Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Wynik reakcji
59.447
23 ja uciekam z tematu na jakis czas za duzo osob ktore mnie skrzywdzilo moze czasami sie droczylem ale to dlatego ze nie mialem prawie nigdy kontaktu z ludzmi i nie wiem jak sie zachowac jakie sa granice i przepraszam wszystkich za to ale dopoki wbijaja tu osoby jak to znowu ja czesc bazerito polaczek albo pedator ktore krzywdzily to nie mam ochoty wbijac czesc
 

DeletedUser207813

Guest
23 ja uciekam z tematu na jakis czas za duzo osob ktore mnie skrzywdzilo moze czasami sie droczylem ale to dlatego ze nie mialem prawie nigdy kontaktu z ludzmi i nie wiem jak sie zachowac jakie sa granice i przepraszam wszystkich za to ale dopoki wbijaja tu osoby jak to znowu ja czesc bazerito polaczek albo pedator ktore krzywdzily to nie mam ochoty wbijac czesc

2 przepraszam boh, przykro mi. Nie bede Ci tlumaczyl swojego zachowania, bo sam go do konca nie rozumiem. Wiec nie widze sensu o tym rozmawiac. No ale szczerze przepraszam.
 

DeletedUser207813

Guest
4 Ja tu nie bede robil o nic dramy, mimo tego ze widze kilka osob cos dotknelo. Sam nie wiem do konca co tu sie dzieje, a ze mam swoje rzeczy na glowie to po prostu reaguje jak czytam pewne rzeczy i tyle. Nie bede nikogo przymuszal do tego zeby sie ze mna kumplowal czy tu siedzial, przekonywal kogos do czegos xD wszystko w ramach woli checi, luz
 
Do góry