Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
16,ja z tych marznących jestem xd


Kochana,ty mi prosze odp mi,jak to jest.Sporo osob dostalo dzis wiadomosc od supka,a inni nie.Dostali ,pp,bonusy.

Ja wiadomosci nie dostalem,doczytalem sie na fo s100,ze takie cos jest,widze bonusy aktywowane,ale nie ma pp,a gram na kilku 2 swiatach na tym samym nicku i nic nie mam.

Na jednym swiecie dostalem bonuss i pp,zas na 2 kompletnie nic
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
16,ja z tych marznących jestem xd


Kochana,ty mi prosze odp mi,jak to jest.Sporo osob dostalo dzis wiadomosc od supka,a inni nie.Dostali ,pp,bonusy.

Ja wiadomosci nie dostalem,doczytalem sie na fo s100,ze takie cos jest,widze bonusy aktywowane,ale nie ma pp,a gram na kilku 2 swiatach na tym samym nicku i nic nie mam.

Na jednym swiecie dostalem bonuss i pp,zas na 2 kompletnie nic

17 to pewnie za te kalesony :|
 

DeletedUser182378

Guest
Kochana,ty mi prosze odp mi,jak to jest.Sporo osob dostalo dzis wiadomosc od supka,a inni nie.Dostali ,pp,bonusy.

Ja wiadomosci nie dostalem,doczytalem sie na fo s100,ze takie cos jest,widze bonusy aktywowane,ale nie ma pp,a gram na kilku 2 swiatach na tym samym nicku i nic nie mam.

Na jednym swiecie dostalem bonuss i pp,zas na 2 kompletnie nic
wiadomość była wysłana do wszystkich graczy serwera. Niestety nie do wszystkich doszła ona poprawnie (zbyt wiele kont i zbyt długi okres wykonywania operacji), u niektórych pojawiła się tylko kopertka ;)

5 nie da rady bez Ady
6

Adku jakie flow, dajesz, zrymuj coś :D
 

DeletedUser

Guest
7
Gdy SP Admin Ada wpada
Adeq zawsze się rozgada
Ada spami, adeq też
Bo spamerem przecież jest

/gopej2/

takie słabe, ale nie mam weny :haha:
 
Do góry