Dyskusja świata 188

Ecas

Łucznik
Wynik reakcji
2.429
Wolny świat to i analizy wolno idą
Disco i Bambiki wypowiedziały wojnę Wielkim Drinków
Więc się powoli zwijamy z tego świata
 

Useless

Chłop
Wynik reakcji
12
Lipton się trochę zrobił z tą sytuacją TB.
Ale dobrze im redukcja idzie bo jeszcze kilka dni i jeden człon zostanie xD
 

Liptonek?

Zwiadowca
Wynik reakcji
638
Chciałbym tylko serdecznie pozdrowić środkowym kosiarzy, którzy powinni być jebani co świat;

Ferst008
allfred
Santino
kubakuba997
SirUrlich
de Talleyrand

Już pomijam fakt, że ktoś podejmuję decyzję o zmianie barw. Zdrajcy zawsze byli i zawsze będą - w życiu jak i grze.
Natomiast w momencie odejścia walnąć karetą na sąsiada, z którym grało się od ponad miesiąca to już mega kurewstwo

Mela na pysk za takie zagrania. I powałki proszę się nie obrażać. Rekrutacją wygrać wojnę żaden wstyd, mój przytyk jest kierowany do tych fusów. Kosy od zawsze widziałem, ale serio, w momencie odejścia puszczać karetę na sąsiada, z którym się współpracowało? Mega dno.
 

Micha$o

Zwiadowca
Wynik reakcji
608
Chciałbym tylko serdecznie pozdrowić środkowym kosiarzy, którzy powinni być jebani co świat;

Ferst008
allfred
Santino
kubakuba997
SirUrlich
de Talleyrand

Już pomijam fakt, że ktoś podejmuję decyzję o zmianie barw. Zdrajcy zawsze byli i zawsze będą - w życiu jak i grze.
Natomiast w momencie odejścia walnąć karetą na sąsiada, z którym grało się od ponad miesiąca to już mega kurewstwo

Mela na pysk za takie zagrania. I powałki proszę się nie obrażać. Rekrutacją wygrać wojnę żaden wstyd, mój przytyk jest kierowany do tych fusów. Kosy od zawsze widziałem, ale serio, w momencie odejścia puszczać karetę na sąsiada, z którym się współpracowało? Mega dno.
a to nie tak, że SirUrlich czkekał ponad 24h zanim was zaatakuje i nawet sam wam to napisał?
a de Talleyrand nawet kilka dni czekał?
Reszta chłopaków jest u nas od niedawana i dołączyli jak już się sypaliście, dlatego nie dziwię im się, że atakują jakby plemię mnie olewało nie raz a wymagało ode mnie zaangażowania to też bym się irytował.
 

Useless

Chłop
Wynik reakcji
12
Chciałbym tylko serdecznie pozdrowić środkowym kosiarzy, którzy powinni być jebani co świat;

Ferst008
allfred
Santino
kubakuba997
SirUrlich
de Talleyrand

Już pomijam fakt, że ktoś podejmuję decyzję o zmianie barw. Zdrajcy zawsze byli i zawsze będą - w życiu jak i grze.
Natomiast w momencie odejścia walnąć karetą na sąsiada, z którym grało się od ponad miesiąca to już mega kurewstwo

Mela na pysk za takie zagrania. I powałki proszę się nie obrażać. Rekrutacją wygrać wojnę żaden wstyd, mój przytyk jest kierowany do tych fusów. Kosy od zawsze widziałem, ale serio, w momencie odejścia puszczać karetę na sąsiada, z którym się współpracowało? Mega dno.

Może warto się zastanowić dlaczego doszło do takiej sytuacji? Rozumiem że widzisz problem we wszystkich ale nie u siebie?
Powinieneś sobie "namelać w pysk" za zmarnowanie ich czasu i potencjału nieudolnym zarządzaniem i niewyparzonym jęzorem.

Następnym razem więcej pokory i mniej panoszenia się.
Zakrywanie się 10cioma członami i sojuszami najwidoczniej nie wystarczyło.

Powodzenia na 190.
 

Liptonek?

