Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
6. Bo bana na forum może dać też smod. Czytałam w tym temacie ,że pisaliście o jakimś włamie na jego konto i myślę ,że do wyjaśnienia tej sytuacji akurat jest potrzebny również opiekun modteamu. Aczkolwiek nie znam sytuacji piszę tylko o procedurze.

No i Adqu widać ,że nie do końca mnie znasz. Naturalny mój kolor włosów to właśnie rudy. Kiedyś farbowałam włosy właśnie na ciemne kolory ,więc pewnie dlatego tak myślałeś, że jestem brunetką.

Podsumowując jak napisaliście jestem fałszywa, mam charakter kulawy (skąd to wie Szermet??) no i rude to rude :D
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
7 na fotce nie bylo widac rudych,wiec nie przyszlo mi do glowy ze jestes ruda,no to musi byc jakis wyjatek od reguly
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
9 adeq łysy dresiarz, a Szermet tez łysy bo już wiekowy :p
Tylko ja piękny, o lśniących czarnych jak noc włosach.
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.015
10 nie wiekowy baranie tylko w średnim wieku :D I nie łysy tylko siwy
Nie każdy jest takim Latino jak Ty
Gwiazdeczko rudy jest piękny A charakter zawsze możesz naprostować
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
7 na fotce nie bylo widac rudych,wiec nie przyszlo mi do glowy ze jestes ruda,no to musi byc jakis wyjatek od reguly

0 No bo tak jak mówię chyba już w gimnazjum zaczęłam farbować włosy.

10 nie wiekowy baranie tylko w średnim wieku :D I nie łysy tylko siwy
Nie każdy jest takim Latino jak Ty
Gwiazdeczko rudy jest piękny A charakter zawsze możesz naprostować

O proszę, są i jakieś pozytywne opinie na temat tego koloru włosów.
Prawda jest taka ,że jakbyś mnie znał to szybciej byś powiedział ,że mam dobry charakter niż ,że rudy jest piękny, tzn nic nie mam do tego koloru, ale jestem tak dobra ,że aż naiwna i nie uczę się na błędach. :D Powiedz mi dlaczego narzekasz na mój charakter, przecież go nie znasz...
 

DeletedUser187599

Guest
2 dajta znać czy na 139 na wstępnym będę miał przeniesienie czy nie xD
 

chonrad

Rycerz
Wynik reakcji
1.122
3. Szermet jakbym Cię nie lubił, to bym z Tobą nie pisał i nie grał:p
Gwiazdeczka ma paskudny charakter, nie widzisz tego adeq? non stop sama nam tutaj zeruje:p więc nie dziw się Szermetowi, że tak pisze:p
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Proszę Cię, ja tylko wypełniam swoje obowiązki :D Ten temat nie nazywa się moderator liczy, tylko mod pisze 0
 
Do góry