Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
6.978
10 przynaimniej agnieszek nie zdradził swoich sojuszników jak to zrobił adeq z WD na św 100
23 Z Adusiem miałem sporo nieporozumień na s70.Akurat na s100 pokazał sie z jak najlepszej strony.Sunia nie jesteś głupi ale czasem pieprzysz jak przedszkolak
 
Wynik reakcji
1.151
25. Jak to dziecko które jeszcze nie dojrzało i nic go to nie nauczyło to czego oczekiwać :D
Ja to też robiłem rozpiernicz potrafiłem nawet dać nauczkę jakiemuś noobkowi z plemienia za to słusznie aczkolwiek nikt tego nie zrozumiał:D
Ale do tego trzeba dorosnąć :D On jak ma 25 lat to 10 trzeba odjąć więc 15-letnie zachowanie suni nikogo nie dziwi :D
 
Wynik reakcji
1.151
32. Dokładnie to Sunia nie wie jak ABW się na TSie żaliło że grozi im jak nie cofną kasacji wojną ;D Każdemu groził :D Mnie do supka zgłaszał i nic mu to nie dało. Zwykły patafian i dzbanek myślący o sobie :D

P.S: Najlepszy to może być broniar ;) Wrócił do gry pod innym nickiem i już topke RA ma to jest kozak :)
 
Wynik reakcji
1.151
34. Szkoda wgl mi palców by o nim pisać :D Przydadzą się na najbliższym treningu w środe i znowu piłeczkę poodbijam po przerwie :D
 
Wynik reakcji
1.151
38. Haha mogę nosić i 6 siatek mam 2 ręce po 3 w łapie i lecimy jak Pudzian z walizkami :D Taka prawda raz a dobrze :D

kiedy-nie-chce-ci-sie-chodzic-2-razy_2016-09-18_16-11-35.jpg
 
Do góry