Zwiadowca
Wynik reakcji
638
a to nie tak, że SirUrlich czkekał ponad 24h zanim was zaatakuje i nawet sam wam to napisał?
a de Talleyrand nawet kilka dni czekał?
Reszta chłopaków jest u nas od niedawana i dołączyli jak już się sypaliście, dlatego nie dziwię im się, że atakują jakby plemię mnie olewało nie raz a wymagało ode mnie zaangażowania to też bym się irytował.
Oboje wiemy, że za kilka tygodni i tak dostaną siłową rozbiórkę bo gracie tutaj ekipą. A nikt na tych ustawieniach nie weźmie do zamykającego się składu kosiarza, który zwiał z jednego plemienia do drugiego bo mu psycha siadła. Zatem nie dość, że kosiarze to do tego zwykli durnie.

Spokojnie michaso. Póki co to bezwartościowe szczury opuściły pokład.

Jeśli chodzi o to TB istniało i istnieć będzie. A patrząc jak do tej pory radziliście sobie z Plemieniem złożonym z 12-15 grajków, bo startowaliśmy tu praktycznie bez ekipy (w przeciwieństwie do Was) to jeszcze wytrzymamy kilka tygodni. Choć nie ukrywam, że dogrywanie fejków na 8:00:00 o 3-4 w nocy szanuję. Mi by się nie chciało! :D
 

Micha$o

Zwiadowca
Wynik reakcji
608
Oboje wiemy, że za kilka tygodni i tak dostaną siłową rozbiórkę bo gracie tutaj ekipą. A nikt na tych ustawieniach nie weźmie do zamykającego się składu kosiarza, który zwiał z jednego plemienia do drugiego bo mu psycha siadła. Zatem nie dość, że kosiarze to do tego zwykli durnie.

Spokojnie michaso. Póki co to bezwartościowe szczury opuściły pokład.

Jeśli chodzi o to TB istniało i istnieć będzie. A patrząc jak do tej pory radziliście sobie z Plemieniem złożonym z 12-15 grajków, bo startowaliśmy tu praktycznie bez ekipy (w przeciwieństwie do Was) to jeszcze wytrzymamy kilka tygodni. Choć nie ukrywam, że dogrywanie fejków na 8:00:00 o 3-4 w nocy szanuję. Mi by się nie chciało! :D
Jaką ekipą wziąłem tu 30-40 osób z 2-3-4 ekip różnych większość ekipy się ze sobą nie znała to wszystko składało się tutaj a nawet 1/4 obecnego składu to są osoby poznane tutaj jeszcze z innch ekip po znajomości.

Liptonek spoko, ale zaraz zostaniesz sam nie widzisz tego? Sporo opuścili, ale jedni opuszczają drugim zabieramy wszystkie wsie @krzysztofeles i wielu inncyh. A są to też osoby z twojej ekipy. Ja kłócić się już nie zamierzam z tobą bo do nieczego to nie prowadzi, ale szerzenie znowu nieprawdy na nas czy moich graczy jest po prostu słabe zachowaj to dla siebie już nawet nie chodzi o mnie, ale ci ludzie grali dla ciebie poświęcali swój czas wybrali inne ścieżki, ale są tego powody i nie raz nie dwa czy my czy twoi gracze ci o tym pisali, ale nie słuchałeś.
 

Liptonek?

Zwiadowca
Wynik reakcji
638
Jaką ekipą wziąłem tu 30-40 osób z 2-3-4 ekip różnych większość ekipy się ze sobą nie znała to wszystko składało się tutaj a nawet 1/4 obecnego składu to są osoby poznane tutaj jeszcze z innch ekip po znajomości.

Liptonek spoko, ale zaraz zostaniesz sam nie widzisz tego? Sporo opuścili, ale jedni opuszczają drugim zabieramy wszystkie wsie @krzysztofeles i wielu inncyh. A są to też osoby z twojej ekipy. Ja kłócić się już nie zamierzam z tobą bo do nieczego to nie prowadzi, ale szerzenie znowu nieprawdy na nas czy moich graczy jest po prostu słabe zachowaj to dla siebie już nawet nie chodzi o mnie, ale ci ludzie grali dla ciebie poświęcali swój czas wybrali inne ścieżki, ale są tego powody i nie raz nie dwa czy my czy twoi gracze ci o tym pisali, ale nie słuchałeś.
Jakie szerzenie nieprawdy? xD Wymienienie nicków kosiarzy, którzy wbili nam kosę i przeszli do Was nazywasz szerzeniem nieprawdy? xD


Drugiego dnia po starcie świata mieliście już dwa człony. Ruszyliście ekipą - nie wiem czy traktujesz to jako obelgę czy co, że się tak spinasz.
Serwer ma dla wszystkich Plemion te same ustawienia. My nie ruszyliśmy sprawdzonym składem (bo chłopaki grali na 186) i w głównej mierze posiłkowaliśmy się rekrutacją tak by wojna była mniej więcej wyrównana.

