Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

DeletedUser155723

Guest
1.Na 76 kiedyś potem miałem propozycje na 100 ale jakoś tak nie miałem chęci grać w plemiona
 

chonrad

Rycerz
Wynik reakcji
1.122
12 Nigdy nie byliśmy wrogami.Grzesio Gryzgoz Cie wkręcił i mimo chodem miał wpływ na s70.Masz jakieś zasady.Może głupie ale masz.I za to sie należy szacun

Owca a Ty baranie wyluzuj.Chyba nie chcesz bym płakał razem z Tobą
2 chyba na s51..a nie s70.zasady mam i ich sie trzymam..
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.015
3 Na s70 powinieneś być w DS.Na s51 Grzesio walnął głupi tekst że siedzi u mnie na koncie.I s70 potoczył sie jak potoczył
Gadam ostatnio z Rastinką Kojarzysz Asie ?
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
4 acha na s76 grales z nimi.

Owca ty poczekaj,wyluzuj,wroci ze szpitala,odpocznie,zrelaksuje sie,pomysli,znasz kobiety przeciez,im nigdy nie dogodzisz
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
6. Lata mijają a Sabinka nadal wpisuje 0 :(
Witam wszystkich, dawno mnie tu nie było.
PS: Tomuś jak chcesz to Cię mogę do SPEED wkręcić, dam Ci moje konto i powiem, że chce grać...ale nie wiem, czy mnie wezmą, bo ja w SPEED nigdy nie grałem :(
PS2:Nie no nie dałbym Ci mojego konta bo byś przepił, może na coopa bym Cię wziął :p
 
Ostatnia edycja:

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
6. Lata mijają a Sabinka nadal wpisuje 0 :(
Witam wszystkich, dawno mnie tu nie było.
PS: Tomuś jak chcesz to Cię mogę do SPEED wkręcić, dam Ci moje konto i powiem, że chce grać...ale nie wiem, czy mnie wezmą, bo ja w SPEED nigdy nie grałem :(
PS2:Nie no nie dałbym Ci mojego konta bo byś przepił, może na coopa bym Cię wziął :p
9 Od razu na allegro. "Zamienię konto z dobrymi wynikami, ale słabym właścicielem za 0,5l gorzkiej żołądkowej" xD

8. Myślę że jak z łychą wbijecie to zapro toka ma w kieszeni
Powiedz, gdzie i kiedy, a zaraz jestem.
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
9 Od razu na allegro. "Zamienię konto z dobrymi wynikami, ale słabym właścicielem za 0,5l gorzkiej żołądkowej" xD


Powiedz, gdzie i kiedy, a zaraz jestem.
10. Od kiedy konto Zygmek101 ma dobre wyniki? Poza 89 to konto raczej robiło za wersje testowe plus do pisania....
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
14 ale przeciez zymek pisane bylo,ze to nie twoje konto i nie ty wygrales 100 tylko radny stiven

16. Konto założyłem ja, jednak po tym jak stiv się pokłócił z Optą na radzie i strzelił focha to zmienił hasło w momencie, gdy świat był wygrany i było dojadanie warzywek, adeq jak nie znasz sytuacji to się nie wypowiadaj, bo jedyne co Ty zrobiłeś na 100 to grałeś na swoim koncie na froncie...ja jakby nie było też byłem radnym A.P.K...kurde, jeśli miałbym opisać co robiłem na 100 to by mi czasu braknęło, myślę, że nawet bez stiva byłem w top10 osób z A.P.K, którzy przyczynili się najbardziej do wygrania przez nich świata...Zresztą nadal mam konto w KOSIE bo dostałem hasło po tej aferze, bo niektórzy mnie nawet polubili...nawet stiv przez chwile chcial mi dac, ale troche go zwyzywalem i powiedzialem, żeby DoNotSayThisWord rozebrali no i zmienil nazwe konta.

PS:A nawet jeśli byłbym tylko coopikiem(chociaż moim zdaniem nim nie byłem, tylko był nim stiv, bo ja miałem konto na 99 i nie mogłem być...), to jakby nie patrzeć grałem tam od początku świata...
PS2:Adeq jak chcesz to możemy zacząć wyrzucać na siebie brudy ze świata 100.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
17 mniejsza oto zymek,u nas bylo ze stiv i on akcje robil,nie wazne,s100 zakonczony.

a ja na kontach zastepczych dzialalem tez etc,ale mniejsza oto.

Tak slyszelismy o tym i nick zmienil tez

ps a jak chcialem z toba pisac,to stiv zawsze pisal,ze to jego konto i on gra
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
17 mniejsza oto zymek,u nas bylo ze stiv i on akcje robil,nie wazne,s100 zakonczony.

a ja na kontach zastepczych dzialalem tez etc,ale mniejsza oto.

Tak slyszelismy o tym i nick zmienil tez

ps a jak chcialem z toba pisac,to stiv zawsze pisal,ze to jego konto i on gra

18. Pisał tak, ponieważ blokowałem wiadomości od Makaka, a stiv z nim sobie programował i się wspólnie uczyli chyba nawet...w dodatku Ty mu chyba napisales, ze nie do niego piszesz, więc mógł się wkurzyć, bo chyba wtedy o coś pytałeś, a on Ci odpowiedział...a ja gościa nie trawie, bo jest bezczelny. W momencie wzięcia RVF(chyba tak się to plemie nazywało co bylo obok LEGEND i GEH) to dostałem 10 zastów...nawet nie miałem czasu konta bronić, a stiv wtedy był jedną wielką diodą na 101 i konta nie miał kto bronić i chyba z 3, czy 4 wioski oddalismy SPEED(ale z RVF udało się zachować wszystkie praktycznie i paredziesiąt zabrać LEGEND.
PS: Co jak co, ale ludzie nas właśnie kojarzyli dzięki temu, że nigdy nie wiedzieli kto pisze...chociaż niektórzy nas rozróżniali :D
PS2: Tomuś tak teraz zauważyłem, że masz w opisie odpowiedź na mój opis, to trochę dziwnie wygląda jak ktoś z zewnątrz to czyta...w ogóle to Wam się w LVP paka niezła zrobiła...ja chce Hazarda w Realu tylko :D
 
Ostatnia edycja:

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
19 na mnie mozesz pisac co chcesz ,juz mnie to nie wzrusza etc.Czy zrobilem czy tez nie i tak bylo,ze ja.Spokoj byl w kos i spedd
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
20. No Wy na zachodzie mięliście straszne spiny...

Kurde tak sobie teraz przypomniałem rozbiórkę Patroo.....eh....bodajże 2 w nocy...z całego plemienia nie śpimy tylko ja, Dżonzi i JWP(Wioska barbarzyńska), rozpiska rozbiórki przygotowana, a nikt nie ma zielonej kropki...Dawno się tak nie stresowałem jak wtedy, gdy zadecydowałem, że atakujemy i powiedziałem WB, by dał zasta Dżonziemu, by mógł zaczynać robić swoje...a potem dzwonienie do ludzi w środku nocy, atakowanie swoich i SPEED, by dostali powiadomienie....eh....już pewnie nigdy nie będę miał takiej akcji na plemionach :(
 
Do góry