Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Maarceleek

FERMA
Wynik reakcji
8.281
32 Na tym po przestanę z tobą rozmowę jak dorośniesz to się odezwij o ile jeszcze będę chciał tu coś wejść odpisać takiemu nieudacznikowi. Mój brat Dawid jest dla mnie święty nie pozwolę żeby ktoś go obrażał zwłaszcza taka cipa jak ty co w życiu sobą nic nie reprezentuje
33
Hahahaha xD
Schowaj się do piwnicy razem z @hcxzkjldsa i nie róbcie patoli xD
 

Miras11

Chłop
Wynik reakcji
95
280
po co go opierdoliles? XD te imbecyle w niczym nie maja racji nie zasluguja na zaden szacunek
To smieszne jest co napisales xD
281 Żeby tu nie wchodził i im nie odpisywał, tydzień temu poprosił mnie żebym mu pomógł tu pisać bo mówił, że go strasznie hejtują, ale nie będę tu siedział i odpisywał im w nieskończoność bo oni i tak nie zrozumią co się do nich mówi. Brat to ich strasznie wyzywał tutaj ale ja nie mam zamiaru bo to są ludzie ograniczeni z iq świni, dno i 2 metry mułu
 
Ostatnia edycja:

Miras11

Chłop
Wynik reakcji
95
34 tydzień cię chyba jechał ty jebana pedalska kurwo . W ignora lecisz bo tylko szukasz kogoś do popisania ty jebany geju . Stary cię rucha w dupe i ci sie już we łbie pojebalo . Myślisz ze udasz kogos innego ale Anus pozostaje ci ten sam i tak samo sie ruchasz z ojcem synu dwóch gejów .
Babka twoja kurwą byłą
Matka twoja kurwą jest
Ty jesteś kurwą z kurwy poczetą i chuj ci w ryj . Blokuje zjeba alkoholika
35 Zapisz się do szkoły i podszkol się języka bo jak narazie idzie Ci dobrze język podwórkowy, iq poniżej zera, już muł ma więcej rozumu jak ty, nie musisz mi wierzyć, że jestem Bratem Dawida jakoś będę musiał z tym żyć pacanie, przekladanca bardzo lubię jeść, babcia robi dobre moja :) którą bardzo kocham
 

Maarceleek

FERMA
Wynik reakcji
8.281
35 Zapisz się do szkoły i podszkol się języka bo jak narazie idzie Ci dobrze język podwórkowy, iq poniżej zera, już muł ma więcej rozumu jak ty, nie musisz mi wierzyć, że jestem Bratem Dawida jakoś będę musiał z tym żyć pacanie, przekladanca bardzo lubię jeść, babcia robi dobre moja :) którą bardzo kocham
36
Szoruj stąd leszczu i nie rób idioty z siebie Pedzio xD
 

Ecas

Łucznik
Wynik reakcji
2.429
40 pizdy nie myte nie widzicie że przez wasze zjebane teksty aż się nie chce wchodzić na te forum
ogarnijcie się albo spierdalajcie głupie kutasy stąd
 

Miras11

Chłop
Wynik reakcji
95
40 pizdy nie myte nie widzicie że przez wasze zjebane teksty aż się nie chce wchodzić na te forum
ogarnijcie się albo spierdalajcie głupie kutasy stąd
42 chłopie do kogo ty to tłumaczysz, wczoraj pisałeś żeby nie pisać o takich rzeczach to widzisz jak Cię posłuchali, dno dnem i dwa metry mułu
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128

Maarceleek

FERMA
Wynik reakcji
8.281
Wyssał info ze spermą ojca i brata pierdolony zjeb :) specjalnie pisze głupoty żeby ktoś mu odpowiadał jebany bękart cygański z matki kurwy z porażeniem mózgowym .
Kliknij „ignoruj” i chuj mu w dupe
49
Tak zrobię bo się dzban kompromituje.
Wstawia posty, za chwilę je edytuje co chwile, za chwilę kasuje bo mu się konta mylą.
A będzie wkręcał, że to nie Pedzio jak Pedzio tak samo cały czas robi xD
 
Do góry