Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

DeletedUser187854

Guest
5 toka, od jakiegoś czasu mnie zastanawia - dlaczego masz w podpisie "połowiczna wygrana" przy VARGH?
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
9 W dodatku do samego końca w DS byłem uważany za kogoś kto przesyła informacje do CaC.
 

DeletedUser187854

Guest
10 toka, zacytowałes sam siebie mistrzu :p

Powaznie? przecież piotreku i tak wydali plazetke który był naszym szpiegiem :D ciezko z myśleniem było u niektórych DeSek widzę:p
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
10 toka, zacytowałes sam siebie mistrzu :p

Powaznie? przecież piotreku i tak wydali plazetke który był naszym szpiegiem :D ciezko z myśleniem było u niektórych DeSek widzę:p
12 W pewnym momencie, każdy kto miał coś wspólnego z Power, albo adqiem był wysoce podejrzany. Co prawda sam o wielu sprawach wiedziałem, ale nie rozpowiadałem ani w jedną, ani w drugą stronę.
 

DeletedUser187854

Guest
14
12 W pewnym momencie, każdy kto miał coś wspólnego z Power, albo adqiem był wysoce podejrzany. Co prawda sam o wielu sprawach wiedziałem, ale nie rozpowiadałem ani w jedną, ani w drugą stronę.

Adeq nawet nie był w Radzie...a za wywiad odpowiadał bodajże SWAG. Gracze którzy wiedzieli co się dzieje w DS byłem Ja, piotreku i Rada CaC. No i miro który chyba miał własnego mulciaka w DS. Podsumowując - chyba przez zbyt wielkie parcie na zwycięstwo trafiono na chory trop. A Miałem dostęp do Rady więc wiem że tylko z plazetki zdobywaliśmy informacje.

Musiałeś się nieźle komuś narazić żeby Cię posadzali o takie bzdury :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
15 Cóż grać nie umiem to nadrabiałem gównoburzą na forum zawsze xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry