Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.407
46 Nie pierwszy i nie ostatni raz pode mnie się podszywają. Na mnie już nie robi to wrażenia,może na początku teraz już nie.Konta,avki,nawet charakter pisma.Na jednym ze światów,jakiś gracz ,miał prawie identyczny nick,tyle ze na końcu nicku była kropka. A pisał jako ja,miałem brechę z niego. Napisałem z konta zastępczego, zadałem mu pytanie z św 36 i zamilkł. Jak się wtedy okazało był to Arturek
 

DeletedUser202749

Guest
46 Nie pierwszy i nie ostatni raz pode mnie się podszywają. Na mnie już nie robi to wrażenia,może na początku teraz już nie.Konta,avki,nawet charakter pisma.Na jednym ze światów,jakiś gracz ,miał prawie identyczny nick,tyle ze na końcu nicku była kropka. A pisał jako ja,miałem brechę z niego. Napisałem z konta zastępczego, zadałem mu pytanie z św 36 i zamilkł. Jak się wtedy okazało był to Arturek


No i gicior że nie robi to na tobie wrażenia;P Ty będziesz odwołać swoje głupoty, a my swoje xD
Każdy zadowolony.
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
6.976
Wpisz sobie mój nick Tylko poprawny w wujka google.Może wtedy przestaniesz go przekręcać.Do koleżki który mi go wklepał nie odzywałem sie z pół roku
 
Do góry