Sam fakt, że gdyby nie Wasza rekrutacja to jeszcze bardzo, bardzo długo byście nas nie przełamali (a sytuacja równie dobrze mogłaby się odwrócić) mówi sama za siebie. W każdym bądź razie codzienne wypisywanie do graczy TB z Waszej strony w końcu przyniosło skutek i skosowali.
Uwierz mi, że wcale nie rozpaczamy z tego powodu tylko po prostu bawimy się dalej :D
 

Micha$o

Zwiadowca
Wynik reakcji
608
Jakie szerzenie nieprawdy? xD Wymienienie nicków kosiarzy, którzy wbili nam kosę i przeszli do Was nazywasz szerzeniem nieprawdy? xD


Drugiego dnia po starcie świata mieliście już dwa człony. Ruszyliście ekipą - nie wiem czy traktujesz to jako obelgę czy co, że się tak spinasz.
Serwer ma dla wszystkich Plemion te same ustawienia. My nie ruszyliśmy sprawdzonym składem bo chłopaki grali na 186. Mówi się trudno. Sam fakt, że gdyby nie rekrutacja to jeszcze bardzo, bardzo długo byście nas nie przełamali mówi sam za siebie. W każdym bądź razie codzienne wypisywanie do graczy TB zadziałało i w końcu skosowali. Uwierz mi, że wcale nie rozpaczamy z tego powodu tylko po prostu bawimy się dalej :D
Liptonek nie mieliśmy drugiego członu w 2 dniu świata xd
Nie jest to obelga, ale ty to ubierasz w różne słowa zebrałem ludzi z którymi grałem w różnych ekipach, ale większość tych ludzi się nie znała ze sobą nie można tego nazwać ekipą tu się każdy poznawał, zgrywał i krok po proku doszliśmy do tego co mamy teraz a nie było łatwo bo walczyliśmy na 3 fronty w pewnym momencie.

Co do grupówek to przypomnisz mi kto męczył nas ciągłymi grupówkami jaki to michaso nie jest zły? Mamy ci przesłać wasze wiadomości?
Z tego co pamiętam to nawet z zasta jakiegoś grupówki wysyłaliście a gracz o tym nie wiedział i mu wstyd potem było bo pisał z nami potem.
 

Death of Darkness

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.035
Jaką ekipą wziąłem tu 30-40 osób z 2-3-4 ekip różnych większość ekipy się ze sobą nie znała to wszystko składało się tutaj a nawet 1/4 obecnego składu to są osoby poznane tutaj jeszcze z innch ekip po znajomości.

Szkoda, że jak napisałem na początku św. o rekru to miałem za małą farmę :(
 

Liptonek?

Zwiadowca
Wynik reakcji
638
Liptonek nie mieliśmy drugiego członu w 2 dniu świata xd
Nie jest to obelga, ale ty to ubierasz w różne słowa zebrałem ludzi z którymi grałem w różnych ekipach, ale większość tych ludzi się nie znała ze sobą nie można tego nazwać ekipą tu się każdy poznawał, zgrywał i krok po proku doszliśmy do tego co mamy teraz a nie było łatwo bo walczyliśmy na 3 fronty w pewnym momencie.

Co do grupówek to przypomnisz mi kto męczył nas ciągłymi grupówkami jaki to michaso nie jest zły? Mamy ci przesłać wasze wiadomości?
Z tego co pamiętam to nawet z zasta jakiegoś grupówki wysyłaliście a gracz o tym nie wiedział i mu wstyd potem było bo pisał z nami potem.

Początek gry
2 marca 2023 godziny okołopołudniowe


Wasz drugi człon. To tak w gwoli ścisłości.
Co do moich WG były one... odpowiedzią na Twoją próbę rekrutacji moich graczy jeszcze na początku świata!

Jak chcesz możemy dalej dyskutować, pytanie czy jesteś chociaż w stanie zweryfikować to co piszesz bo jeśli nie to każda moja odpowiedź na Twoją mija się z celem.
 

Marzyciel.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.906
Po prostu zrobilismy turniej grupowek.
Chyba juz wyłoniła sie ekipa, ktora wygrala w hejkach. ;D
 
Do góry