Dyskusja świata 188

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.238
Cooo plemie mnie z rady wyrzucilo???

Skąd wy to bierzecie xd

Odleciałes...


Albo że 140 osob, przecież nigdzie nie napisałem że prócz 100 ktora wystartowała nie rekrutowałem więc bezsensu ten wywód. No ale cóż ;p


Brakuje w tym wywodzie napisania jak sie ugadałem z Jaromirkiem o walke z Arryn i granice z tym związane oczywiście że dla nich było totalnie bezsensu isc na takie, ale była zgoda a Jaromirek sam powtarzał że ich k34 nie interesuje -Podajesz kłamstwa.

Brakuje również tego jak NM nas Wystawiło z akcja mieliśmy bić w ten sam dzień i oni tak pisali wszystko było dogadane a oni jak frajerzy oszukali i polecieli 2 dni później na gotowe gdzie jak wiadomo areyn miało dużo deffa - Super sojusznik.


Brakuje również dodania jak nam ubijali offy wiedząc że one tam leca i piszac by poprostu przepuscili - Super Sojusznik

Brakuje również napisania o nierespektowaniu regulamin ktory pozwalał nam bić wojne obojętnie gdzie by nie była i co się stało? Oczywiscie nie mogliśmy bić wth bo nie - a potem poszła rekrutacja i kłamstwa że to ich ludzie <Wczoraj wyszło jacy to ich ludzie> . - Super Sojusznik.

W regulaminie również było napisane ze mamy jawna dyplomacje , oj nie bedzie zaskoczenia - niczego mi nie mówili a moje pytania były olewane - Super Sojusznik.

Co do samych kretów, tak całkowicie szczerze to miałem tylko w Mielonce - Wszystko co pisze nie koniecznie musi być prawdą a tu kółko wspólnej adoracji bierze wszystko na poważnie, nawet nie wiecie jak mi poprawiacie humor tym jak mocno bierzecie na poważnie to co pisze i jak poświęcacie swój czas by na to odpowiadać gdzie w 90% to bajdurzenie i robienie sobie beki z mojej strony XD
 
Ostatnia edycja:

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.238
O tu napisałeś kolego sympatyczny

A widzisz po % czasem zapomina się bajdurzenia.
Jak cos tu pisze musisz brac to przez 4 , bo bawie sie tym forum i nic pozatym a wy macie w większości ból dupy i bierzecie na poważnie XD
Nie będę ukrywał że mnie tym karmicie :)


Zgodne jest to że zostały arryny + z 5 osób ktora była rekrutowana , a tak to stały skład jest :)
 

Marzyciel.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.906
Hej.

Jak wygląda sytuacja na południu?

Wrzuci ktoś statystyki z wojny POWAL VS DISCO?

Plus jak kondycja Czortów po zdradzie sojusznika?
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
436
Plus jak kondycja Czortów po zdradzie sojusznika?
Napierdalają w nas z 3 stron, ale imo trzymamy się lepiej od takich Arrynów, którzy bili się na 1 front mniej.

Straciliśmy trochę na północy, ale ta wyspa była nie do obrony + 2 solidnych grajków postanowiło sobie przejść do Grzybów (którzy de facto nie licząć ARRYN ponoć nikogo więcej nie rekrutowali <szampan>)
 

Karam Boty

Pikinier
Wynik reakcji
54
Blejko ty się tym karmisz i nie bierzesz na powaznie tego forum? Przecież siedzisz tu chłopie cały czas i komentujesz każdą sytuacje, przywołujesz do tablicy wszystkich, oceniasz a potem jak ktoś oceni Ciebie to twierdzisz ze wszyscy łykają jak pelikany a ty robisz sobie jaja hahaha… zejdź na ziemie, widać po twoim pisaniu ze masz napinkę na tą grę :)
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.238
Blejko ty się tym karmisz i nie bierzesz na powaznie tego forum? Przecież siedzisz tu chłopie cały czas i komentujesz każdą sytuacje, przywołujesz do tablicy wszystkich, oceniasz a potem jak ktoś oceni Ciebie to twierdzisz ze wszyscy łykają jak pelikany a ty robisz sobie jaja hahaha… zejdź na ziemie, widać po twoim pisaniu ze masz napinkę na tą grę :)

Siedzę bo mam czas ;D
Bardzo się mylisz z tą napinka na grę bardzo :) Ale masz prawo mieć swoje zdanie
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.207
Cooo plemie mnie z rady wyrzucilo???
a 104 to nie wyglądało tak, że Cię obalili i schaby prowadził nijaki Robson i jakiś mariano? Nie wiem.... Pytam tylko <oczy>

