Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Wynik reakcji
46.359
221Islam to ja szanuje, mimo, że sam jestem ateistą to zawsze z wyznawcami Mahometa się dobrze dogadywałem. Szkoda, że w polsce sami katolicy..

222 ja byłem kiedyś (tfu!) katolikiem, ale na szczescie w pore zmadrzalem i przyjalem do serca właściwą wiarę i się nawróciłem na islam. A ty czemu niewierny? Może chcialbys kiedys pojsc na kawe to bym ci objasnil po krotce prawdę o naszym proroku Mahomecie?
 
Wynik reakcji
59.447
222 ja byłem kiedyś (tfu!) katolikiem, ale na szczescie w pore zmadrzalem i przyjalem do serca właściwą wiarę i się nawróciłem na islam. A ty czemu niewierny? Może chcialbys kiedys pojsc na kawe to bym ci objasnil po krotce prawdę o naszym proroku Mahomecie?
226 jakoś żadne religie nigdy do mnie nie przemawiały. Ale nie jestem zamknięty na dyskusje, więc bardzo chętnie wyskoczę z tobą na kawę i ciastko jak epidemia minie :)
 
Wynik reakcji
46.359
226 jakoś żadne religie nigdy do mnie nie przemawiały. Ale nie jestem zamknięty na dyskusje, więc bardzo chętnie wyskoczę z tobą na kawę i ciastko jak epidemia minie :)

230 szermmetnt jest katolikiem ale nie przeszkadza mu to walić wódy dzień w dzień i wyzywać graczy w gierce internetowej tylko dlatego, że byli lepsi od niego i przejęli mu wioski :p
 

encepece

Chłop
Wynik reakcji
71
232 ależ to męskie co piszecie... musicie być z siebie tacy dumni..

ciekawe ustawienia na 160 kto startuje? :3
 
Wynik reakcji
46.359
234 szrement wczoraj po pijaku pisał, że chciałby mieć takiego wnuka jak ja :) a dziś gdy wytrzeźwiał to nagle zaczął się wstydzić tego, co wczoraj pisał i bełkotał coś o jakimś włamie na jego konto haha biedny człowiek z tego szrementa
 
Do góry