ale cóż Dzieci się bawią Ale jak to mówią Wszystko do czasu.
Ale dupa boli jak się jest kłamcą i oszustem. ;) Wtedy nagle chce się ukryć prawdę.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.221
A Taki przychlast jak Ty który nagrywa prywatne rozmowy I ma pedalskie zdjęcie profilowe zostaję ukarany prawnie baranie za użycie wizerunku osoby prywatnej. Trzeba być dobrze napranym dzieciakiem aby tego nie wiedzieć Podpytałem się mojego kuzyna który jest głównym komendantem policji w jednym województwie Grozi Ci Typie nawet do 5 lat za ten chłam który kilka razy wstawiłeś na forum

Ciekawe co będzie warte to nagranie jak będziesz miał nasrane w papierach no ale cóż Dzieci się bawią Ale jak to mówią Wszystko do czasu.


A ten znów odlatuje do 4 gęstości
 

NoMoreBots

Miecznik
Wynik reakcji
104
Ale dupa boli jak się jest kłamcą i oszustem. ;) Wtedy nagle chce się ukryć prawdę.
To gdzie masz To nagranie kolego skoro taki Pewny siebie jesteś 20 stron do Tyłu pisałeś że wstawione legalnie a klikam i jest skasowane wie coś nie tak z tą legalizacją. Ale te Powiedzenie do Ciebie i Blejkoo Paaije
KOZAK W NECIE P... DA w Świecie

Ciekawe jak byś na żywo śpiewał cwaniaczku.

A ten znów odlatuje do 4 gęstości
A Ty chłopie daj sobie spokój bo o Tobie Też mam sporo ciekawostek o przekrętach Twoich więc Dla mnie to jesteś poniżej 0


Panie komendancie, jo nie chciol


Chcial nie chciał Gra Grą jak ktoś nie potrafi grać się bawić Tylko takie zagrania stosuje i uważa że będzie bez karny to widać że jest niedojrzały

Jestem Ciekawy czy jak Twoja osoba by w Takie gowno była zamieszana to też byś Tak napisał Ja nie chciol

Jak To Pisaliście Karma wraca do was też wróci jak nie na tym świecie To na Kolejnych napewno.
 

Profesor R

Łucznik
Wynik reakcji
592
To gdzie masz To nagranie kolego skoro taki Pewny siebie jesteś 20 stron do Tyłu pisałeś że wstawione legalnie a klikam i jest skasowane wie coś nie tak z tą legalizacją. Ale te Powiedzenie do Ciebie i Blejkoo Paaije
KOZAK W NECIE P... DA w Świecie

Jak To Pisaliście Karma wraca do was też wróci jak nie na tym świecie To na Kolejnych napewno.
1. Zgłaszaliście to nagranie systematycznie od 2 miesięcy. Chyba z 7-8 razy składałem wyjaśnienia dla YT w tej sprawie. Ostatniego zgłoszenia nie zauważyłem bo gorący czerwiec w robocie, nie wysłałem odpowiedzi i zdjęli filmik. Sam fakt jak gorąco walczyliście o to żeby go zdjąć z platformy świadczy o tym jak wielką macie świadomość swojego krętactwa, oszustwa i zepsutego już wizerunku.

2. Pozytywna karma zawsze wraca i wiemy, że do nas wróci bo my pozytywne chłopaki jesteśmy. <szampan>

3. Za to do was wróci zła karma za wasze kosy, i kłamstwa prosto w twarz. Filmik i tak zobaczyło już kilkaset osób, a ja obiecałem i słowa dotrzymam, że na każdym kolejnym świecie na którym wystartujecie zapoznam każdego z waszym sposobem działania i z nieudolnością graczy i frontowców.
 

Frejas933

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.559
Policji udało zatrzymać się Profesora R., na razie Rzecznik Prasowy Komendy Głównej w Warszawie nie wydał w tej sprawie żadnego oświadczenia. Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że mężczyzna miał nagrywać rozmowy między graczami plemion NM i Arryn, a następnie wykorzystywać je do rozpętania gównoburzy na FO. Na miejscu jest nasz reporter...
 

NoMoreBots

Miecznik
Wynik reakcji
104
1. Zgłaszaliście to nagranie systematycznie od 2 miesięcy. Chyba z 7-8 razy składałem wyjaśnienia dla YT w tej sprawie. Ostatniego zgłoszenia nie zauważyłem bo gorący czerwiec w robocie, nie wysłałem odpowiedzi i zdjęli filmik. Sam fakt jak gorąco walczyliście o to żeby go zdjąć z platformy świadczy o tym jak wielką macie świadomość swojego krętactwa, oszustwa i zepsutego już wizerunku.

2. Pozytywna karma zawsze wraca i wiemy, że do nas wróci bo my pozytywne chłopaki jesteśmy. <szampan>

3. Za to do was wróci zła karma za wasze kosy, i kłamstwa prosto w twarz. Filmik i tak zobaczyło już kilkaset osób, a ja obiecałem i słowa dotrzymam, że na każdym kolejnym świecie na którym wystartujecie zapoznam każdego z waszym sposobem działania i z nieudolnością graczy i frontowców.
Ciekawe jak Się przed sądem wytłumaczysz z nagrania be zgody osoby 3 bo tak to prawnie się nazywa w ich żargonie . POWIESZ ŻE NAGRAŁEŚ JAK Bo Jaro na nagraniu nie podał powody wjazdu i zerwaniu sojuszu w innym plemieniu chyba specjalnie wezmę wolne w robocie i przyjadę żeby to posłuchać. Człowieku YT to skasuje ten chłam i ewentualnie dostaniesz bana ale dla Takiego YT JAK ty co przez 2 lata ma 2 suby to im szkoda czasu marnować hahah . I co z Tego że obejrzało to 1000 osób Myślisz że 100% wszyscy będą uważać NM na innych światach za koksowników bo Ty ujawnisz nagranie hahah czy będą się Trzymać z dala od Takiego Dzbana jak Ty i unikać jakich kolwiek rozmów bo będą mieć świadomość że ich nagrasz i wrzucisz cholera wie gdzie Zastanów się. Ja osobiście mam to gdzieś możesz pisać mam Nadzieję że na 191 i 192 Już napisałeś o NM Kosownikach ??

Z Każdym tekstem jesteś pogrążony bardziej Ja też mam screeny jak Grzyby wyviagnely vidmoo i będę wstawiał na każdym świecie rzeczywiście bo ktoś się tym wielce przejmie hahaha. TERAZ SIĘ SMIEJESZ JAK WEJDZIE SĄD TO PRZEZ GŁUPIA GRĘ BEKNKESZ I CO POWIESZ A MAM WYROK BO NAGRALEM ROZMOWĘ Z PLEMION ŻEBY POGRAC 3 MIESIACE DŁUŻEJ HAHAHA

PROFESOR R IS THE BEST ❤️❤️❤️
 
Do góry