Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Wynik reakcji
59.447
278 wreszcie go dopadła ręka sprawiedliwości :) mój ojciec był dzisiaj na patrolu i zobaczył go jak próbował uciec z portfelem jakiejś starszej pani.. ostrzegawcze 5 strzałów po nogach i już tak nie uciekał hehe :) ojciec dostał nagrodę i podwyżkę za tą akcje :) marcinowi grozi od 12 do 25 lat więzienia :D
 
Wynik reakcji
46.359
287 ja żałuję że nie poszedłem w profesurę :/ jednak bardzo chciałem uczyć historii sztuki i zostałem panem od plastyki w podstawówce :) lubię swoją pracę ale z perspektywy czasu wiem że mogłem iść wyżej jednak bardzo lubię kontakt z dziećmi i to wygrało nad rozsądkiem
 
Wynik reakcji
46.359
289 na pieniądze nie narzekam bo pochodzę z bogatej rodziny :) ojciec spory warsztat samochodowy (rodzinny biznes- mój dziadek był top5 mechanikiem w Polsce szanowanym przez każdego). Jednak brakuje mi trochę prestiżu żeby np. takie niewykształcone ameby jak szrement musiały się do mnie zwracać per profesorze :) a tak to tylko panie magistrze :<
 
Wynik reakcji
59.447
296 super tata :) a pamiętasz jak byliśmy młodzi i graliśmy z naszymi ojcami na podwórku w piłkę? :) zawsze przegrywali bo na nasz duet nie było mocnych.. chętnie bym się sprawdził na takiego lewusa.. ciekawe czy by sobie poradził bez Mullera wrzucającego mu piłkę pod nogi na pustą bramkę :)
 
Do góry