Super sojusznik NM

I widzisz nie zrozumiałeś o czym mowa. Nie chodzi mi o to czy NM było dobrym sojusznikiem czy też nie. Nie chodzi o Wasze ustalenia i dramaty rodzinne. Chodzi mi tylko i wyłącznie o to, że jeśli decydujesz się na WSPÓLNĄ wojnę ze WSPÓLNYM wrogem i podejmujesz rozmowy w celu ustalenia WSPÓLNYCH akcji to nie możesz po prostu oczekiwać od innych, że po podbiciu 10% wiosek nagle po wywaleniu X offów nagle się zatrzymają i będą czekać na to aż zjecie wszystko. Najlepiej jeszcze żeby ARRYN jeszcze w nich atakowało a oni się tylko bronili no nie?
Co do samych kretów, tak całkowicie szczerze to miałem tylko w Mielonce - Wszystko co pisze nie koniecznie musi być prawdą a tu kółko wspólnej adoracji bierze wszystko na poważnie, nawet nie wiecie jak mi poprawiacie humor tym jak mocno bierzecie na poważnie to co pisze i jak poświęcacie swój czas by na to odpowiadać gdzie w 90% to bajdurzenie i robienie sobie beki z mojej strony XD
blejko o NM: mam swoich graczy hehehe
też blejko: wyciąga gracza z NM

Blejko o OC: mam graczy w OC
Tez blejko: wyciąga graczy z OC

Tez blejko: nie no nie wciskam przecież graczy do innych plemion no co Wy. To takie hehe żarty
Nie będę ukrywał że mnie tym karmicie :)
mi poprawiacie humor

Widzieliśmy ostatnio jaki miałeś super humor jak byłeś weryfikowany. Tupnąłeś nóżką, poblokowałeś X osób i spłakany oświadczyłeś, że nie będziesz rozmawiać i że już tutaj nie wchodzisz. Widać było ten super humor xD
Teraz jeszcze doszło do tego, że sam przyznajesz się do bycia farmazonem i, że piszesz cokolwiek byle pisać. Miałem nadzieję chociaż, że spróbujesz obronić swoje oświadczenia w jakikolwiek sposób a tu po prostu biała flaga i szybki zwrot w tył.
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.207
Niech będzie i tak. Nie jestem w stanie tego zweryfikować to nie chcę się wdawać w zbędną polemikę jednakże w ogólnej narracji wypowiedzi bazującej na tym, że "mam wszedzie kogoś i kogoś wyciągnę" niczego to nie zmienia tym bardziej ze osoba trzecia, która po prostu czyta forum jest skłonna w to uwierzyć
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.238
Niech będzie i tak. Nie jestem w stanie tego zweryfikować to nie chcę się wdawać w zbędną polemikę jednakże w ogólnej narracji wypowiedzi bazującej na tym, że "mam wszedzie kogoś i kogoś wyciągnę" niczego to nie zmienia tym bardziej ze osoba trzecia, która po prostu czyta forum jest skłonna w to uwierzyć

No to wierz w co chcesz, życia mi to nie zmieni :)

A co do świata 104 to pierwsze słyszę by ktoś mnie wyrzucił z Plemienia którego byłem założycielem z tego co kojarzę przestałem tam grać . Ale może być i twoja narracja mam to gdzieś :)

No widzisz, ja piszę otwarcie że tutaj to sobie cisnę bekę , pisze kocopoły a ty nadal brniesz w to co pisałem mówiąc że tak było - No i ok :) I nie wiem co mam bronić , po co skoro wiem że sobie tutaj beke robie i pisze banialuki a ty się nad tym wywodzisz.. :)

A co do NM i Arryn - Stary przecież oni nas nawet na wspolnej akcji w Arryn w huja zrobili XD Nikt im nie bronił niczego , nawet z jaromirkiem granice ustalaliśmy jak chcieli wbić na k34 bo uznali że oni jednak tam będą iść no bo tracili offy itd. ( Pewnie na tym o tym nie wiesz) a w tym samym czasie nam offy ubijali gdzie mieli przepuścić . Ja na prawdę święty nie jestem ale zjebów jak NM to ze świeczką szukać.

a z tymi graczami z OC i NM to fajnie się zestarzało, nie miałem pojęcia że tak się potoczy nie byli to moi gracze XD
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.238
w porządku. Narracja, że od początku się chciało wyjść na debila dla beki to lepsza narracja niż żadna w sumie xD

Jakie to straszne że ktoś ma gdzieś jak go będą ludzie postrzegali... :) Jeszcze w niszowej gierce komputerowej ;p

Grunt że ja się dobrze bawie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry