Dyskusja świata 188

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.515
Faktycznie, Blejko co na to powiesz? <rotfl>


Co mam powiedzieć?

1. Swiat trwa nadal nad samym szale mamy przewage +/- 1400 wiosek - na to mamy Plan ale to daleko jeszcze.

2. A tu Sie zgodze my grzyb i wichura random full skład - Tak jesteśmy full random sklad pokonało wiecej wrogów niż potężne plemie Szale = 2 swiaty PP gdzie nikt nie wie kto tam grał. + Tajemnica pokonana XDD


Co ma być to będzie , przykro jak plemie które klaruje się wpisami na potęge do tej pory łyka tony darm + u jednego w tym momencie Pomocnika ma swoich ludzi [rada]- Na to sporo nest dowód i logiki. Wgl w Szalikach mialem koleszke któremu po kosztach wysyłałem bimberek , nie mielismy spiny po starcie tego swiata nagle mnie obgadal ze jestem chujem itd - Dla mnie to definicja szali.


Chill to tylki gra my i tak juz jestesmy wygranymi.
 

Sorath.

Łucznik
Wynik reakcji
365
Co mam powiedzieć?

1. Swiat trwa nadal nad samym szale mamy przewage +/- 1400 wiosek - na to mamy Plan ale to daleko jeszcze.

2. A tu Sie zgodze my grzyb i wichura random full skład - Tak jesteśmy full random sklad pokonało wiecej wrogów niż potężne plemie Szale = 2 swiaty PP gdzie nikt nie wie kto tam grał. + Tajemnica pokonana XDD


Co ma być to będzie , przykro jak plemie które klaruje się wpisami na potęge do tej pory łyka tony darm + u jednego w tym momencie Pomocnika ma swoich ludzi [rada]- Na to sporo nest dowód i logiki. Wgl w Szalikach mialem koleszke któremu po kosztach wysyłałem bimberek , nie mielismy spiny po starcie tego swiata nagle mnie obgadal ze jestem chujem itd - Dla mnie to definicja szali.


Chill to tylki gra my i tak juz jestesmy wygranymi.


1. Macie +/- 1400 wiosek więcej od Szale, ale to Szale żre darmy.
2. Szale grało na 1 świecie z PP (z tego co wiem to był to pierwszy i ostatni świat PP).
3. Tak, już wygraliście. Teraz rozumiem czym się kierujesz dopisując świat do listy wygranych.
4. Ryczysz coś, że Szale kreuje się na mocnego zawodnika a nic nie pokazało, przecież sam stwierdziłeś że na tym świecie nie gra nikt ważny więc jak mielibyśmy rozwinąć skrzydła.
5. Dziwisz się że ludzie się od ciebie odwracają? Ja w sumie wcale, każdy rozsądny człowiek usuwa mitomanów ze swojego życia.

Jestem w stanie opisać ciebie jednym słowem ... xd
 

kubakuba997

Miecznik
Wynik reakcji
125
Co ma być to będzie , przykro jak plemie które klaruje się wpisami na potęge do tej pory łyka tony darm + u jednego w tym momencie Pomocnika ma swoich ludzi [rada]- Na to sporo nest dowód i logiki. Wgl w Szalikach mialem koleszke któremu po kosztach wysyłałem bimberek , nie mielismy spiny po starcie tego swiata nagle mnie obgadal ze jestem chujem itd - Dla mnie to definicja szali.
Dobra dam się zbaitować dla sportu xd kto u nas w radzie jest od szali? Chociaż jeden nick pls

Jeśli mam dalej udawać, że to ja to wyślij bimberek na ten adres co zawsze :cool:
 
Do góry